OP ZOEN NAAR ££N BEREGOEtE BAAN? Sint toch vids ïïirijdöd' Colofon thvisselende en Itttge werksfeer? (assistent) restaurant managers bedieningsmedewerkers beregoeie barkeepers zelfstandig werkende kob bezorgers vrijwilliger rolstoelvervoer Secretarieel medewerker (m/v) bJJ ui Voor meer info: www.nieuwemaas.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 21 november 2007 - Pagina 47 De Beren eetcafés zijn op zoek naar berecjezellitje medewerkers! Wij zijn op zoek naar: Ben jij op zoek naar een beregoeie baan in de horeca? Solliciteer dan nu op www.beregoeiebaan.nl Het verschil maken. Dat is werken bij Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Met bijna zevenhonderd medewerkers en ruim zeshonderd vrijwilligers zetten wij ons dagelijks met veel enthousiasme en plezier in voor één gezamenlijk hoofddoel: betaalbare en kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke leefomgeving. Inmiddels bieden wij aan ruim zeshonderd ouderen zorg op maat. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor twintig jongeren met niet aangeboren hersenletsel. Vind je het leuk om auto te rijden? Dan ben jij misschien onze nieuwe De functie Als vrijwilliger rolstoelvervoer rijd je op één van onze rolstoelbussen. Je vervoert cliënten vanaf onze verschillende woonlocaties naar een door hen opgegeven adres en weer terug. Het overgrote deel van de ritten wordt in de directe omgeving uitgevoerd (Vlaardingen, Maassluis, Schiedam). De rolstoelbussen worden dagelijks ingezet, ook in de weekenden. Je profiel Je hebt een dienstverlenende instelling. Je bent vriendelijk en servicegericht en je vindt het leuk om onze cliënten in de watten te leggen. Je bent je ervan bewust datje als verkeersdeelnemer een grote verantwoordelijkheid hebt. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je beschikt sinds minimaal vijfjaar over een rijbewijs B. Ervaring in het besturen van een personenbusje is niet noodzakelijk. Je bent bereid om deel te nemen aan een rijvaardigheidstest van de ANWB voordat je als chauffeur aan de slag kunt gaan. Je hebt er geen bezwaar tegen om actief te zijn in de weekenden en op feestdagen. Je bent minimaal één dag per week beschikbaar. Ons aanbod Wij bieden je een aantrekkelijke vrijwilligersfunctie in een prettige en vooruitstrevende organisatie. Je hebt de beschikking over moderne rolstoelbussen met navigatieapparatuur en mobiele telefoon. Chauffeurs die voldoen aan het profiel en worden ingeschreven als vrijwilliger krijgen binnen één jaar na aanstelling een slip- en griptraining voor personenbusjes bij de ANWB in Lelystad aangeboden. Tegenover dit vrijwilligerswerk staat geen geldelijke beloning. Naast de waardering van onze cliënten mag je minimaal rekenen op een goede verzorging van onze kant, een feestavond en een kerstpakket. Nieuwsgierig? Lijkt dit vrijwilligerswerk iets voor je? Neem dan zo snel mogelijk contact op met Jan de Geus, hoofd Activiteitensector, telefoonnummer (010) 475 95 95 of 06-24 89 74 53. Ons adres is Dillenburgsingel 5, 3136 EAin Vlaardingen. Het Zonnehuis is evenals Drieën-Huysen, Parkflat enAdriaan Pauw onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij zijn deelnemer in de Zonnehuis Groep. Molenaar Remmerswaal Accountants te Schiedam heeft een zeer gevari eerde praktijk qua cliënten en maakt deel uit van de Remmerswaal Groep, een samenwerkingsverband van zelfstandige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs. De opdrachten die worden ontvangen, komen hoofdzakelijk van ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf, want daar ligt de kracht van de Groep. Als dienstverlener hebben wij gekozen voor een aanpak die professioneel en persoonlijk is. Cliënten kunnen bij ons dan ook terecht voor een breed pakket aan diensten, volledig afgestemd op de individuele behoefte. Kijk voor meer informatie over ons kantoor op www.mraccountants.nl. Voor ons kantoor in Schiedam zijn wij op zoek naar een nieuwe collega: Fuiïtime Taken: representatieve taken; ontvangst gasten, verzorging van koffie, thee e.d.; postverzorging, mailing, etc.; beheer elektronische kantooragenda; kantoor en kantinevoorraad beheer; overige licht administratieve taken. U beschikt over: een afgeronde MBO-opleiding secretaresse of een vergelijkbare secretariële opleiding; ruime werkervaring in een soortgelijke functie; een ruime mate van verantwoordelijkheidsgevoel; Wij bieden: Voor deze veelzijdige functie bieden wij u, naast een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, een optimaal geautomatiseerde werkomgeving en voldoende opleidingsmogelijkheden binnen de eigen organisatie, alsmede een prettige werk sfeer. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw korte brief met uitgebreid C V. binnen twee weken, na het verschijnen van deze advertentie aan: Molenaar Remmerswaal Accountants, ta.v. de heer M.H. van Doesburg, Postbus 232,3100 AE Schiedam. Email: v.doesburg@remmerswaal.nl M&R Accountants Professioneel en persoonlijk ZORGCOMBINATIE NIEUWE MAAS Opel is een merk in beweging. Zo'n merk selecteert Kaar dealers streng. P. A van der Kooij is een sterke Opeldealer met vestigingen in Vlaardingen, Maassluis, Schiedam, Spijkenisse en Het Westland. Op het moment hebben wij plaats voor een full-time verkoop administrateur voor onze vestiging in Vlaardingen. Full-time verkoop administrateur m/v Als medewerker/ster verkoopadministratie ben je verantwoordelijk voor het gehele aflevertraject van de verkochte auto's. Dit houdt o.a. in het maken van afspraken met de verkopers, maken van werkorders, contacten met leasemaatschappijen, aanvragen kentekens, facturatie en registratie kentekenbewijs. Daarnaast verzorg je verkoopover zichten en voer je diverse verkoopondersteunende activiteiten uit t.b.v. de commer cieel directeur en het verkoopteam. Voor een succesvolle invulling van deze functie stellen wij de volgende voorwaarden; - MBO+ niveau - Je bent accuraat - Je kunt makkelijk omgaan met tijdsdruk - Je beschikt over administratieve ervaring - Stressbestendig - Helicopterview Wat bieden wij jou? Een salaris conform jouw ervaring en opleiding. Een afwisselende functie met veel zelfstandigheid i korte brief met CV PA Van der Kooij BV Postbus 245, 3130 AE Vlaardingen t.a.v. De heer W.J. Goedendorp of mail naar: goedendorpw@opeldealer.net of naar personeelszaken@opeldealer.net KA.van der KOOIJ www.pavanderkooij.nl OPEL CHEVROLET W6GGNSR huis-aan-huiskranten Nieuwe Stadsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan- huiskranten BV, behorende tot Wëgener NV, Getfertsingel 41, Postbus 692, 7500 AR Enschede, tel. 053 - 4 84 28 42 en verschijnt iedere woensdag huis-aarvhuis in Schiedam en Kethel. Oplage 40.440 exemplaren. Klachten bezorging: 09000708 (lokaal tarief) www.bezoigklacht.nl Eindredactie: Mark Kivit (chef) tel. 0104455590 Faxn. 0104600205 Fransenstraat 14,3131 CC Vlaardingen Postbus 52,3130 AB Vlaardingen E-mail: redactie.ns@whk.wegener.nl Algemeen Redactiechef: R.W. Kokkelink, tel. 0104699756 Advertenties: Advertentietarieven op aanvraag. Bladmanager: C. Vijfvinkel, Fransenstraat 14,3131 CC Vlaardingen Postbus 52,3130 AB Vlaardingen tel. 0104344022 Faxn. 0104602727 Media-adviseur: R. Spierings, 06-10961529 Bertwin Malenstein, 06-10906134 E-mail verkoopgroep: Druk: Wegener Nieuwsdruk Gelderland Algemene voorwaarden: www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47