ék METZ %w MOURIK NEDERLAND RV - Tegelzetters - Timmerlieden - Stukadoors Ids batenkóó? btet krant daat trol w\d (jeschtnkin! Administratief medewerker Bristol Coatings Holland B.V. Laboratorium assistent catering-vrijwilliger Voor meer info: www.nieuwemaas.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 21 noveaib,e;2QQ7iPagy\a,52 Bouw- en Onderhoudsbedrijf vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. onderhoud- en verbouwingswerkzaamheden Rijbewijs B/E is verplicht Reacties dagelijks tussen 8.00 - 18.00 uur tel. 0651-841 622 Na 18.00 uur tel. 010-471 81 10 Externe acquisitie nü.v. de advertentie is niet gewenst. Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn. probleemoplossers Onze werkmaatschappij IVIourik Bouw B.V. gevestigd te Botlek-Rotterdam is actief op het gebied van industrie- en utiliteitsbouw. De werkzaamheden variëren van grootschalige nieuwbouwprojecten tot renovaties, verbouwingen en onderhoud. Wij zoeken een Je taken (Voor)boeken van kosten in de projectadministratie Registreren en controleren van gewerkte uren in de projectadministratie en in het grootboek Verwerken van bankafschriften Controleren van grootboekrekeningen Verwerken van inkoopfacturen en het controleren van prijsafspraken Bewaken van de inkoopprocedure Assisteren bij inkoopgerelateerde administratieve werkzaamheden Voorbereiden van rapportages in samenspraak met het Hoofd Administratie Assisteren van het Hoofd Administratie bij het jaarwerk Je profiel Een administratieve opleiding, danwel werkervaring op MBO-niveau Ervaring in een soortgelijke functie is een pre Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift (zowel Nederlands als Engels) Kennis van geautomatiseerde systemen en affiniteit met de werking daarvan Een initiatiefrijke teamplayer met doorzettingsvermogen In bezit van rijbewijs B Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima fasciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Wil je meer weten over deze vacature? Neem dan contact op met Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-296 55 54. Voldoe je aan dit profiel? Dan nodigen we je uit om je schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van C.V. te sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Bouw B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com is een middelgroot productiebedrijf dat zich bezig houdt met het produceren en in de handel brengen van zowel synthetische als waterverdunbare verfproducten. Wij zijn op zoek naar een: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het opstellen van veiligheidsbladen aan de hand van recepturen, productinformatie en grondstoffen. De veiligheidsbladen worden door een softwareprogramma gegenereerd nadat bovenstaande gegevens zijn ingevoerd. Tevens ondersteun je het hoofd van de afdeling met het uitvoeren van diverse test en je actualiseert het grondstoffen bestand met de daarbij behorende eigenschappen cq. gevaren. Wat vragen wij van je: Zelfstandig kunnen werken Afgeronde MBO opleiding, MLO is een pré Goede beheersing van de Nederlandse taal Accuraat Affiniteit met de verfbranche Initiatief tonen en een flexibele houding Bristol Coatings Holland biedt een goed salaris in overeenstemming met de functie, prima arbeidsvoorwaarden (CAO bereide verf- en drukinktindustrie) en opleidingsmogelijkheden. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie stuur dan je cv met korte motivatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Reinders van Soest Personeelsadvies Rosmolen 10, 2678 DH DE LIER. Telefoon 0174-514875 E-mail: info@reindersenvansoest.nl Heb je vragen over bovenstaande functie, stel deze dan aan Suzanne Klijn - van Soest. Voor meer informatie over Bristol Coatings Holland bezoek onze website: www.bristolcoatingsholland.nl WORD LID OP UNICEF.NL Het verschil maken. Dat is werken bij Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Met bijna zevenhonderd medewerkers en ruim zeshonderd vrijwilligers zetten wij ons dagelijks met veel enthousiasme en plezier in voor één gezamenlijk hoofddoel: betaalbare en kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke leefomgeving. Inmiddels bieden wij aan ruim zeshonderd ouderen zorg op maat. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor twintig jongeren met niet aangeboren hersenletsel. Vind je het leuk om mensen te helpen in onze nieuw te openen locatie Adriaan Pauw? Dan ben jij misschien onze nieuwe (minimaal 4 uur per week) De functie Als catering-vrijwilliger help je met het verzorgen van koffie, thee en drankjes in ons restaurant en het bereiden en serveren van maaltijden. Er wordt gewerkt in drie groepen van 09.00 uur tot 21.00 uur. Je profiel Je hebt een dienstverlenende instelling. Je bent vriendelijk en servicegericht en je vindt het leuk om onze cliënten in de watten te leggen. Je bent je ervan bewust datje werkt met voedsel, wat een hoge mate van hygiënisch werken vereist. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift en je hebt voldoende rekenervaring om af te kunnen rekenen met een elektronische kassa. Je bent minimaal één dagdeel van 4 uur per week beschikbaar. Ons aanbod Wij bieden je een aantrekkelijke vrijwilligersfunctie in een prettige en vooruitstrevende organisatie. Je gaat aan de slag in het restaurant van onze nieuwe vestiging Adriaan Pauw. Deze is gevestigd in het wooncomplex Even, dat zich bevindt aan het einde van de Van Hogendorplaan. Tegenover dit vrijwilligerswerk staat geen geldelijke beloning. Naast de waardering van onze cliënten mag je minimaal rekenen op een goede verzorging van onze kant, werkkleding, een feestavond en een kerstpakket. Nieuwsgierig? Lijkt dit vrijwilligerswerk iets voor je? Neem dan zo snel mogelijk contact op met Jan de Geus, hoofd Activiteitensector, telefoonnummer (010) 475 95 95 of 06-24 89 74 53. Ons adres is Dillenburgsingel 5, 3136 EA in Vlaardingen. Adriaan Pauw is evenals het Zonnehuis, Drieën-Huysen en Parkflat onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij zijn deelnemer in de Zonnehuis Groep. ZORGCOMBINATIE NIEUWE MAAS

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 52