Gratis Hoortest! Dé hooroplossing voor alle omstandigheden Multifocale bril proberen bij Pearle Opticiens Informeer uzelf op GezondheidsNet GRATIS INFORMATIESET ONTVANGEN? Schoonenberg Hoorc9mfort geeft om uw gehoor Dm pv Schoonenberg vindt het belangrijk dat iedereen goed kan horen. Het gehoor is een essentieel orgaan voor uw sociale leven. Door onwetendheid over de mogelijkheden wordt door velen nog weinig gedaan bij klachten. Wist u bijvoorbeeld dat het nieuwste hoortoestel niet groter is dan het topje van uw pink? Veel mensen hebjben nog een achterhaald beeld over hoortoestellen. De laatste jaren is er ontzettend veel veranderd op hoortoestel- gebied. Dankzij de continue ontwikkelingen in de digi tale hoortechnologie worden hoortoestellen steeds kleiner, onopvallender én comfor tabeler. Bij Schoonenberg vindt u de nieuwste modellen van alle bekende merken. Loop eens binnen om u te verbazen over de minutieuze afmetingen van de in-het-oor hoortoestellen. Of verwon der u over de kleine trendy design hoortoestellen. Hoortoestel eerst 2 maanden GRATIS uitproberen Een nieuw hoortoestel is altijd spannend. Zeker als het uw eerste is. Werkt het goed? Zal het wennen? Schoonenberg begrijpt uw zorg. Daarom mag u bij Schoonenberg uw nieuwe hoortoestel altijd eerst 2 maanden GRATIS uitpro beren. Zonder enige verplich ting of betaling vooraf. Gratis Hoortest Twijfelt u weieens of u alles nog wel goed hoort? Heeft u moeite met het volgen van een gesprek in een drukke ruimte? Heel veel mensen hebben het idee dat hun oren hen wel eens in de steek laten. Een hoortest kan in dat geval uitsluitsel geven. Dat kan gratis en vrijblij vend bij Schoonenberg. De gecertificeerde hoorspecialis- ten testen uw gehoor in 15 minuten. Heel eenvoudig! Daarna ontvangt u een vrij blijvend advies en informatie. Interesse in een Gratis Hoortest? Wilt u graag vrijblijvend een hoortest doen? Laat het we ten, dan wordt u binnenkort gebeld voor een afspraak. Ga naar www.schoonen- berg.nl/GratisHoortest of stuur de centrale antwoord coupon van de pagina in. Siemens introduceert het eerste hoortoestel voor mensen met een actieve levensstijl, de zogeheten CENTRA Active. Het systeem is spatwaterdicht, onzichtbaar te dragen en is voorzien van oplaad bare batterijen die minimaal een dag en avond energie leveren. De CENTRA Active is ongevoelig voor transpiratie als gevolg van sporten, wandelen of fietsen. Onderzoek wees uit dat men een gedateerd beeld heeft van hoor toestellen. Veel mensen met een verminderd gehoor denken aan de duidelijk zichtbare apparaten die vaak een luid gefluit laten horen. De hoortoestellen van tegenwoordig zijn echter onvergelijkbaar met die van een aantal jaren geleden. Zo is de Siemens CENTRA Active onzichtbaar en comfortabel te dragen. Daarbij is het toestel waterafstotend en oplaadbaar. Het draagcomfort maakt dat het toestel zonder belemmering onder alle omstandigheden te dragen is. Veel mensen met een gehoorvermindering ervaren dit als een duidelijke verbetering in hun kwaliteit van leven. Piet Kleij, 56 jaar: "Er ging een wereld voor me open!" "Ik heb al jaren proble men met mijn gehoor. Tot ik bij de hoortoestel- specialist na een hoortest de CENTRA Active van Siemens kreeg aangemeten. Er ging een wereld voor me open. Op mijn werk kan ik weer normale gesprekken voeren met mensen, ook aan de telefoon. Mensen hoeven mij nu niet meer vier keer te roepen. Thuis hoef ik de televisie niet meer hard te zetten. Ik merk niet eens dat ik een hoortoestel draag, zo licht en klein is het. En de toestellen kan ik zelf gemakkelijk opladen in een speciale houder." Probeer nu vrijblijvend CENTRA Active bij één van de Siemens hoortoestelspecialisten bij u in de buurt. Vul voor meer informatie en verkoopadressen de bon in onderaan deze pagina of ga naar: www.siemens.nl/hoortoestellen Er komt een dag dat u ontdekt dat het steeds moeilijker wordt om zowel dichtbij als veraf nog scherp te kunnen zien. En 2 aparte brillen is niet echt handig, want dan moet u steeds wisselen. Een multifocale bril, dus veraf en dichtbij scherp zien met één bril, is dan een ideale oplossing. Probeer een multifocale bril tijdens de Wen Weken! Het juist aanmeten van een multifocale bril is heel belangrijk en vraagt om maatwerk, iets waar de Pearle opticien u graag bij helpt. Pearle heeft als eerste opticien in Nederland het kwaliteits certificaat verkregen van het Keurmerkinstituut. Dit verzekert u van goed advies door een gediplomeerde opticien. Tevens heeft Pearle een ruime collectie multifocale glazen. Dus is er altijd een paar dat perfect past bij uw ogen. En het proberen van een multifocale bril is nu wel heel gemakkelijk! Pearle heeft namelijk de Wen Weken. De Pearle opticien meet u een bril aan met multifocale glazen die perfect aansluit op uw wensen. Als u er binnen 2 maanden achter komt dat u er toch niet aan kunt wennei krijgt u gewoon uw geld terug. Dus u loopt geen enkel risico. U bent van harte welkom bij Pearle Opticiens er informatie en een deskundig advies. Kijk voor de dichtstbijzijnde Pearle opticien op www.pearle.nl/locatie. Of vul de bon hiernaast in. U ziet minder en hoort slechter, maar gelukkig zijn er diverse moderne hulpmiddelen op de markt. Alleen, het zijn er zoveel! Op zo'n keuzemoment kunt u wel wat onafhankelijke informatie gebruiken. De website www.gezondheidsnet.nl is een gezondheidssite die u onder meer informeert over horen, zien en diverse hulpmiddelen. U vindt er informatie over gehoorapparaten in het oor, achter het oor en in de gehoorgang. Ook voor een beter zicht zijn er verschillende mogelijkheden. Kiest u voor een stijlvolle bril, zachte lenzen of toch maar voor die ooglaserbehandeling? Na een rondgang op www.gezondheidsnet.nl/de-5-zintuigen komt u voorbereid bij de specialist en loopt u met het juiste product weer naar buiten. Overigens vindt u op GezondheidsNet niet alleen informatie over de ogen en de oren. U kunt er alles vinden over gezondheid en aandoeningen, vragen stellen aan experts, workouts en recepten opzoeken en uw eigen gezondheidsprofiel bijhouden. Stuur mij informatie over: Siemens Hoortoestellen O Schoonenberg Hoorcomfort Q Pearle Opticiens Ga naar www.gezondheidsnet.nl/gezond en laat uw gegevens achter, of vul de bon in en stuur deze naar: Pagina Gezond!, Antwoordnummer 356, 3740 VB Baarn. niet nodig) Voorletters: Achternaam: Adres: Postcode: Plaats: E-mail: Telefoon: Geb. datum:

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 22