I Afdelingshoofd (min. 32 uur per week) Twee subhoofden (min. 32 uur per week) Verzorgenden niveau 3 Iets bedenk £>t2tkrant staat ud 1v\d geschenken! Vaartland Bodega Malle Babbe ZELFSTANDIG WERKEND KOK service- en zorgcentrum Franke! andgroep Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 november 2007 - Pagina 54 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 Banenmarkt gj Powered by Jo ibTrack.nl zoekt (tussen 25 en 40 jaar) voor 38 uur per week Eisen: - stressbestendig - creatief - enthousiast - gedreven om naar iets toe te werken - min. 2 a 3 jaar ervaring - in bezit van sociale hygiëne Brieven CV vóór 15-12-2007 sturen naar: Brede Havenstraat 4, 3131 BC Vlaardingen, t.a.v. de heer Geluk Oe Bruggen is een Algemeen Christelijke Stichting voor mensen met een verstandelijke beperking. Op diverse locaties in Zuid-HoNand heeft Oe Bruggen faciliteiten voor wonen, werken en/of vrije tijdsbesteding. De zorg wordt geboden vanuit de gezamenlijke visie "eigen teven, eigen koers". Respect voor de cliënt en het recht op zijn of haar eigen plaats In de maatschappij zijn de basis voor de zorgverlening die wij bieden. Oe financiële administratie maakt binnen het Bedrijfsbureau deel uit van de Administratieve dienst. Het Bedrijfsbureau bestaat uit verschillende adviserende en dienstverlenende onderdelen ter ondersteuning van het primair» proces. Voor onze locatie in Schiedam zoeken wij e Medewerker financiële administratie voor 12 uur per week De functie Als medewerker financiële administratie ben je verantwoordelijk voor het controleren, coderen en boeken van de inkomende factu ren, voor het analyseren en oplossen van eventuele verschillen en voor het afhandelen van correspondentie. Tevens ben je verant woordelijk voor het voorbereiden van de betalingen, het bewaken van tijdige betaling aan onze crediteuren en overige werkzaam heden op de afdeling, zoals bijvoorbeeld archiveren. Op termijn kunnen de werkzaam heden worden uitgebreid met algemene administratieve taken. Wij vragen MBO werk-en denkniveau verkregen door een relevante opleiding - bij voorkeur PDB - en aangevuld met ruime werkervaring. Daarnaast beschik je over ervaring met diverse softwarepakketten en administratieve werkprocessen. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Wij bieden Per direct een dienstverband voor 12 uur per week (verdeeld over meerdere dagen) voor de periode van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband in een werkomgeving met enthousiaste collega's. De functie wordt ingeschaald in FWG 35 conform de CAO Gehandicaptenzorg. Verder bieden wij je een aantrekkelijk pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Informatie/Sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nathalie Nesse, administratief medewerker Rijnmond, telefoon 010 449 33 47 of met Betty Vrijhof, teamleider cliëntenadministratie, telefoon 0172 64 26 70. Je schriftelijke sollici tatie kun je sturen naar Stichting de Bruggen, P&O Bedrijfsbureau, Stevinstraat 9, 2405 CR Alphen aan den Rijn of per e-mail .nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.debruggen.n Ons zorgteam gaat uitbreiden! Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende functies: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - De Costerm Groep gevestigd in Capelle a/d IJssel C O S10Tl"js actief binnen de klimaatmarkt op het gebied van: Meet- en regeltechniek, Brandertechniek, Ketel- en warmwatertechniek, Koeltechniek en heeft een eigen afdeling voor Service en Inspectie. Voor onze vestiging in Capelle a/d IJssel zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de volgende functie: SERVICE COÖRDINATOR m/v Costerm biedt u een plaats binnen een gezond bedijf, een uitstekend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Tevens bieden wij u goede mogelijkheden om mee te gaan in de groei van onze onderneming. Voor meer informatie over de bovestaande functie kunt u ook terecht op onze website: www.costerm.nl. Waneer deze functie u aanspreekt, kunt u uw schriftelijke reactie met Curriculum Vitae richten aan de Afdeling Personeelszaken van: Costerm Groep, Postbus 182, 2900 AD Capelle a/d IJssel of email naar info@costerm.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 54