DroomDomein kijkenkiezenkopen SILVO introduceert TOPPERS! Slaapadviseur m/v fulltime Met de nieuwe topping formule, ben je zélf chef-kok <- LinkerLisse Shopmanager m/v tuimme dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 28 november 2007- Pagina 60 Kruiden- en specerijenspecialist Silvo lanceert iets nieuws en revolutionairs: culinaire Toppers! Het zijn negen verrassende toppings met een bite. Je past ze in een handomdraai toe, na het berei den. Snel, puur, kant-en-klaar en boordevol smaak. Deze Silvo Toppers! zijn ontwikkeld in sa menwerking met topkok Christer Elfving - we reldwijd bekend van als kookboekenhits Wappaz en Ketchup. Spicy! Met de Silvo Toppers! hoeft er voor of tijdens het bereiden niet meer met zout of peper te worden gekruid. Na de bereiding maak je het gerecht ge woon af met deze speciale toppings. Voor alle daags gebruik, voor culinaire prestaties in de de- cember-feestmaand of om snel de lekkerste bor relhappen op tafel te toveren. Snelle strooidelicatessen De nieuwe Silvo Toppers! hebben delicate sma ken en zijn toch makkelijk in het gebruik. Deze rijke toppings in een doosje strooi je in een hand omdraai over het gerecht, direct na de bereiding. Ze geven een speciale touch aan vlees, kip, vis, rijst, aardappels en pasta. Maar je kunt er bijvoor beeld ook fijne kazen of je favoriete salades extra mee op smaak brengen. Culinaire smaakcombinaties De toppings bestaan uit avontuurlijke combina ties voor een bijzonder uitdagende smaakbele- ving. Wat dacht je van Aardbei zwarte peper, Williams peer mosterd-zaad. Of Feta kaas zwarte olijf, Sesamzaad shii-take, Knoflook bosvruchten en Citroen met stukjes rode bes. Of heerlijke Cranberry mosterdzaad, Lente ui geroosterde knoflook en Zongedroogde to maat basilicum. Negen smaken van nu om zó mee uit te pakken. Toppers! van Silvo liggen nu in de supermarkt. In kraakwitte doosjes met kijkvenster. Iedere va riant is goed voor vier personen. Adviesprijs: 1,49 per stuk. Kijk voor meer pittige ideeën, eenvoudige tips of juist uitdagende recepten op www.silvo.nl vormgevers van slaapkwaliteit DroomDomein en LinkerLisse zijn beiden slaapkamerspeciaalzaken en onderdeel van de BeddingCompany. LinkerLisse heeft twee vestigingen in Rotterdam en één vestiging in Lisse die zich richten op het midden- en hogere segment van de markt. Droomdomein heeft vier eigentijdse winkels in Utrecht, Rotterdam, Den Haag en Amsterdam die zich meer richten op het midden segment van de markt. Tevens is er één Auping Plaza in de Amsterdam Arena. Ons hoofdkantoor en magazijn bevinden zich in Lisse. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een Voor ons Linkerlisse filiaal in de Woonmall Alexandrium te Rotterdam zoeken wij een shopmanager. Als shopmanager ben je verantwoordelijk voor de verkoop, organisatie en de medewerkers in de winkel. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: - minimaal een MBO werk- en denkniveau heeft - over leidinggevende capaciteiten beschikt - ruime ervaring heeft in het beddenvak - beschikt over goede verkoopcapaciteiten - klantgericht denken als vanzelfsprekendheid ziet - enthousiast, energiek en betrouwbaar beschikt over goede organisatorische kwaliteiten Wij kunnen jou een zeer afwisselende werkplek aanbieden. Je komt namelijk niet op één vestiging te werken, maar je zult flexibel ingezet worden in verschillende winkelfilialen. Hierdoor is afwisseling gegarandeerd en zal je veel kennis opdoen van ons brede assortiment, Als slaapadviseur ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor het geven van het beste slaapadvies aan onze klanten, Tevens draag je zorg voor het op orde houden van de showroom. Onze ideale collega herkent zich in onderstaande kenmerken: - Is zeer flexibel - Is enthousiast - Is in het bezit is van rijbewijs B - Kan goed met klanten overweg - Is collegiaal - Is teamgericht Onze organisatie kenmerkt zich door persoonlijke betrokkenheid met onze medewerkers en een fijne werksfeer. Tevens bieden wij een goed salaris, studiebijdragen en andere passende secundaire arbeidsvoorwaarden. En bij ons is de zondag een vrije dag (wel dient er op feestdagen gewerkt te worden.) Streep is afwachtend naar vreemden en wordt het liefst niet gestoord. Toch komt hij langzaam los als hij je leert kennen, en kan dan verrassend uit de hoek komen met kopjes en gespin. Hij is een kat voor een rustig huis met een tuin. Wanneer hij vrij zijn gang kan gaan zul je een waardige huisgenoot aan hem hebben. Meer info over Streep en andere dieren op www.hargahoeve.nl (Foto: Sharon de Heer) Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan: De afdeling P&O, e-mail: p&o@beddingcompany.nl, Postbus 135,2160 AC Lisse.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 60