kijkenkiezenkopen OPEN BOEK voor elk Gun jezelf optimale vrijheid Zonnetje in huis IKKELD dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad GADGETS Woensdag 28 november 2007 - Pagina 63 Oké, we gaan nog maar net de winter in, dus het duurt nog wel even voor dat we weer een parasol tevoorschijn moeten ha len. En dan is het nog maar afwachten of het zo warm wordt dat je echt behoefte hebt aan een ventilator boven je hoofd. Maar als het zover is dat je inderdaad verkoeling nodig hebt, is de kans óók heel groot dat er dit soort producten allang zijn uitverkocht. Wees dus slim en ga juist in de winter shoppen voor dit soort zomerse foefjes. Zoals deze venti lator die je in de punt van de parasol kunt vastma ken, zodat je er de ko mende zomer lekker koel én cool bij zit! Kijk voor meer informatie j op www.wards.com. Natuurlijk, er zijn bladwijzers die kunnen helpen herinneren op welke pagina je was gebleven. Natuurlijk, er is een enor me keuze in bladwijzers, dus de kans is groot dat je er één kunt vinden die je mooi vindt. Maar als lezen jouw passie is en je dat wilt uitdragen, kun je eigenlijk niet om Open Book heen. Ontwerper Nathan Wierink kwam met het idee om een boekenplank te combi neren met een plek voor het boek datje aan het lezen bent. Op de Open Book kun je het boek dus geopend weg leggen en heb je geen bladwijzers meer nodig. Meer weten? Ga maar eens kij ken op www.zodesign.nl. üMLo Lopen wordt een stuk leuker als je er een muziekje bij hebt. En natuurlijk kom je met een iPod en koptelefoon al een heel eind. Maar als je actief bezig bent, kan het een heel gedoe zijn om bij voorbeeld van nummer te wisse len of het volume aan te passen. Met de Voltage iPod Bag is het helemaal geen gedoe meer. Je koppelt de iPod aan de rugzak en vervolgens kun je via een pa neeltje op de rugzak de iPod 'be ll sturen'. De koptelefoon kun je in de schouderband pluggen en off you go. Optimale bewegingsvrij- ïl| heid én zonder problemen bij al- H| le knopjes. Op www.firebox.com m lees je er alles over. Met al die technische ontwikkelingen om je heen, zou je je als huis dier bijna gediscrimineerd kunnen voelen dat er nog steeds geen leuke gadgets voor jou zijn bedacht. Voor de honden is dat leed in ieder geval geleden, want een Koreaans bedrijf introduceert een MP3 voor honden. Bedoeld om de hond te laten ontspannen of juist te stimuleren om te gaan spelen. Het apparaat schijnt aan te kunnen voelen welk gedrag de hond vertoont en reageert daarop met een passend muziekje. En voor Bello is niets te gek, dus gooien ze er ook nog 18 karaats goud en wat diamanten tegenaan. Dat mag wat kosten, denk je? Dat klopt Hij is nog niet te koop, maar er moet maar vast gerekend worden met een bedrag ergens tussen de 1500 en 2000 dollar. Bron: www.aving.net Ookzomi- lieubewust? Of gewoon zuinig op je geld en wil je de energierekening zo laag mogelijk houden. Wat je beweegreden ook is, deze solar Power Charger gebruikt de kradit de zon om jouw gadgets draaiende te houden. En als de zon zich echt niet laat zien kun je de Power Charger ook via de usb opladen. Dankzij diverse pluggen kan de charger gekoppeld worden aan de meestemollele telefoons en MP3 spe Iers. Een volledige lijst is te vinden op www.iwantoneofthose.ronr Ze leefden zo'n 200 miljoen jaar geleden op aarde en mede dankzij Spielbergs film 'Jurrasic Park' in 1993 kwam de Dinosaurus weer helemaal in de belangstelling. Een belangstelling die tot op de dag van vandaag voortleeft, want nog steeds gaan de Dino-artikelen als de spreekwoordelijke zoete broodjes over de toonbank. Deze T-Rex Dinosaur Trophy Wall Sculpture is één van de meest bijzondere items die we zijn tegengekomen. Hij doet niet veel meer dan aan de muur hangen, maar als je een echte T-Rex fan bent, zul je niet snel uitgekeken raken, want de details zijn geweldig. Op www.designtoscano.com kun je er meer over lezen. Helemaal 'into' Egypte en al tijd al een mummie willen hebben? Je raadt het al: dat is tegenwoordig inderdaad echt mogelijk. Oké, het is natuurlijk geen mummie uit de oudheid, maar dat is eigenlijk niet eens goed te zien. Het standbeeld is namelijk letterlijk levens groot. Er zou dus echt een mens in kunnen zitten. Maar die zit er dus niet in. Denken we. Volgens de makers is het een combinatie van stevig schuim, metaal en hout dat vervolgens van top tot teen is ingewikkeld in echte stof. En voor de fans nog beter nieuws.echt duur is het niet eens. Hoewel de verzendkos ten wel eens op kunnen lo pen, want hij moet wel uit Amerika komen. Kijk maar eens op www.shop.com.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 63