i Nog meer voordeel bij InteriretPlusBelleiT V i Herstel Rijnmond Asvion en Spirit zijn degradatie niet te boven 1 - hl Sportinstituut Schiedam tweede op Chitari-toernooi Kampioen na ruime zege op Goba 2 1- 1 1 3dX Jt-m sK i5,, Primafoon lkPn-com internetten, betten tv kijken ^ikpfï sllllt je aari dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 december 2007 - Pagina 19 SCHIEDAM - Net als zovele an dere sporters overwinteren de hockeyers tegenwoordig in de sporthal. Het is overigens niet meer dan een leuke invulling van een kunstgrasloze periode. Voor het echte en serieuze werk kiezen de dames en heren toch voor het buitengebeuren, dat voor de meeste teams nu hal verwege is. Een mooi moment om de balans op te maken. Die valt voor de mannen van Spirit en Asvion goed uit. De vrou wenformaties van beide clubs blijken hun degradatie niet he lemaal te boven te zijn. In de tweede klasse verkeert Spirit met 11 punten net boven de ro de streep. Zoetermeer heeft 10 punten, hekkensluiter Gouda 4. Een niveau lager kent Asvion ernstige degradatiezorgen. De dames hebben 6 punten en zijn voorlaatste. Hoeksche Waard heeft 3 punten meer en Capelle sluit samen met Waddinxveen puntloos de rij. De mannen van Asvion, die vorig seizoen op een haar na de promotie naar de overgangsklasse misten, maken nu in de eerste klasse deel uit van een grote middenmoot. Daar bevindt zich ook het ge promoveerde Spirit. Aeolus (31 punten) en Breda (29) maken de dienst uit en hebben een ge weldig gat geslagen met de rest. Hudito is derde met 20 punten, gevolgd door Spirit met 17, As vion, Zoetermeer en MOP met 16 en Ring Pass met 15. SCHIEDAM - Het Internatio nale Chitari-judotoernooi in Spijkenisse heeft Sportinsti tuut Schiedam achttien indi viduele prijswinnaars en de tweede plaats in het sport scholenklassement opgele verd. Bob van Harmeien, Am ber van der Hoff, Shannon van de Meeberg, Roderick Weij, Joey de Goede, Arie Ro- mijn en Frank Goemaat be reikten een eerste plaats. Verder waren er zes judoka's met een tweede en vijf met een derde plaats. Tegen Goba 2 stelt Juventus al snel orde op zaken. SCHIEDAM - Harga zette zon dag de zegetocht voort. Na de winst op OJC'98 volgde in de Margriethal een zege op num mer twee PSV. Na een 9-5 rust stand werd 17-13 de eindstand. De volleybalsters van Rijnmond gingen zaterdag in Apeldoorn onderuit (3-0) tegen mede-de- gradatie-kandidaat Drost/Alter- no. De Schiedamse speelden een goede wedstrijd. Zondag volgde het herstel en werd Plati- na/Longa met 3-1 verslagen. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Nauwelijks drie maanden geleden leek het er na het vertrek van coach Ozgut Ey- len en het ontbreken van een opvolger op, dat Juventus het zou moeten stellen zonder een mannenteam. Erik-Jan van Ooijen hielp de club weer in het zadel en deed dat zo goed, dat de basketballers zaterdag na een gigantische zege op concur rent Goba 2 een kampioens feestje vierden. Een week eerder hadden ze Di vine, een andere kandidaat voor de titel, van het kastje naar de muur gespeeld. "De afgelopen maanden is er eenmaal verlo ren. Van Divine. Terwijl de uit beurt tegen Goba slechts met de hakken over sloot gewonnen werd", schetst Van Ooijen de si tuatie. Zijn manschappen wa- ren rustig naar het over de titel beslissende duel toegeleefd. De Schiedammers voelen zich sterk. De ploeg is opgebouwd rond een aantal routiniers, die volgens Van Ooijen "elders op FOTO: ROEL DUKSTRA een redelijk niveau gespeeld hebben." Kortom Juventus is toe aan pro motie naar de rayonklasse. Maar daarvoor moet in het voorjaar eerst wel de kam pioenspoule doorlopen wor den. "Het nadeel is wel, dat we daarin weer twee ploegen te genkomen, die we in het najaar ook al als tegenstander had den." Mocht het lukken dan kiest hij voor promotie naar de tweede klasse rayon. 'We zouden een verzoek kunnen indienen voor indeling in de eerste klasse. Dat doen we niet, want het is beter om van onderaf te beginnen.' Ook vrouwen Juventus sterk SCHIEDAM - Het gaat ook de vrouwen van Juventus voor de wind. De basketbal- sters waren een wedstrijd voor het einde van de na jaarscompetitie al zeker van de eerste plaats. De hoogste positie werd ze ker gesteld tegen Flush, dat met 86-31 van de sporthal- mat gespeeld werd. In janu ari maakt de bond een nieu we indeling en dan zal Ju ventus ongetwijfeld meer ge lijkwaardige tegenstanders krijgen. In de voorbije maanden moest het team het stellen zonder de wegens blessures of ziekte afwezige Laura van Pappelendam, Monique van der Lee, Emelie Moreira en Evelyn Vlugman. Zij zullen er in januari mogelijk weer bij zijn. Het succes in deze competi tie is vooral gebaseerd op de mentale veerkracht en de werklust van de overgeble ven speelsters en de sponta ne en enthousiaste hulp van dames uit het tweede en der de team. Ook zijn er af en toe jeugdspeelsters ingevallen. Voetballers gaan schaken SCHIEDAM - De jaarlijkse schaaksimultaan bij voetbal vereniging WK is op zater dag 22 december en wordt georganiseerd in samenwer king met schaakvereniging Het Zwarte Paard/Schie dam. Tussen 12 en 14 uur speelt Frans Groeneweg te gen de jeugd (F-, E-, D-pupil- len, C-, -B en A-junioren. Jan Brand neemt het vanaf 15 uur tegen de senioren. 2 ABC 4qh. i 5*i 8tuv O Geen apart telefoonabonnement nodig. In het weekend onbeperkt bellen naar alle vaste nummersin Nederland. Met eenvoudig doe-het-zelfpakket en gratis monteur voor als je er toch niet uitkomt. Gratis huistelefoon t.w.v. 99,90.* ?D

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 19