Spel voor speurders Banenmarkt MAKE My Meer uit jezelf halen? dé Weekkrant Directiesecretaresse (fulltime) Verzamel zo veel mogelijk snoep maar pas op... dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 december 2007 - Pagina 45 Met zijn allen rond de tafel..December is de spelletjesmaand. Jumbo komt met een nieuw spel waarbij je zoveel mogelijk snoep moet verzamelen. FOTO: Saar is een eigenzinnige, arrogante poes. Ze heeft niet zo'n hoge pet op van mensen. En ook andere katten liggen niet zo in haar straatje. Toch wil ze zo nu en dan nog eens verrassen door kopjes te geven, als ze haar dagelijkse natje en droogje krijgt voorgeschoteld. Saartje is op zoek naar haar eigen personeel, die haar de rest van haar leven wil bedienen. Meer info: www.hargahoeve.nl (Foto: Sharon de Heer) Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0900 700 07 77 of fax: (070) 307 84 56 Argos Oil: Argos Oil is één van de grotere zelfstandige oliebedrijven van Nederland en is actief op het gebied van trading, opslag en verkoop van (biobrandstoffen en smeermiddelen. Met haar kantoor, opslag en distributie in de Rotterdamse haven staat Argos Oil middenin de oliewereld. Naast de sterke groei in Nederland, geeft Argos Oil ook invulling aan haar internationale ambities. De activiteiten in de Benelux, Frankrijk en Duitsland vormen belangrijke peilers in de inter nationale groeistrategie. Argos Oil heeft een voortrekkersrol op het gebied van biobrandstoffen. Op 1 november 2005 heeft zij als eerste een brandstof met \n biocomponent op de markt gebracht. Het was flink zoeken. Sin terklaas had zich op 5 de cember verstopt in dé Weekkrant. Oproep aan de lezers om de Sint te vinden in de nieuwsfoto's. En getui ge de stroom reacties heb ben we hier te maken met echte speurders. De winnaars zijn geworden: Phoebe Janssen (6 jaar), Jackie van Kluiven (6 jaar), S. Stienstra, Familie Bultema, Guido Swarts en tot slot Nahomi (10) en Ali- noë (8) Klepke. Zij ontvangen persoonlijk bericht over hun prijs, het Hans en Grietje spel Knibbel Knabbel Knuisje van Jumbo (winkelwaarde 24,99 eu ro). Een spannend en uitda gend spel voor kinderen: net zo als in de sprookjesklassieker van de Gebroeders Grimm moeten de spelers snoepgoed verzame len. Maar pas op voor de heks! Als ze je betrapt komt ze uit haar heksenhuis. De koek of chocola moet je dan helaas weer inleve ren. Wie als eerste het snoepgoed verzamelt, is de winnaar! Met prachtig peperkoekhuisje, grote speelelementen en een bewe gende en sprekende heks. De werkzaamheden bestaan uit: Inkomende en uitgaande post Archivering Telefoon Agendabeheer Notuleren Managementteamvergaderingen Inhoudelijke controle correspondentie, contracten en rapporten Maken van presentaties Algehele ondersteuning van de directie Wij werken met: Word, Excel en Powerpoint Powered by O JobTrack.nl Van deze medewerker verwachten wij: Minimaal HAVO-niveau aangevuld met opleiding Schoevers Directiesecretaresse Minimaal vijfjaar ervaring als d i rectiesecreta resse Uitstekende beheersing van Nederlands en Engels. Beheersing van Duits en/of Frans is een pré Projectmatig en voor meerdere personen tegelijk kunnen werken Prioriteiten kunnen stellen Betrokkenheid Zelfstandigheid Flexibiliteit Argos Groep B.V., Postbus 129,3190 AC Rotterdam-Hoogvliet Esther Huisman, telefoon 010-2954770 ofe-mail naar: pz@argos.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Feel the Energy www.argos.nl Ben jij iemand die kansen signaleert en ze wil pakken? Bouman GGZ is een snel groeiende organisatie die verslaving ziet als een chronische psychiatrische ziekte. Wij zijn op zoek naar verpleegkundigen op zowel mbo- als hbo-niveau. Vind jij binnen de mogelijke grenzen steeds weer nieuwe kansen en geef je nooit op? Dan maken we graag kennis met jou! Werken bij Bouman GGZ betekent werken aan jouw toekomst én die van de mensen die onze zorg nodig hebben. Denk je dat Bouman GGZ bij jou past, maar twijfel je over je kwalificaties? Als onze nieuwe medewerker volg je de cursussen agressieregulatie, basis- psychiatrie en verslavingspsychiatrie. Wij zijn er klaar voor, nu jij nog! Kijk direct op www.buitengewoonwerk.nl 30U(T1AA GGZ voor een baan in de verslavingszorg Bouwen aan nieuw perspectief

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 45