Ontdek de nieuwste hooroplossing van Siemens bij Schoonenberg Hoorcomfort Gratis hoortest CENTRA Active Kennismakingsaanbieding Dé hooroplossing voor alle omstandigheden Bon voor gratis oplader dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Donderdag 27 december 2007 - Pagina 17 'IkgtaUjemiheiortpestel waariner ik zonder dag op pad kan". Schoonenberg Hoorcomfort is dé hoorspecialist van Nederland met een breed A-merk assortiment aan hoortoestellen. Sinds kort maakt ook het gerenommeerde merk Siemens deel uit van dit assortiment. Siemens ontwikkelt meer dan 125 jaar hoortoestellen en vandaag de dag is Siemens één van de belangrijkste fabrikanten ter wereld. Vanaf nu zijn alle Siemens hooroplossingen verkrijgbaar bij Schoonenberg. Bij aankoop van een set Siemens CENTRA Active bij Schoonenberg krijgt u nu de handige oplader t.w.v. 125,- cadeau! Schoonenberg Hoorcomfort Schoonenberg vindt het belangrijk dat iedereen goed kan horen. Het gehoor is een essentieel orgaan voor uw sociale leven. Door onwetendheid over de mogelijkheden wordt door velen nog weinig gedaan bij klachten. Wist u bijvoor beeld dat het nieuwste hoortoestel niet groter is dan het topje van uw pink? Bijvoorbeeld de CENTRA Active van Siemens: de nieuwste inno vaties in slechts 25 mm. Schoonenberg heeft meer dan 130 winkels in heel Nederland. Voor de Schoonenberg winkel bij u in de buurt, kijk op www.schoonenberg.nl/ winkeladressen Hoortoestel eerst 2 maanden GRATIS uitproberen Een nieuw hoortoestel is altijd spannend. Zeker als het uw eerste is. Werkt het goed? Zal het wennen? Schoonenberg begrijpt uw zorg. Daarom mag u bij Schoonenberg uw nieuwe hoortoestel altijd eerst 2 maanden GRATIS uitproberen. Zonder betaling vooraf. Twijfelt u wel eens of u alles nog wel goed hoort? Heeft u moeite met het volgen van een gesprek in een drukke ruimte? Heel veel mensen hebben het idee dat hun oren hen wel eens in de steek laten. Een hoortest kan in dat geval uitsluitsel geven. Dat kan gratis en vrijblijvend bij Schoonenberg. De gecertificeerde hoorspecialisten testen uw gehoor in 15 minuten. Heel eenvoudig! Daarna ontvangt u een vrijblijvend advies en informatie. Interesse in een Gratis Hoortest? Wilt u graag vrijblijvend een hoortest doen? Laat het weten, dan wordt u binnenkort gebeld voor een afspraak. Ga naar www.schoonenberg.nl/GratisHoortest Siemens introduceert het eerste hoortoestel voor mensen die midden in het leven staan, de CENTRA Active. Het systeem is spatwaterdicht, onzichtbaar te dragen en is voorzien van oplaadbare batterijen die minimaal een dag en avond energie leveren. De CENTRA Active is ongevoelig voor transpiratie als gevolg van sporten, wandelen of fietsen. U kunt genieten van uw favoriete activiteiten zonder u zorgen te maken over uw hoor toestel of het verwis selen van batterijen. Veel mensen met een verminderd gehoor denken aan de duidelijk zichtbare apparaten die vaak een luid gefluit laten horen. De hoortoestellen van tegenwoordig zijn echter onvergelijkbaar met die van een aantal jaren geleden. Zo is de Siemens CENTRA Active onzichtbaar en comfortabel te dragen. Daarbij is het toestel waterafstotend en oplaadbaar. Het draagcomfort maakt dat het toestel zonder belemme ring onder alle omstandigheden te dragen is. Veel mensen met een gehoorvermindering ervaren dit als een duidelijke verbetering in hun kwaliteit van leven. Siemens heeft één van de eerste dragers van CENTRA Active naar zijn ervaring gevraagd. Piet Kleij, 56jaar: "Er ging een wereld voor me open!" "Ik heb al jaren proble men met mijn gehoor. Tot ik bij de hoortoestel- specialist na een hoortest de CENTRA Active van Siemens kreeg aangeme ten. Er ging een wereld voor me open. Op mijn werk kan ik weer normale gesprekken voeren met mensen, ook aan de telefoon. Mensen hoeven mij nu niet meer vier keer te roepen. Thuis hoef ik de televisie niet meer hard te zetten. Ik merk niet eens dat ik een hoortoestel draag, zo licht en klein is het. En de toestellen kan ik zelf gemakkelijk opladen in een speciale houder." Bij aankoop van een set Siemens CENTRA Active krijgt u nu de handige oplader t.w.v. 125,- cadeau!* De CENTRA Active is oplaadbaar, dus geen zorgen meer over batterijen. Dankzij de fraai vormgegeven en gebruiksvriendelijke oplader hoeft u nooit meer batterijen te kopen of te vervangen. U hoeft de CENTRA Active alleen maar in de oplader te plaatsen, die plaats biedt voor twee hoortoestellen. Na slechts vijf uur opladen zijn de toestellen klaar voor gebruik om de gehele dag en avond te worden gedragen. Vul de bon hiernaast in en ga hiermee naar uw Schoonenberg audicien. Ervaar de CENTRA Active zelf en ontvang bij aankoop de oplader cadeau. Voor de Schoonenberg winkel bij u in de buurt, kijk op www.schoonenberg.nl/winkeladressen Informeer naar de actievoorwaarden bij uw Schoonenberg audicien. Q Ja, ik probeer graag vrijblijvend de Siemens CENTRA Active bij Schoonenberg Hoorcomfort en ontvang bij aankoop van een set CENTRA Active de oplader t.w.v. 125,- gratis.* Lever deze bon in bij uw dichtstbijzijnde Schoonenberg winkel. Na».»,m/v Voorletter(s). Adres Postcode en plaats Voorwaarden: - De actie is geldig van december 2007 t/m februari 2008. - De actie is geldig bij aankoop van twee CENTRA Active hoortoestellen - Wijzigingen voorbehouden

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 17