Seat 'stylt' verder Vink 8c Evag BMW portable navigatiesysteem De milieuvriendelijke én voordelige FordFocus Wagon Flexifuel. 22.050,- Feel the difference www.ford-vinkevag.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad AUTO ,M .m -, Donderdag 27 december 2007 - Pagina 35 Onlangs is het eerste specifiek ontworpen BMW portable navi gatiesysteem geïntroduceerd. Het systeem is geschikt voor montage in de 1- en 3-serie en verschilt van andere vergelijk bare exemplaren op de markt met het specifieke BMW-de- sign, het dito logo op de behui zing, het oplichtende merklogo bij inschakelen en een reeks handige extra functies voor het bekijken van foto's en het afspe len van MP3 bestanden. Behal ve kaarten voor heel Europa zijn ook BMW-dealers opgenomen in de software. Het nieuwe navi gatiesysteem is ontwikkeld met Garmin en is gebaseerd op de Garmin 360. De prijs bedraagt 579 euro. De Jeep Compass kan voortaan worden voorzien van nieuwe, 18 inch aluminiumwielen. Elke spaak vangt circa zestien pro cent van alle krachten op die op het wiel inwerken, ook tijdens intensief terreingebruik. Door de draaiende beweging worden deze krachten bovendien gelijkmatig over de spaken verdeeld. Verder is de naafkap ultralicht om een lager onafgeveerd ge wicht te bewerkstelligen. Ale pitpen In aura1». Prijzen óp ind. BTW/BPM, «d koeten rijklaar maken en verwijderingeblidrage. tenzij anders aangegeven Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwijken van standaarrkpeclficaUes. Gemiddeld brandstofverbruk en CO,-ultstoot: km/War: van 12.5-14.9; lter/100 km. van 6.7-8; C0f gr/km: van 140-249. Knallend het nieuwe jaar in met de Ford Focus Wagon Flexifuel. Standaard uitgerust met een krachtige 1.8 92 kW (125 pk) Flexifuel motor, die zowel op gewone benzine als bio-ethanol rijdt. Nu tijdelijk inclusief Business Pack voor maar 22.050,-. Op op. Focus Flexifuel Wagon 1.8 92 kW (125 pk) Business Pack (navigatiesysteem, Comfort Seat Pack, parkeersensoren achter) Normale prijs Business Pack voordeel Ford Milieupremie 24.000,- 2.000,- 26.000,- -/- 1.605,- "/- 2.345,- Navigatiesysteem Comfort Seat Pack Parkeersensoren achter Actieprijs ZAKENAUTO VAN HET JAAR Official Ford-dealer voor Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Tel. (010) 426 46 90 iy08FFM Geheel volgens traditie lanceert Seat nu ook van de Altea XL Sta tionwagon de allereerste Styie- uitvoering, waarmee de Style- serie na de Ibiza, Leon en Altea nu verder wordt uitgebreid. Op vallend is dat een groot aantal kopers van een Altea XL Station wagon kiest voor de duurdere en meer luxe uitrustingsniveaus en daarmee voor stijlvolle en comfortabele extra's. Reden voor de fabrikant om op basis van het Reference-uitrustings- niveau een extra luxe en tijdelijk Clubstyle-actiemodel op de markt te brengen. Zaken als 16 inch lichtmetalen wielen, don ker getinte ruiten vanaf de B- stijl, mistlampen voor en par- keersensoren achter behoren Clubstyle is te bestellen met een een 1.9 TDI. Prijzen beginnen tot dit Styie-pakket. De Altea XL 1.6 of 1.4 TSI benzinemotor of bij 22.690 euro.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35