Werken met plezier, passi» en succes! Investeer in jezelf! De pester Stralen doe je zo! zoekt nieuwe collega's iVi winckelaer* Career Co. ligt nu in de winkel. Sj^ Of word abonnee en lees Career&Co. in je luie stoel! t www.career-co.net Winckelaer is een grote regionale speler in 'Landelijk wonen'. Winckelaer heeft circa 75 medewerkers in dienst en kent een historie van ruim 30 jaar. Winckelaer heeft momenteel showrooms in Strijen en Breda en hoopt april 2008 haar deuren te openen op de woonboulevard in Utrecht. Wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers voor ons hoofdkantoor te Strijen. Medewerker Boekhouding (fulltime) Voor onze boekhouding zoeken wij een administratief medewerk(st)er die ervaring heeft met boek houdkundige disciplines. Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het voeren van de crediteurenadministratie, debiteurenadministratie en kas-, bank- en giroadministratie. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau (Bedrijfsadmini stratie) Communicatief en Administratief vaardig Zelfstandige en nauwkeurige instelling Commercieel en cijfermatig inzicht Commercieel Administratief Medewerk(st)er Order-en Serviceadministratie (fulltime) Voor onze order-en serviceadministratie zoeken wij een administratief medewerker die ervaring heeft met ordertrajecten en klantenservice. Binnen de afdeling ben je in teamverband verantwoordelijk voor de administratieve orderbegeleiding, telefonische klantbehandeling en aftersales. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Communicatief en Administratief vaardig Klantvriendelijke en commerciële instelling Stressbestendig Logistiek Administratief Medewerk(st)er (fulltime) Voor onze administratie zijn wij op zoek naar een medewerker met enige jaren ervaring in het plan nen van bezorgroutes. Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het maken van telefonische afspraken met de klant betreffende de aan huis te leveren meubelen, een logische indeling van de vrachtwagen en de te rijden route en de administratieve afhandeling van de leveringen. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk-en denkniveau (logistiek adminis tratief) Kennis van topografie binnen de ruime regio van onze vestigingen Logistiek en organisatorisch inzicht Communicatief vaardig en servicegericht Verkoopadviseur (fulltime parttime) voor de filialen in Breda, Strijen en Utrecht Voor onze diverse showrooms zijn wij op zoek naar verkoopadviseurs die ervaring hebben in de verkoop van duurzame goederen. Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het adviseren van klanten, de verkoop van meubelen en woonaccesoires en de presentatie in de showroom. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Ervaring met automatisering in de detailhandel Klantvriendelijke en commerciële instelling Meubelmaker (parttime) Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het uitvoeren van kleine reparties aan bestaande meubelen. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk-en denkniveau op het gebied van meubel reparatie Klantvriendelijke en oplossingsgerichte handelswijze Zelfstandige en nauwkeurige instelling Screening maakt onderdeel uit van onze sollicitatieprocedures Ben je geïnteresseerd in een van deze uitdagende banen? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatie brief en C.V. naar onderstaand adres of naar pz@winckelaer.nl Kijk op WWW.Winckelaer.nl voor meer informatie over deze en andere vacatures, Winckelaer BV t.a.v. Personeel Organisatie Nijverheidsstraat 4 3291 CH Strijen Nederland wonen in eigen stijl Dat plezier geen (leef)tijd kent, daar weet Benny joürtk alles van. Hij zit al jaren in het vak en het binden en boeien van jonge én oude lui is voor hem en zijn medeband leden een oud maar heel normaal vak. Ook al is ze een van de jongsten bij Van Kempen en Begeer, Chantal Krul heeft misschien wel de langste fiinctietitel in het bedrijf. Als Junior Product Deve lopment Manager is het haar taak om naar hartelust met productideeën te stoeien en daar de mooiste produceerbare producten van te maken. En dat. vindt zij helemaal top! Je stelt geen vragen, wilt niet weten hoe het tot stand is gekomen en neemt niet actief deel aan het gesprek. Kortom, bij een beoordelingsgesprek is vaak sprake van eenrich tingsverkeer waarbij je slikt wat je te horen krijgt. Toch kan een eventuele slechte beoordeling vervelende ge volgen voor je hebben. Veel vervelender dan een beetje buikpijn vooraf. Daarom wat tips om je goed voor te bereiden. Een afdelingsdirecteur probeert een leidinggevende medewerker langzaam 'een bureau onder de trap' te geven, dan wel overspan nen te maken. Helaas voor de directeur bedacht de medewerker een contrastrategie... Als je jong bent, wil je graag ouder lijken. Ben je ouder, dan zou je willen dat je de eeuwige jeugd had. Maar waarom eigenlijk? Vaak is het omdat je serieus genomen wilt worden, je wilt overtuigend over komen. Volgens Career&Co. kun je jong, vitaal en krachtig overkomen, ongeacht je leeftijd!

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39