Stand-up comedy in nachtclub samenwerking Bedankt voor de De opruiming is begonnen! Wintersale Showroommodellen 50% KORTING Kinderkamers show Nu 25% korting Wakker worden!! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Donderdag 27 december'2*0071 Pbgina 45 In echte nachtclub-setting, in de feestelijk verlichte foy er van Fortis Theater aan de Schie, beklimmen zater dagavond 29 december 2007 om 20.15 uur drie ca baretiers van Comedy Ex plosion het podium. Met een drankje en een oliebol in de hand kan het publiek genieten van de talenten van hét comedycollectief van Nederland! In wisselende samenstelling toert de A-selectie van de Co medy Explosion door het land. Wie wanneer speelt, is aflianke- lijk van de vorm van het mo ment, omdat alleen de besten in de line-up van de stand-up theatershow opduiken! Kaarten bij de kassa tel. 2 467 467 of via www.theateradschie.nl. De line-up voor 29 december is: Vincent Geers Hoewel bescheiden van aard le verde Vincent een grote bedra ge aan het cabaretprogramma van Samba Schutte die daar- Op zaterdag 29 december organiseert Fortis Theater aan de Schie van 10.00 tot 17.00 uur een Theater Win tersale. Met rondleidingen, licht- en geluiddemonstra ties, kortingen op toegang voor twintig voorstellingen, op de foto met Meneer de Uil, warme chocolademelk en oliebollen en verloting van vrijkaarten voor Jochem Myjer en de première voor stelling van The World Goes 'Round. mee inmiddels overtuigend het Leids Cabaret Festival heeft ge wonnen. I Inmiddels heeft Vincent zijn opleiding afgerond en gaat zich volledig concentreren op zijn eigen podiumoptredens. En dat lukt hem zeker! Dat is bijvoor beeld op te maken uit het feit dat Vincent zaterdag 24 novem ber 2007 in Rotterdam de jury- en publieksprijs van Cameret- 7^ De theaterfoyer biedt 29 december onderdak aan de Wintersale en verandert 's avonds in een nachtclub. foto: pr ten in de wacht heeft weten te slepen. Jasper Valstar Voor Jasper Valstar geen platte seks en alleen eigen materiaal. Hij is wel heel actueel. Regelma tig bellen journalisten hem op voor het laatste nieuws. Tref woorden: Spelletjes, slapen, Sparta en de rest. Hij is is vast ondersteunend tekstschrijver van Javier Guzman en Claudia de Breij en levert veel bijdragen aan Vara programma's zoals 'De Wereld Draait Door' en 'Claudia's Showboot'. Jim Speelmans Speelmans begon zijn carrière als invaller tijdens dit Low- landsfestival in 1998 dat be rucht is om het keiharde pu bliek. In 1999 won hij de VSB Comedy Award voor de beste nieuwkomer van het jaar en eind 2000 debuteerde hij met zijn eerste soloprogramma, een oudejaarsconference. Daar naast behoort hij sinds jaar en dag tot de harde kem van het stand-up comedygezelschap 'Night of Comedy'. In plaats van de actualiteit vertelt hij bij voor keur persoonlijke verhalen met een veelal absurde inslag. Schip ahoy piraatjes Tijd om de ooglapjes uit de kast te halen want de popu lairste piraat van Nederland en Vlaanderen komt naar het theater. De nieuwe Piet Piraat show: De kleine dino komt er aan! Gedurende ruim 1 uur trakteren Piet Pi raat, Stien Struis, Steven Stil en Berend Brokkenpap hun grootste fans op een show vol verassingen. Te zien op zondag 30 december om 13.00 uur en 15.15 uur in Fortis Theater aan de Schie. Sprookjesballet Bijna even beroemd als de beste wereldhits is één num mer uit De Notenkraker, het sprookjesballet dat Pjotr II- jitsch Tsjaikowsky (muziek) en Marius Petipa (chore ografie) maakten voor het beroemde Bolshoi Theater aan het eind van de negen tiende eeuw. We hebben het dan over de dans van de Suikerfee; een deuntje, gespeeld op een ce lesta, dat iedereen mee kan neuriën. Een betoverend ballet met prachtige kos tuums, decors en muziek.Te zien op dinsdag 8 januari 2008 om 19.30 uur in Fortis Theater aan de Schie. Reser veren: (010) 2 467 467 of www.theateradschie.nl Woonplus Schiedam Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T (010) 20 45 100 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 08.30 uur tot 17.00 uur Internet www.woonplus.nl www. woonstadschiedamnl Wij bedanken alle vrijwilligers voor het werken aan hun wijken. Prettig wonen gaat verder dan het hebben van een goede woning. De omgeving is minstens zo belangrijk. Woonplus doet er daarom alles aan om de leefbaarheid in de Schiedamse wijken op pijl te houden. Dat kunnen we niet alleen. Een nauwe samenwerking met bewoners, bewoners verenigingen en onze partners in de wijken, is van groot belang. We zijn daarom blij dat ook dit jaar weer een paar honderd Schiedammers zich actief hebben ingezet voor hun complexen, buurten en wijken. Kunnen we ook op u rekenen in 2008? Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming. Wij staan voor goed onderhouden woningen, een gevarieerd woningaanbod, een prettige woonomgeving en een vitaal Schiedam. Slaapkamer Metis van Hülsta 50% korting Auping boxspring Farim 180x2100 50% korting Enkele voorbeelden: Boxspring- combinatie Larson met matrassen van 1995,- voor 1498,- Auping Royal H3 180x210 50% korting Auping Kiruna basis 180x200 met topper 50% korting Auping Superbox incl. matrassen 25% korting Restanten matrassen vanaf 175,- Dekbedden dons 4-seizoenen vanaf 129,- Dekbedovertrekken vanaf 25,- Restanten lattenbodems vanaf 75,- Dekbedden synthetisch enkel en 4-seizoenen vanaf 59,- Hoeslakens vanaf 9,95 Restanten spiralen vanaf 149,- Hoofdkussens veren-kapok-synth. 2 voor 49,95 Baddoek/keukensets vanaf 5,95 CHRIS COPPENS SL.AAPCOMFO Oranjestraat 64,3111 AP Schiedam, Tel. <010) 426 87 17, www.chriscoppens.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 45