Smullen op kerstfeest van De Gorzen 1300.000, 1250.000, 1490.000, 1180.000, 1180.000, DOP&DOP irado Onze cliënten zoeken een huis in uw regio Rotterdamsedijk 437 3112 AS Schiedam Telefoon: 010 - 473 88 88 Het totale aanbod op www.dopendop.nl wielewa Datums lediging minicontainers oud papier 2008 voor Sveapark én Woudhoek dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Donderdag 27 december 2007 - Pagina 7 SCHIEDAM - Basisschool De Gorzen vierde vorige week woensdag het kerst feest. De ouders hadden flink hun best gedaan en schotelde de kinderen een heerlijk buffet voor. Er was volop keus uit allerlei gerechten, van pannenkoeken tot saté tot Marokkaanse oliebollen en sala des van pasta met feta en olijven. Ook wa ren er heerlijke vruchtencocktails, balle tjes gehakt of gewone witte sandwiches met kaas of worst, maar ook bladerdeeg hapjes uit zowel Marokko, Suriname en Turkije. Al met al een multiculturele dis. Na het eten verzamelden vrienden, bu ren familieleden en andere belangstel lenden zich op het feestelijk verlichte schoolplein. Zij konden zich vast warmen aan warme chocomelk, thee of glühwein, in afwachting van de goed ingestudeerde kerstliedjes van de groepen. Na dit alles werd de avond afgesloten door twee lie deren gezamenlijk te zingen met alle kin deren van de school en er waren zelfs ou ders die stiekem meezongen en dansten. Rond 19.15 uur vertrokken alle kinderen en ouders met een goed gevoel naar huis. Tijd voor het team om na de afwas nog even onderuit te zakken om de volgende dag weer even enthousiast op hun werk te verschijnen. Schiedam Spaland Schiedam Oost Schiedam De Gorzen Schiedam Centrum Schiedam West VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinderthema- weken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers.Voor de medische zorg tijdens de vakanties zijn we op zoek naar BIG-geregistreerde verpleeg kundigen of artsen die zich vrijwillig willen inzetten. Ook voor verzorgenden zijn er mogelijkheden. Tijdens de vakanties kun je net dat beetje extra aandacht geven. Als verpleegkundige ben je verant woordelijk voor medicatiebeheer en verpleegtechnische handelingen. Ook help je bij de verzorging en begeleid je onervaren vrijwilligers hierbij. Met elkaar zorg je ervoor dat de vakantiegangers genieten van een onvergetelijke vakantie! Wil jij deze zomer een andere kant van je beroep ontdekken? Kijk dan op: www.wielewaal.nl Bewoners van laagbouw in de Schiedamse wijken Sveapark en Woudhoek* kunnen bij IRADO een minicontainer voor oud papier en karton aanvragen. Voor degenen die een minicontainer papier hebben, volgen hieronder de datums van lediging voor 2008. Knip dit overzicht uit en bewaar het goed. Meer informatie? Ook op www.irado.nl/Schiedam vindt u het jaaroverzicht en meer informatie over een extra minicontainer oud papier. Woont u in Woudhoek of Sveapark en u wilt zich aanmelden voor een container oud papier? Dat kan! Via onze website of u belt met de IRADO klantenservice: 010-262 1000. Bewoners van straten waar het oud papier wordt ingezameld door een vereniging komen niet in aanmerking voor een minicontainer oud papier. Donderdag 10 januari Donderdag 14 februari Donderdag 13 maart Donderdag 10 april Donderdag 15 mei Donderdag 12 juni U dient de minicontainer om 07.30 uur op de verzamelplaats gereed te zetten. Donderdag 10 juli Donderdag 14 augustus Donderdag 11 september Donderdag 09 oktober Donderdag 06 november Donderdag 11 december NV IRADO Van Heekstraat 15 3125 BN Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens Planeet (A. Heijblom zn) Hof van Spaland 37-39 (voorheen ijzerwinkel engering) Schiedam Kinderen en ouders vermaken zich uitstekend tijdens het kerstfeest

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 7