Een reuzendoder www.shuzzie.nl I I I I I I I Cricketveld Excelsior'20 weer volledig op de schop schoonmaakmedewerkers GOLF W ODI zet het goede spel eindelijk om in een zege Huisman pakt tweemaal een vierde plaats —ILL VLS Schoon! Zelfstandig werkend kok m/v de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Het cricketelftal van Excelsior'20 zal in de begin- fase van de competitie opnieuw voor een aantal thuiswedstrij- den niet van het hoofdveld ge- bruik kunnen maken. Oorzaak is de slechte conditie van dat veld, dat vorig jaar werd aange- legd. Ook toen was het pas ver na de start van de competitie beschikbaar. Van meet af aan bleek dat de staat van het veld verre van ideaal was. De piste kampt met een slechte wateraf- voer waardoor er een nieuwe drainage nodig is. Daardoor moet het veld weer volledig op de schop. In november stelde de gemeenteraad hiervoor een krediet beschikbaar. "Het heeft geen zin om de werkzaamhe- den in de komende maanden te starten", legt cricketvoorzitter Eric Holierhoek de leden uit. "Het zware materieel, dat hier voor wordt ingezet zou de to- plaag van het veld dichtrijden. Dat zou desastreus zijn voor de goede werking van de draina ge." Excelsior'20 zit niet bij de pakken neer. "Het ziet er naar uit, dat we er begin juni op kun nen spelen. We zijn nu op zoek naar altematieven en hopen die binnen het eigen complex te kunnen vinden", meldt Holier hoek. "Beter iets later gereed, dan snel en slecht aangelegd. Dat er vertraging is, is ontzet- tend jammer, maar uiteindelijk ligt er dadelijk wel een prachtig cricketveld. Dat telt." SCHIEDAM - Eindelijk is het zover. ODI, dat in de voor- gaande weken wel goed speelde, maar vergat te sco- ren en dus steeds vertoor, heeft de sores tegen Triade van zich afgespeeld en won met 14-5 nadat er met 5-4 gerust was, Topscorer was Monique Zwaan met drie doelpunten. Bij de Schiedam- se korfballers maakte de 16- jarige Wilfred Koppe via een sterke invalbeurt zijn debuut en werd daarvoor door met een applaus beloond. Dylan van Rossum wint zijn eerste officiele wedstrijd. SCHIEDAM - De vrouwen van Ventura mogen zich zo langza- merhand wel reuzendoder gaan noemen. Pakten ze onlangs toenmalig koploper Quintus 3, nu moest de nieuwe leider Velo er aan geloven. Ge'inspireerd door de uitstekend keepende Corine de Nijs namen Schie- damsen brutaal de leiding. De Westlandse ploeg poogde de bakens te verzetten. Dankzij het collectief bleef Ventura een voorspong houden: 24-21. SCHIEDAM - Ingrijpen van de arbiter zorgde er tijdens een boksgala in Apeldoorn voor, dat Schiedammer Dylan van Ros sum al voor het einde van de tweede ronde winnend uit de ring kon stappen. De jonge aspirant-bokser stond voor het eerst officieel tussen de touwen, zijn tegenstander Allan Poot had al vier partijen achter de rug. De bokser van Mesa Sport startte meteen aanvallend en raakte zijn tegenstander met rechtse directen. Met beheerst en berekenend boksen, tegelijk zijn lengte goed gebruikend, Is op zoek naar enthousiaste parttime voor de avonduren in Schiedam, (kantoorgebouw) Heeft u interesse, bel dan naar: 078-6191919 (tussen 9.00-17.00 uur) of ga naar www.vls.nl s Ochtends of s middags een uurtie bezorgen. dat betaalt XL. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. En veel vrije tijd. Zo verdien je in korte tijd snel bij. Bovendien, een uurtje lekker in de buitenlucht, werk je ook nog aan je conditie. Een krantenwijk is geschikt voor jong en oud.' Nu aan de slag, bier in de buurt? Surf naar: www.koplopers.nl of bel gratis: 0800 0230 351. Ook veel slimme senioren ontdekken de lol van een krantenwijk. Goed voor de conditie en het verdient snel. PCM Distributiebedrirf bezorgt o.a. NRC handelsblad, nrc.next, AD. Trouw en de Volkskrant hield hij Poot op afstand. Deze probeerde hem wel te raken, maar Van Rossum hield zijn dekking hoog en counterde me teen, waardoor zijn opponent niet in zijn ritme kon komen. Daardoor bouwde de Schie- damse bokser een grote voor- sprong op. Vanuit de hoek kreeg Van Rossum vervolgens de op- dracht om in de tweede ronde nog meer druk te zetten. Zijn te- genstander kreeg het daardoor nog moeilijker, terwijl ook har- de linkse directen op hem neer- daalden. Uiteindelijk was het krachtsverschil zo groot, dat de scheidsrechter besloot een ein de te maken aan de ongelijke strijd. Veldrijder Jeffrey Huisman (9) startte in het Brabantse Bergen op Zoom, waar hij zich meteen bij de kopgroep voegde. Op een loodzwaar bosparcours bleef het kwartet bij elkaar en bepaal- de de sprint de volgorde. Omdat sprinten niet zijn sterkste kant is werd hij vierde. Eerder had hij ook in Zeddam een vierde plaats behaald. Column De verplaatsing van Cion begint langzamerhand irri- tante trekjes te krijgen. Niet dat de voetbalclub er nu zelf iets aan kan doen, want aan de Marathonweg - waar de vereniging nu nog huist - is het besef gaan leven dat ver- zet tegen een verhuizing nutteloos is en het beter is om constructief mee te wer- ken. Dat doet het bestuur dan ook. Gezien de veldensituatie lijkt slechts een beweging moge- lijk: richting Broekpolder. Daar zitten de huidige bewo- ners echter niet op te wach- ten, zo blijkt uit hun readies. Dat wordt door de Cion-aan- hang niet in dank afgeno- men. Het regende dan ook verbolgen telefoontjes, na dat deze krant vorige week het standpunt van Deltas- port en Victoria'04 afdrukte. Het onbegrip is een beetje te begrijpen. Want wat is er mis met de wens van Cion om vooralsnog zelfstandig door te gaan. De club heeft een eigen identiteit, die in een fusie- club, zoals Deltasport het wenst, zou verzuipen. Die identiteit is uniek en het zou een schande zijn, die de nek om te draaien. Dus wordt het voor de gemeente tijd om spijkers met koppen te slaan en vastberaden aan te sturen op een structurele oplossing, die Cion de ruimte biedt zichzelf te blijven. Het zou het stadsbestuur wel sieren om een van de velden om te bouwen naar een kunstgrasveld. Dat zou me teen veel van Victoria's capa- citeitsproblemen oplossen. Gerard S. Verver Ariool Afvoer- en rioolreiniging Free Golf zoekt voor haar gezellige Brasserie, een fulltime Verantwoordelijkheden o.a.: Bereiden van gerechten/gerechtgedeelten volgens recept en eigen planning Ervaring in het a la carte koken en het maken van buffetten is een pre Functie eisen o.a.: Diploma Sociale Hygiene HACCP Flexibiliteit t.a.v. werktijden is vereist; avonduren en weekeinden Wij bieden een zeer afwisselende, zelfstandige en uitdagende functie. Halfjaar contract met intentie voor verlenging onbepaalde tijd. Spreekt het bovenstaande je aan dan ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk een motivatiebrief en CV. Per post: Free Golf Vlaardingen, Zuidbuurt 79, 3132 KA Vlaardingen t.a.v. de heer D. Pleijsier of stuur een email naar dpleijsier@freegolf.nl ii' I M 11 i i i t ;IH 11 f 11 11 i •If, Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 22 DOOR GERARD S. VERVER BUBMN VOOR 01 SNElSn BIJVERDIENSTE "minimum leeftlid 15 laar. legitimatle verpllchl V FOTO: PR Kado Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's in diverse functies Monteurs - ontstoppingswerk Afvoer en rioolreiniging, ontstoppen en reparatie van afvoeren en rioleringen Hulpmonteurs die opgeleid willen worden voor het vak van Monteur-ontstopper (schoolverlaters welkom) Functie-eisen: Klantgericht flexibele instelling Rijbewijs B Wij bieden: Een afwisselende baan en een uitstekend salaris, met een grote mate van zelfstandig- heid waarbij eigen initiatief en inbreng op prijs worden gesteld. Schrijf, bel of mail naar: Ariool BV Gantelstraat 27 3044 AJ Rotterdam info@ariool.nl Tel. 010 247 70 15

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 22