Laserscherp knippen n i La at Buck maar zingen! Ji Aanstekelijk lachebekje. kijkenkiezenkopen Klimmend licht iik Breng balans in uw LEVEI Multifunctionele fotolijst nM'iVSEUfnsrrn Het Nieuwe Stadsblad f Moderne nostalgie GADGETS Ook zo'n moeite om in een rechte lijn te knippen? Je bent echt niet de enige, want anders zou niemand op het idee geko- men zijn om de Laser Scissors uit te vinden. Het principe is simpel: de laserstraal projec- teert een rode rechte lijn en je hoeft het alleen maar met de schaar te volgen. Laserscherpe lijnen, dus. Te ge- bmiken voor papier, maar ook stof. We hebben hem in Nederland nog niet kunnen ontdekken, dus je zult er even de Noordzee voor over moeten. Maar dankzij internet is dat inmiddels een kleine stap. Kijk maar eens op www.amazon.co.uk. Hij heet Buck en hij zou zomaar de biologische va- der van Bambi kunnen zijn. Het is namelijk niet zomaar een kop van een mannetjeshert aan de muur. Buck zingt en Buck praat. En hij zingt en praat niet zomaar. Hij zingt en praat met jouw stem. Buck wordt name lijk geleverd met een draadloze microfoon en het bereik is groot genoeg om vanuit een andere ruimte Buck te laten praten. Wei even zorgen dat nietsver- moedende gasten geen drank- jes of eten in hun handen heb ben, want de kans is groot dat ze die van schrik uit hun handen laten vallen. Want zijn hoofd beweegt met jouw woorden mee, dus het lijkt gnezelig echt! En als iedereen van de schok is Horen lachen is doen lachen. De Koz- mees is daar een duidelijk bewijs van, want zodra je in de handen klapt, gaat hij heel hard lachen en probeer dan maar eens om niet mee te lachen. De Kozmees heeft een enorme lol in zijn leven en dat werkt heel aanstekelijk. Zoals gezegd kun je de lachsalvo's laten beginnen door in je handen te klappen, maar een tikje tegen de Kozmees levert ook een vrolijk gegie- chel op. Deze vrolijkerd hebben we ge- vonden op www.bestel.nl. a&\> Heb je het evenwicht gevonden? Ben je volledig in balans? En nee, dan bedoelen we in dit geval niet geestelijk, maar echt heel let- terlijk. Want zonder balans kom je op de Funambulist Trainer niet zo gek ver, vrezen we. Wandelen op het slappe koord is echt een vak apart en met deze trainer kun je het zonder veel gevaar op je eigen tempo leren. Naast balans stimuleer je hiermee ook jouw concentratie en coordinatie. Het apparaat kun je zowel binnen als buiten gebruiken en vraagt een minuut of twintig om op te bou- wen. Meer weten? Kijk dan op www.hammacher.com. Digitale fotolijstjes zijn allang geen noviteit meer en mogen dus ei- genlijk ook geen gadget genoemd worden. Maar als ze zijn voorzien van een speaker en je er ook websites en video's op kunt bekijken plus mp3 bestanden mee kunt afluisteren, wordt het toch weer een heel ander verhaal. En, inderdaad, je kunt er dus ook foto's mee presenteren. Met de variant die beschikt over WiFi kunnen de fo to's zelfs draadloos worden overgezet naar een pc en je kunt de fo to's ook delen via een netwerk. De nieuwe Photo Frames hebben een intern Flash geheugen van 128 MB en dit geheugen is uit te breiden met geheugenkaarten. Bron: www.samsung.com. bekomen, kun je er een gezelli- ge meezingavond van maken, want hij heeft zelf ook de nodige noten op zijn zang. Van 'Sweet Home Alabama' tot 'Suspicious Minds'. Maak kennis met Buck op www.iwantoneofthose.com. Een wandlamp die over de muur naar boven klimt. Is dat handig? Natuurlijk niet, want je wilt graag een lichtpunt op de- zelfde plek. Het is dus een geluk dat de klimmende wandlamp niet echt klimt. Hij lijkt alleen te klimmen. En dat maakt hem zo leuk! Hij is 18 cm hoog en heeft een snoer van twee meter achter zich aan hangen. Een leuke en functionele eyecatcher, dus! Op www.apartdesign.nl is meer informatie over dit klimmende lampje te vinden. Lang, heel lang geleden, deelden muziekliefhebbers hun favoriete nummers met vrienden door ze op te nemen op een muziektape. Om vervolgens op een cassettedeck af te spelen. Het zegt je alle- maal niets? Dan zul je de humor van de Mix Tape USB Stick wel- licht ook niet helemaal snappen, want dit apparaatje combineert dus het eerder beschreven stukje nostalgie met de techniek van nu. Je kunt jouw favoriete tracks weer cadeau doen aan een vriend, maar er hoeft geen cassettedeck meer aan te pas te komen. Een USB poort is voldoende. De USB stick heeft een geheugen van 64 MB dat is genoeg voor ongeveer 60 minuten muziek. Op www.megagadgets.nl lees je er meer over. Woensdag 2 januari 2008 - Pagina 27 V V<, SAMSUNG

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 27