kLrbdexydtfLnfr de Onze school staat op eon elland juffen en meesters ZALMSTRMfl V€ VA1* 4c Primo onderwijskrant januari 2008 - pagina 9 i>E' INTERVIEWS MET DE BUREN Hi het goede do©l Vrijdags gymdag /SA j-iffT-i-ii—-'1 door Debbie groep 8 De Blockshop aan de Groenelaan is 1 van mijn favoriete winkels. Ik vind het altijd gezellig. Het personeel is altijd erg aardig. Ze verkopen daar snoep, agenda's, boeken, schoolspullen, tijdschrif- ten en andere leuke dingen. Het is echt een topwinkel. De Toverbal is de allerleukste winkel. De Toverbal bestaat al 15 jaar. Het is een eenmanszaak. De eigenares is Monique en ze is heel aardig. De winkel is mooi en druk. Er zijn veel Sint en Kerstsnoepjes. Je mag zelf snoep pakken in een mandje en daarna afrekenen! Kinderen Kinderen die aan het voetballen zijn De Gorzen vindt de buurvrouw een gezellige wijk. Ze woont al 20 jaar in de Gorzen en ze is er ook geboren. Ze komt iedere maan- dag bij Albert Heijn en ze komt vaak bij de Etos. Ze zou graag meer winkels willen dan hoeft ze niet meer zo vaak naar de stad om boodschappen te doen. De buurman vindt de wijk ook gezellig. Hij woont er al 29 jaar. Hij vindt de Albert Heijn en de bakker prettig. En hij vindt dat er in de Zalmstraat drempels moe- ten komen want het is de enige straat zonder drempels en er komen ook veel kinderen in de Zalmstraat. De andere buurvrouw vindt de wijk soms gevaarlijk worden vanwege de hangjongeren. Zij woont er nu al 29 jaar en vindt het altijd gezellig bij de bakker en het nieuwe kapperswinkeltje. Ze vindt dat de hangjongeren een eigen plek moeten krijgen zodat ze daar kunnen kletsen enzo. Door Ian en Ikenna Door Hestia en Gino De gymzaal Dit is de gymzaal van de Gorzen hij is groot he? Onze school zit aan de gymzaal vast en wij hoeven niet naar buiten om te gymmen. Het hok Dit zijn de materialen in het hok. Heel veel spullen zoals ballen en tennisrackets.Kleedkamers Door Quinty, Achmed en Lindsay groep 6 Juffrouw Kim komt juf Astrid vervangen tijdens zwangerschaps- verlof. Ze vindt de klaslokalen erg gezellig omdat de ramen versierd zijn. De manier van werken vindt ze op onze school goed en erg handig. Ze zou best wel vaste juf willen zijn op onze school. Jufrouw Liesbeth heeft eerst op een andere school gewerkt. Ze heeft onze school uitgekozen omdat het haar erg leuk leek. De leerlingen zijn erg gezellig. Ze heeft groep 7 en 6 gehad. Natuur- lijk vindt juf Liesbeth de collega's ook erg aardig. Juffrouw Astrid vindt de leerlin gen erg gezellig. Ze heeft al vier keer groep vier gehad. Ze koos onze school omdat juf Leonie haar vroeg. Het bijzondere aan de school vindt ze de thema's, die zijn erg leuk. Meester Henk werkt al 23 jaar op onze school. Alle collega's vindt hij lief. Het bijzondere aan de school zijn de leuke kinderen! Juffrouw Linda is hier gaan werken omdat juf Maia haar vroeg. Ze werkt hier al 5 jaar. Het dansproject was het leukste feest. Ze heeft nu een kleine maar gezellige klas. Ze vindt het leuk dat de kinderen allemaal zo graag naar school komen. Door Elif groep 6 Sponsorlopen is voor goede doelen bijvoorbeeld voor kinderen uit de derde wereldlanden. Je krijgt dan een opdracht. Dat je postzegels moet ko- pen, je gaat langs de deuren lopen en daarna schrijven ze hun naam op de kaart hoeveel postzegels ze willen en ze geven gelijk geld en daarna krijgen ze postzegels of kaarten. Wist u dat de Gorzen eigenlijk een eiland is? Als je de Gorzen in wil moet je steeds een brug over. Alle bruggen zijn voor auto's op den na. Die is voor de fietsers. De Gorzen is echt een hele gezellige wijk en ligt dicht bij de stad. Er zijn in totaal vier bruggen. Op de Gorzenschool zijn er leuke schoolreisjes. Bijvoorbeeld naar de Efteling en Hoek van Holland. De allerleukste was naar Drievliet. Daar waren een heleboel attracties zoals FormuleX en de Twistrix en de Kopermijnen. Door Aurora groep 6 Het was leuk tijdens gymmen want je mag vrijdags vrij gym men. Op dinsdag krijgen we les van juf Amber. Het was leuk. Ik heb met de ringen gezwaaid, op de mat gesprongen, de jongens hebben gevoetbald en je kon nog op de lange mat koprollen maken, handstand maken en de radslag oefenen. Je kon ook nog tennissen en nog meer. Als je aan het gymmen bent gaat de tijd wel snel. Het is wel leuk want we doen veel dingen. Elif, Damian, Giovanni, Lindsay, Quinty, Hestia, Ikenna, Ian, Debbie

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 33