Open Darttoernooi Prostop Lasertherapie uitstekend hulpmiddel Nieuw fenomeen: nachtje bridgen in Blauwe Brug Winst voor Ventura, verlies voor Harga en Rijnmond 'Er was een schuld: die is afbetaald' Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Na de Historische Bridgedrive, die traditioneel be gin September wordt gehou- den, krijgt Schiedam nu ook een Bridgenacht. Daarmee wordt maar weer eens aangetoond dat dit kaartspel aan een niet te stuiten opmars bezig is. ""We zijn ons dan aardig aan het ont- wikkelen tot een echte bridge- stad", stelt Ton Verdoes, een van de organisatoren. "Steeds staan er wel weer enthousiaste mensen op om iets bijzonders te regelen." Dat levert nu dus in de nacht van vrijdag 22 op 23 fe- bmari een nachtelijk toemooi op. Het initiatief is onmiddellijk door het districtsbestuur van de Nederlandse Bridgebond om- armd en volledig ondersteund. In het Wijkcentrum De Blauwe Bmg wordt om 19.45 uur be- gonnen met de eerste ronde van 24 spellen. Tussen deze en de tweede ronde (23.45 uur) mogen de deelnemers snoepen van een hapjesbuffet. Na afloop zijn er diverse soorten soep. Om 3.45 uur start de derde en laatste ronde van weer 24 spellen. Bij het krieken van de dag wordt een ontbijt geserveerd en zal een bekende (bridge) Schie- dammer de prijzen uitreiken. Het inschrijfgeld is 42,50 euro per koppel en inschrijving is mogelijk via het e-mail adres: jp.krijgsman@kabelfoon.nl. Meer informatie is te verkrijgen bij Ria Krijgsman tel. 010- 4702817. Rijnmond ziet het nieuwe jaar met vertrouwen tegemoet. SCHIEDAM - In de Margriethal wordt op vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 april voor de ne- gende maal het Open Holland Darttoernooi gehouden. Op de openingsavond is het kwalifica- tie-toemooi voor de PDC Pro Tour van zaterdag 26 april. Dan is er ook het DDF Open Holland Koppel Toemooi. Op de slotdag is het DDF Open Holland 501 Single Toemooi. Deelnemers kunnen zich melden via de website: www.openholland.nl SCHIEDAM - De website www.rijnmondvolleybal.nl is 'for sale' en het hoogste mannenteam begon in ok- tober helemaal niet aan de competitie. Komt bij, dat het de vereniging financieel lange tijd niet voor de wind ging, er bij de vrouwen niet meer dan twee teams zijn en het bestuur de leden duide- lijk heeft gemaakt, dat het afge- lost wil worden en er in febmari een nieuwe ploeg klaar moet staan. Kortom, het lijkt de volleybal- Ook steeds meer huisartsen sturen hun clienten door naar Prostop Lasertherapie. Prostop werkt met een uitgebalanceerd behandelprotocol. Zorgvuldig gekozen punten op het lichaam worden behandeld met een softlaser, waardoor de lichamelijke drang naar nicotine sterk afneemt,zonderbijwerkingen.Ontwenningsver- schijnselen zullen reduceren tot een minimum. De Radboud Universiteit Nijmegen heeft onderzoek gedaan naar de Prostop-methode. Uit de resultaten blijkt dat ruim 40% van de behandelde mensen na een jaar nog steeds is gestopt. Middels het middel Champix, is dit 21%. Bij nicotinepleisters en -kauwgom is dat 17%. Zonder enig hulpmiddel stoppen met roken lukt slechts 3% van de stoppers. Een laserbehandeling inclusief intakegesprek duurt ongeveer 50 minuten en kost €157,50. Een eventuele nabehandeling van 30 minuten binnen een half jaar is gratis. Steeds meer zorgverzekeraars vergoeden een deel van de behandeling, waaronder Agis, Avero Achmea, PWZ Achmea, Groene land Achmea, Interpolis, Zilveren kruis Achmea, Menzis, OZF, Trias en Zorg en Zekerheid. vereniging niet echt voor de wind meer te gaan. "Maar", zo verzekert bestuurslid Wim Broere, "de hitte is wel van de ketel. Voor alle sores is wel een verklaring te geven, maar voor het meest heikele punt is inmid- dels dankzij de steun van de ge- meente een uitweg gevonden: er was een schuld en die is afbe taald." Dat, en de verwachting dat er snel bestuurlijke opvol- gers gevonden worden, geeft de clubleiding de moed om in Schiedam verder te gaan. De wandelgangen hebben het na- melijk over een mogelijke vrij- age met het Vlaardingse Mo- ve4U. Broere is daarvan niets bekend. "Is geen sprake van ook. We kunnen het trouwens de gemeente, die ons zo goed geholpen heeft, niet aan doen om te vertrekken. Bovendien hebben we een florerende jeugdafdeling. Daar maken we ons sterk voor. Met een fusie help je alles wat je in de richting van de jeugd hebt opgebouwd naar de knoppen en gaat het volleybal in Schiedam ter ziele." WK zoekt twee trainers SCHIEDAM - Vierdeklasser WK zoekt trainers voor het tweede en derde elftal. De nieuwe man voor team twee, dat in de reserve derde klasse speelt, moet minimaal in het bezit zijn van het diploma Oefenmeester 3. Voor het derde elftal (reserve vierde klasse) wordt gezocht naar een jonge, beginnende trai ner. Voor informatie en solli- citatie kan men terecht bij Robin Smallegange tel. 06- 19663386 of Leen Warnaar tel. 06-10964980. Andere tegenstander SCHIEDAM - In Het Nieuwe Stadsblad van 2 januari meldden we, dat de jeugdige bokser Dylan van Rossum zijn eerste officiele wedstrijd winnend had afgesloten. Zijn tegenstander was echter niet Allan Poot (een clubge- noot bij Mesa Sport), maar Antony van de Broek. Titelstrijd in Margriethal SCHIEDAM - In de Mar griethal wordt op zondag 3 febmari gestreden om het kampioenschap van de NT- TB afdeling West. Namens Brandersstad spelen Riet Konst, Sandra Meeuwsen en Patricia Zwartjens. Beide laatste dames en Arjan Kar- baat gaan op zondag 27 ja nuari naar het Nederlands kampioenschap voor senio- ren met een B-licentie. Dit NK werd vorig jaar bij de da mes gewonnen door Daniel le Maas, die daarmee een A- licentie verdiende. Dit is Loesje en samen met Minous vormt ze een onafscheidbaar koppel. Ze zijn sa- men afgestaan en moeten ook samen weer weg. Minous is een beetje op zichzeif en van haar hoeft al die drukte ook niet. Loesje is iets nieuwsgieriger, maar ook op haar eigen manier. Wie geeft deze dames een warm nieuw huis? Meer info over deze en andere dieren: www.hargaboeve.nl (Foto: Sharon de Heer). Woensdag 9 januari 2008 - Pagina 31 Rijnmond uit dal SCHIEDAM - Dankzij een 20- 10 zege op Saturnus'72 zijn de handbalvrouwen van Ven tura de tweede helft van de zaalcompetitie goed begon- nen. In de strijd om de bovenste plaats lukte het Harga niet om van Dordrecht te winnen. De korfballers verloren met 19-11 (rustand 7-7). Het in de A-league spelende Rijn mond verloor de bekerstrijd tegen Set Up, een team uit de B-league. De volleybal- sters verloren met 3-1. DOOR GERARD S. VERVER Voor informatie, een brochure of een stoppen-met-roken-afspraak; bel gratis: 0800-77 67 867 of kijk op: www.prostop.nl Prostop heeft praktijken in Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Boxtel, Deventer, Dronten, Eindhoven, Etten-Leur. Goes, Heerhugowaard. Hengelo, Hillegom, HilversumHoogeveen, Nijmegen, Raamsdonksveer, Rijswijk, Schiedam, Tiel, Tilburg. Uffelte, Venlo, Woerden, Zaandam en Zwotle. Tevens is het mogelijk om op uw bedrijf behandelingen te organiseren. Hiervoor geldt een minimum van 6 personen. ARCHIEF/ ROEL DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47