fabius* Onze klant verwacht dat we deze vracht binnen de afgesproken tijd op een boorplatform afleveren. Krijg jij dat voor elkaar? Veivolgcursus Schiedam'59 HBSS verlengt contract Van der Most niet f fir Expedient met Customer Service-ervaring de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Zestigjaar lid 4 In februari 1986 kreeg sportambtenaar Ge Rens een Koninklijke onderscheiding (foto). Op de eerste dag van 2008 volgde op- nieuw een huldiging. Rens was 60 jaar lid van handbalclub Ven tura en werd verrast met de zilveren NHV-speld. foto: archief SCHIEDAM - De aankondiging, dat trainer Ed van der Most aan het einde van het seizoen af- haakt, is bij de spelersgroep en technische staf van HBSS inge- slagen als een bom en veroor- zaakte bijna een kleine paleisre volutie. Het persbericht van de vijfde- klasser stelt dat na overleg is be- sloten om de samenwerking te beeindigen. De ex-SW'er snapt echter niet waarom hij weg moet. Temeer omdat hij in zijn eerste seizoen meteen een goed resultaat neerzette en slechts op een haar na promotie naar de vierde klasse misliep en nu, on- danks veel blessureleed, op weg Bel:0900 7000777 lijkt naar het binnenhalen van de tweede periode. "Bij de start in 2006 heb ik de clubleiding ge- vraagd waar ik op aan moest sturen. Richting vierde klas, werd me gezegd. Dat vond ik vanzelfsprekend, maar ik heb er meteen aan toegevoegd, dat zoiets niet vanzelf komt aan- waaien. Dat vergt drie seizoe- nen." Die tijd is hem niet ge- gund, zo werd hem verteld. Van der Most zegt daarover niet in discussie te zijn gegaan. Wel merkte hij, dat de spelersgroep en de technische staf op zijn zachtst gezegd ontdaan waren. De hoofdsponsor zond hem een e-mail, waarin hij de trainer meldde niet blij te zijn met zijn vertrek. Inmiddels hebben spe- lers, staf en trainer de koppen bijelkaar gestoken. "Onder de gegeven omstandigheden zou je kunnen overwegen om me teen de handdoek te gooien. Dat is niet mijn stijl. Zeker ook, omdat ik dan de spelers en de technische staf zou laten vallen. We maken het karwei af." Het bestuur van HBSS wacht een ander karwei: het zoeken naar een nieuwe trainer. Sollicitan- ten kunnen zich melden via email (secretaris@hbss). ?XPRESS Fabius Opleidingen Receptioniste I Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) www.FabiusOpleidingen.nl Info-avond: aanvang 19:30 uur opleidingen IVIO 0800-4464464 Lesplaatsen: o.a.Schiedam,Vlaardingen, Capelle a/d IJssel, Spijkenisse, Delft, Dordrecht Woensdag 9 januari 2008 - Pagina 39 SCHIEDAM - De starters- cursus van Bridgeclub Schiedam'59 krijgt een ver- volg. De deelnemers begin- nen daarmee op maandag 14 januari. In deze vervolg- cursus zal het bieden, naast het reed geleerde af- spelen. een centrale plaats innemen. De lessen zijnook toegankelijk voor aspirant- bridgers, die de startcursus niet volgden, maar wel eni- ge kennis van kaartspelen, zoals klaverjassen, hebben. Voor meer Informatie en aanmelden bel Miriam Re* deke, tel. 0104708372 of stuur een e-mail naar: m.re- deke@hetnet.nl Paleisrevolutie! DOOR GERARD S. VERVER vo<vo®psK^^l'artfluw Powered by Q JobTrack.nl Romaro schoonmaakgroep zoekt per direct: Romaro Schoonmakers m/v (parttime) Voor diverse objecten te Schiedam zoals: Een kantoorpand voor 5 avonden per week. Een kantoorpand/drukkerij voor 5 middagen in de week, van 15.30 uur tot 18.00 uur Tevens zijn wij voor de regio Schiedam en omstreken op zoek naar invalkrachten, voor de ochtend, middag en avond. Wij zoeken mensen met ervaring in de schoonmaak, die goed Nederlands spreken en die reizen met eigen vervoer. Voldoet u hier niet aan, dan heeft het geen nut te reageren. Wij bieden u een goed salaris conform de CAO en een prettige werksfeer. Indien u interesse heeft, kunt u tijdens kantoor- uren contact opnemen met, Hetty Haasdijk via tel: 0180-463355. start binnenkort weer met de volgende dag- en avondopleidingen: 1 Geen speciale vooropleiding nodig Landelijke IVIO erkende diploma's Slechts 1 lesochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reintegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk Kom vrijblijvend naar onze info-avond op onze leslocatie!! Schiedam: donderdag 31 januari, Bachplein 590 (de Blauwe Brug) Vlaardingen: donderdag 7 februari, Aristide Briandring 90 (Holy) Erkend Examenbureau Brochure? bel gratis Onder tijdsdruk wereldwijde logistieke knelpunten oplossen. Dat kan niet iedereen. Jij kan het wel. Je bent een aanpakker met MBO diploma. Je kan goed organiseren en hebt verstand van transport en logistiek. Voorbereiden en uitvoeren van wereldwijde exportzendingen voor zowel weg-, lucht- als zeevracht. 0HL is het grootste logistieke bedrijf ter wereld. Voor een grote internationale klant organiseer jij, als beginnend of ervaren expedient, wereldwijde exportzendingen. Je treft de voorbereidingen en voert de exportzendingen uit over de hele wereid. Daarbij voer je overleg met de douane in verschillende landen. Je regelt het transport dat nodig is. En zorgt ervoor dat de vracht op tijd op de bestemming is. Jouw standplaats; DHL Global Forwarding in Rotterdam Botlek. Houd jij je hoofd koel? Stuur dan je CV met motivatie naar solliciteren@dhl.com of ga -snel naar www.dhl.nl Deutsche Post World Net MAIL EXPRESS LOGISTICS FINANCE Hoe groot kan jouw rol zijn als je een van onze 285.000 DHL-medewerkers wereldwijd bent? Groter dan je dromen kunt. Want al onze chauffeurs en koeriers, en al onze logistieke experts, ICT'ers, Account Managers, Warehouse-en Customer Service- medewerkers vormen uiteindelijk een groot team. Samen maken we DHL tot wat het is: 's werelds grootste dienstverlener in expresvervoer en logistiek, in de lucht, ter zee en op de weg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 55