Kniptalent gezocht TEAM VESTIGINGSMANAGER HORECA HORECAMEDEWERKERS Alles onder controle? KAPSALON Steiger y0or historische On kru id bestrijden met natuurazijn Veilig thuismet ~LOJHdus Er is nog genoeg te doen in Vlaardingen de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Wij hebben een leuke baan voor jou bij onze salon in Vlaardingen aan de Fransenstraat 7 voor 31 uur in de week. Ben jij de talentvolle mede- werker die we zoeken? Bij ons werk je in een jonge, snelle en trendy steer. We geven je een professione- le interne opleiding waar je snel de nieuwste trends op kappersgebied onder de knie krijgt en waar je pro- fessioneel met klanten leert omgaan. Wij bieden prima arbeidsvoorwaar- den en ruime carrieremogelijkheden. Wil je meer weten? Bel dan met Debbie Oudijn, tel: (010) 434 42 93! Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.teamkapsalon.nl I I w Medewerker Servicedesk fulltimo, mux. bruto maandsalaris 2558, Gemeente Vlaardingen Afspraak via E-loket Gratis nummer Sociale Zaken www.vermaatgroep.nl Projectleider (m/v) Magazijnchef (m/v) rtiTTl>i SAINT-GOBAIN GLASS Woensdag 9 januari 2008 - Pagina 40 www.teamkapsalon.ril i s -J Oud en nieuw. Ambitie en twee benen op de grond.Stad en land. Kijk naarVlaardin gen en je ziet een stad van contrasten. Tussen Rotterdam en Midden-Delfland ligt een stad die veel nieuwe initiatieven aan de dag legt. Niet meer de visserijstad van weleer, wel de moderne thuishaven voor ruim 71.000 inwoners.Vlaardingen is een stad met veel voorzieningen, volop economische bedrijvigheid en een varia- tie aan wijken. Er is genoeg te doen. Als een van de 750 medewerkers van de gemeente Vlaardingen kun je je kennis en kunde inzetten voor onze inwoners, bedrijven en instellingen. Onze organi- satie streeft continu naar kwaliteitsver- betering en innovatie. Meer informatie over onze gemeente en de omschrijving van deze functie staat op onze website www.vlaardingen.nl/vacatures of bel met (010) 248 42 34. Vlaardingen kent een full- time werkweek van 32,2 uur. In Vlaardingen krijg je het voor elkaar ZIEKENHUIZEN BEDRIJFSCATERING MUSEA EN RECREATIEVE LOCATIES Vermaat is met haar 800 medewerkers een groeiend en toonaangevend bedrijf dat actief is in ziekenhuizen, de cuiturele/recreatieve sector en het bedrijfsleven als aanbieder van horeca- en retaiiverwante voorzieningen. Ons bedrijf kenmerkt zich als een platte en in- formele "hands on" organisatie waarbij enthousiasme en gevoel voor kwafiteit centraal staan. Zijn dit waarden die je aanspreken en wil jij onderdeel uitmaken van dit groeiende en dynamische bedrijf, dan zijn wij op zoek naar joul Voor onze nieuw te openen horecalocatie in het Stedelijk Museum in Schiedam zien we uit naar een: (FULLTIME) Als vestigingsmanager ben je verantwoordelijk voor aile horeca en retailactiviteiten op de locatie. Hierbij breng jij de bedrijfsresultaten tot het hoogst mogelijke niveau. Je coordi- neert de dagelijkse werkzaamheden en houdt je o.a. bezig met de personeelspianning, het aansturen van jouw tollega's en meewerken aan en toezien op de gastvrijheidsbeleving van onze gasten. Je bent een betrokken en stimulerende leidinggevende met werk- en denk niveau op MBO+/HBO-niveau, je weet wat jouw mensen beweegt en hoe je ze kunt motiveren. Je hebt een goed commercieel en financieel inzicht. Bovendien heb je oog voor detail en zit je vol met initiatieven. (PARTTIME OPROEPKRACHTEN) Als horecamedewerker zorg je voor de voorbereiding en uitvoering van alle horeca- activiteiten. Jij maakt de gastvrijheidsbeleving voor onze gasten compleet; persoonlijke aandacht en servicegerichtheid staan hierbij centraalt Enige ervaring in de horeca of bedrijfscatering is een pre, maar een leuke enthousiaste uitstraling is zeker zo belangrijk. Vender vragen wij van jou flexibititeit en een representatief voorkomen. Kijk voor meer informatie over deze en andere horecavacatures op www.vermaatgroep.nl Enthousiast? Stuur dan snel jouw motivatie met CV naar: sollicitatie@vermaatgroep.ni of Vermaat Groep B.V., Afdeling P&O, ta.v. mevr. D. Paijmans. Produktieweg 1, 3401 MG Usselstein Saint-Gobain Glass is de vlakglasdivisie van de multinational Saint-Gobain. De groep distribueert allerhande bouwmaterialen (isolatiemateriaal, pijpleidingen, glas, kerami- sche producten e.a.) en biedt wereldwljd aan zo'n zzo.ooo mensen werk in 50 landen. In Nederland bestaat de vlakglasdivisie uit 14 handelsvestigingen, 2 isolatieglasfabrieken, 1 hardglasfabriek en het hoofdkantoor in Veenendaal. Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar een: De functie: Je krijgt de verantwoording over zowel de planning als de uitvoering van de jouw toege- wezen projecten. Je bewaakt de voortgang en houdt projectkosten en opbrengst, zoals uitgaande facturering, onderaannemers, meer-/minderwerk etc. goed onder controle. Je stelt een nacalculatie op en analyseert deze gegevens. Daarnaast zorg je voor vellige en ver- antwoorde werkomstandigheden van de medewerkers op de bouw en organlseer je toolbox bijeenkomsten. Jeonderhoudt relaties met klanten en onderaannemers. Jouw profiel: - Hbo werk- en denkniveau; - mlnimaal 4 jaar relevante werkervarlng opgedaan in de bouw; - kennis van MS-Office; - tact, doorzettingsvermogen en vasthoudendheid; - collegiaal, flexibel, creatief en klantvriendelijk; - organisatietalent en verantwoordelijkheidsgevoel; - woonachtig in de reglo of bereid je hier te vestlgen; Voor de functie van projectleider geldt dat een lease-auto met mobiele telefoon ter beschikking wordt gesteld. Tevens zijn wij op zoek naar een: De functie: Je bent verantwoordelijk voor alle administratieve, operationele en commercigle taken van het magazijn en de afdeling expedltie. Hlertoe stuur je de magazijnmedewerkers, glassnij- ders en chauffeurs (5 FTE) aan. Je beheert de voorraden, plaatst bestellingen, plant routes, verzorgt de planning van de magazijnwerkzaamheden en beheert de bokkenregistratie, waarbij je tijdig in- en externe klanten informeert over de planningen. Je draagt zorg voor het beheer van het wagenpark, de machines en gereedschappen en bent verantwoordelijk voor een goede afvalstroom. Uiteraard zorg je voor handhaving van de VCA-procedures door middel van werkplek inspecties, keuringen e.d. Jouw profiel: - Mbo+werk- en denkniveau; - enkelejaren leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring met logistieke processen in een technische omgeving; - zeker geen negen tot vijf mentaliteit; - communicatief vaardig; - uit ervaring capabel om in stressvolle situaties en onder tijdsdruk te werken; - ervaring in de giasbranche is een pre. Ons aanbod voor beide functies: Binnen Saint-Gobain Glass kun je naast veelzijdigheid, verantwoordelijkheid en veei ruimte voor eigen inbreng, rekenen op een goede salariering en een aantrekkelijk pakket arbeids- voorwaarden. Bij gebleken geschiktheid zijn er diverse doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Rens Kragtwijk, Vestigingsleider, (010) 23 80 830 Jouw reactie: In de vorm van een korte brief met Curriculum Vitae zien wij graag binnen twee weken: SGGS Van den Heuvel, t.a.v. de heer I.M.M. Kragtwijk, Postbus 265,3100 AG Schiedam. E-mail: rens.kragtwijk (s> saint-gobain.com Acquisitie naar aanleiding van deze 3dvertentie wordt niet op prijs gesteld. www.saint-gobain-glass.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 56