Rabobank Maandag 14 januari start de verbouwing van Rabobank Schiedam-Vlaardingen aan de Zwaluwlaan in Schiedam Toekomst bank bepalen? Word lid van de ledenraad. Het is tijd voor een bank die het anders doet Rabobank Schiedam-Vlaardingen Gemak en toch professioneel beleggen met Rabo RendeMix Rabobank steunt Hospice Nieuwe Waterweg Noord Meer informatie: vwvw.fab6bank.ni/schiedam-viaardingen infopschiedam-viaardingen 'abobanov Karel Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010)248 15 15 De Rabobank aan de Zwaluwlaan in Schiedam wordt verbouwd tot een kantoor met een eigentijdse uitstraling. Over ongeveer vier maanden staan we voor u klaar in een goed uitgerust kantoor. afe?- C&WJautomaat Eigentijds Het kantoor krijgt een eigentijds gezicht waar iedereen zich welkom voelt. Het interieur is een combinatie van zakelijkheid en je thuis voelen. Zo komt er een grote leestafel en een aparte plek voor internet. Voor persoonlijke advisering komen er spreekkamers waarin de privacy is gewaarborgd. Leden van de bank hebben mee- gedacht over het nieuwe kantoor. Ook aan de veiligheid is veel aandacht besteed. Zo is het mogelijk om 24 uur per dag binnen geld te pinnen. Bank blijft open Tijdens de verbouwing blijft de Rabobank aan de Zwaluwlaan open voor haar klanten. Iedereen kan er terecht voor geldzaken en advisering. Wei kunnen de klanten enige hinder ondervinden. In de bank komen schotten waarachterde bank wordt verbouwd. De verbouwing gebeurt in vijf fases en per fase worden de schotten verplaatst en zal een nieuw stukje bank zichtbaar worden. In totaal zal de verbouwing ongeveer vier maanden in beslag nemen. Verbouwing eerste fase Wat gebeurt er vanaf maandag 14 januari? Als eerste wordt het stofschot geplaatst. Daarna worden de werkplekken achter het stofschot gesloopt en een gedeelte van de grote bekende balie in de bankhal. Hier blijven drie werkplekken beschikbaar vanwaarde klanten worden geholpen. Rabo RendeMix biedt u het gemak van sparen en de kans op het rendement van beleggen. U kunt hiervoor uw bestaande spaarrekening aan RendeMix koppelen.En uw huidige beleggingen omzetten. Hoeveel risico u wilt lopen, bepaalt u in een persoonlijk gesprek met uw adviseur. Met uw wensen als uitgangspunt bekijken we samen de mogelijkheden en wordt uw profiel met bijbehorend mixfonds opgesteld. Op basis hiervan gaan onze beleggingsspecialisten voor u aan de slag. U bepaalt zelf hoeveel u belegt. Er wordt vaak gedacht dat beleggen alleen mogelijk is met veel geld terwijl het net zo goed met kleine bedragen mogelijk is. De resultaten van uw mixfonds kunt u 24 uur per dag online bekijken. Daarnaast krijgt u e£n keer per jaar schriftelijk een waardeoverzicht van uw portefeuille. Profiteer van de kans op een hoger rendement Naast spaarrente op uw spaarrekening ontvangt u ookopbrengsten uit beleggingen. Dit wordt bepaald door de koersstijging en het dividend van uw mixfonds. Onze specialisten houden de markt nauwlettend in de gaten en kopen en verkopen direct als dat nodig is. Beleggingsexperts gaan voor u aan deslag Een team van beleggingsspecialisten belegt voor u, dus u hoeft niet meer dagelijks op de hoogte te blijven van alle ontwikkelingen op de beurs. Wei zo gemakkelijk. En het scheelt tijd. Bepaal uw eigen risico Bij Rabo RendeMix horen vijf mixfondsen. Er is er altijd wel een die goed bij u past. Wilt u uw risico's beperkt houden, dan kiest u een ander mixfonds dan wanneer u meer risico's wilt nemen. In uw gesprek met de adviseur komen de verschillende mixfondsen aan bod. Nu kosteloos overstappen U kunt uw huidige beleggingen tot en metfebruari kostenloos omzetten in een Rabo RendeMix. E£n adviesgesprek is genoeg om van start te gaan. Vraag een vrijblijvend adviesgesprek aan op www.rabobank.nl/rendemix met een van onze adviseurs van Rabobank Schiedam-Vlaardingen of telefonisch via (010) 248 15 15. Langskomen kan ook. Het personeel van Rabobank Schiedam-Vlaardingen heeft tijdens haar eindejaarsbijeenkomst gedoneerd aan Hospice Nieuwe Waterweg Noord. Onze medewerkers konden via een kerstmarkt, met diverse winkeliers uit Schiedam en Vlaardingen, een eigen kerstpakket samenstellen. Ook bestond de mogelijkheid te doneren aan een goed doel; Hospice Nieuwe Waterweg Noord. Vervolgens heeft Rabobank Schiedam-Vlaardingen het bedrag verdubbeld dat door het personeel is gedoneerd. Het hospice is bijzonder content met de opbrengst van de kerstmarkt. Daarnaast ondersteunt Rabobank Schiedam-Vlaardingen het initiatief voor een hospice in de regio door alle bankdiensten gratis te leveren. Hospice Nieuwe Waterweg Noord In ongeveer 65 plaatsen in Nederland bestaan hospices of bijna-thuishuizen. Kleinschalige en huiselijke voorzieningen voor mensen die nog maar kort te leven hebben en waar zij rustig en menswaardig kunnen sterven. Binnenkort komt in Vlaardingen een hospice voor terminale patienten uit de regio, ongeacht geloofsovertuiging, frnanciele draagkracht of leeftijd. Kijk voor meer informatieop www.hospice-nwn.nl Achter het stofschot worden de nieuwe spreekkamers gebouwd. In deze fase worden de bestaande binnen- geldautomaat en chipknip in het entreeportaal verplaatst naar de nieuwe positie in de voorgevel. De benodigde voorzieningen zijn dan al aangebracht, zodat de geldautomaat direct kan worden gebruikt. Communicatie Op verschillende manieren informeert de Rabobank haar klanten over de verbouwing. Op de affiches in de bank staat praktische informatie. Ook op de internetsite www.rabobank.nl/ schiedam-vlaardingen zijn de laatste nieuwtjes te vinden en foto's van de verbouwing. Om de vier weken is er een Rabobankpagina in deze krant waarin u wordt gei'nformeerd over de verbouwing. De volgende informatie in deze krant vindt u dus begin februari. Ook kunt u terecht bij de medewerkers van de Rabobank aan de Zwaluwlaan. Zij zijn op de hoogte en helpen u graag verder. Kleurwedstrijd De Rabobank doet een oproep aan dejeugd om de bankoptefleuren tijdens de verbouwing. Volgende week wordt huis-aan-huis een kleurplaat verspreid en jeugdige klanten van de Rabobank ontvangen de kleurplaat per post. Ook op de internetsite is de kleurplaat te vinden en te printen. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen de kleurplaat, na kleuren en/of plakken, inleveren bij Rabobank aan de Zwaluwlaan tot 10 februari. Daar hangen de medewerkers de kleurplaat op de verbouwingsschotten. Er zijn leuke prijzen te winnen in drie leeftijdscategorieen. De winnaars worden door de Rabobank gebeld en woensdag 13 februari is de prijsuitreiking. Rabobank Schiedam-Vlaardingen is een moderne cooperatie met bijna 5.000 leden. Onze ledenraad bestaat uit 32 leden, deels zakelijke en deels particuliere relaties. De raad is een belangrijkadviesorgaan voor de bank, een klankbord voor de kwaliteit van onze dienstverlening en onze maatschappelijke betrokkenheid. De ledenraad is een belangrijke gesprekspartner voor de directie om toekomstig beleid te formuleren. Formeel steltde ledenraad dejaarrekening en de bestemming van de winst vast en benoemen zij de leden van de Raad van Commissarissen van de bank. Een lid van de ledenraad is een ambassadeur voor de bank en tegelijkertijd een vertegenwoordiger voor de leden. Tijdens bijeenkomsten kunt u uw stem laten horen. Jaarlijks treden ledenraadsleden af aan de hand van een rooster. Daarom is Rabobank Schiedam-Vlaardingen op zoek naar betrokken leden, die zich kandidaat willen stellen.Vooral jongeren worden van harte uitgenodigd te reageren. Bent u lid van de bank, heeft u interesse of wilt u meer informatie? Mail dan naar: ledenraad@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 64