25 95 00 s awiMerLaan Afvallen zonder lijnen! ii r u u Koffie- broodje Petit pain t tll>akkerig) ii Per cn chocolade- taartje II Make it Easy Reality De enige juiste manier! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Kerkdiensten Eindelijkbegint het normale leven weer en zijn we af van de gekte van de afgelopen dagen. Vroeger duurde Kerst twee dagen, tegenwoordig bijna twee maanden. Ik ben blij als we weer gewoon normaal kunnen doen, de kids weer naar school gaan en we niet meer bloot te hoeven staan aan de tot in den verre treure commercieel uitgebuite de- cembermaand, het kan niet op. Vooral over dat laatste maak ik mij wel eens zorgen, wat voor decadent beeld wij eigenlijk aan onze kinderen meegeven. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Kerkdiensten 13 januari Protestantse Kerk Schiedam: Diensten om 10.00 uur: Gro- te Kerk: ds. W. v.d. Vegt. Magnalai Deikerk: ds. Hans Visser, Rotterdam. Bethelka- pel: ds. H.v.d. Steen, Rotter dam. Dorpskerk: ds. J. v.d. Peppel. De Ark ds. M. Rus- schen.* Op zondag 13 jan. zijn er in de Christelijke Ge- reformeerde Hoeksteenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerkdiensten om 9.30 en 16.30 uur. De dienst wordt voorgegaan door ds. W. van Sorge. In de St. Jan de Doper - Vi- sitatiekerk, Mgr. Nolenslaan 99, gaat pastor Lidwien Me- ijer voor in de Woord- en Communiedienst, zaterdag 17.00 uur met muzikale be- geleiding van Jan Meisters, Zondag 10.30 uur met het koor Laus Deo o.l.v. Zuri Ramirez. In de Nederlands Gerefor- meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag twee diensten, namelijk om 9.30 en 16.30 uur. De diensten worden voorgegaan door Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds. R.F. Philipp. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Ge- zongen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu- charistieviering of dienst van Woord en Communie. SCHIEDAM - Alle metrotoe- stellen van de RET worden dit jaar voorzien van came ra's. "Klanten moeten zich veilig voelen", aldus direc- teur Pedro Peters in zijn nieuwjaarstoespraak. "Dat betekent dat alle voertuigen van een bewakingssysteem met camera's worden voor zien." Dat betekent een hoop werk aan de winkel voor de mon- teurs, want weliswaar was het bij de regionale vervoerder al beleid om nieuwe toestellen van camera's te voorzien, de oude reden nog zonder rond. "We pakken het gelijk goed aan", aldus Peters. "Veel came ra's per treinstel, een beeld- scherm bij de bestuurder met bediening zodat hij zelf een ca mera kan oproepen als hij iets niet vertrouwt. Alle beelden worden vastgelegd en alles op- geslagen: op de stations en in de voertuigen." Peters en zijn mensen hebben goede ervaringen met camera- bewalcing: op de stations werkt het al sinds jaar en dag. Daar is het veiligheidsgevoel de afgelo pen jaren dan ook zienderogen toegenomen, de voertuigen dreigden een beetje achter te blijven. Daaraan wit de Rotter- damse vervoerder, in het jaar waarin de veertigste verjaardag wordt gevierd, een radicaal ein- de maken. Alles moet in de eer- ste zes maanden van dit jaar z'n beslag krijgen: op 30 juni han- gen overal camera's. 4 stuks ■I jn www.bakkerammerlaan.nl ZALTBOMMEL - U hebt overgewicht en bent daar niet blij mee. Integendeel! Al die kilo's teveel zitten u goed in de weg. Letterlijk en figuurlijk. En zijn nog schadelijk voor uw gezondheid ook. U weet het. Er wordt vaak genoeg tegen gewaarschuwd. En als u in de spiegel kijkt? De spiegel is uw beste vriend niet meer. Allang niet meer. Dieten? Die eindeloze weg heeft u al ongetwijfeld al meer dan eens bewandeld. Elke keer een andere. En elke keer volgde er teleurstelling. Schaamte, schuldgevoel of moedeloosheid. En het jojo- effect zal u ook dan niet onbekend zijn. Make It Easy-therapie blijkt heel doeltreffend te kunnen worden ingezet bij het behandelen van verschillende vormen van verslaving. Make it Easy heeft met haar therapie velen tienduizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Ook eet en snoepverslaafden hebben al kennis gemaakt met de succesformule van Make it Easy. Door dat wij gebruik maken van een persoonlijk traject is de kuurzeergoed toepasbaar voor grote of kleine gewichtsafname. Nooit meer calorieen tellen, nooit meer dieten en toch worden wie u wilt zijn? Leer in korte tijd op een leuke manier uw overgewicht te lijf te gaan. De "Make it Easy" succesformule scoort al 12,5 jaar zo hoog doorde gecombineerde aanpak van zowel lichaam als geest. Wie deelneemt aan het Make it Easy Reality traject hoeft nooit meer te zeggen: ik ben anders dan ik zou willen zijn. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn, geven wij maandelijks op donderdag behandelingen in I Het hot van Gelre, Oliestraat 22 in Zaltbommel. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09:00 tot 21:00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl Woensdag 9 januari 2008 - Pagina RG de reis mee RET kijkt heel 4 j 0 1 (alleen vrijdag en zaterdag) 11 ray Aanbiedingen gelden van donderdag 10 januari t/m woensdag 16 januari 2008 Schiedam: Hot van Spaland 23 (OlO) 671 69 69

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 9