m DE HOUTLIJN Stationshof Het Motorhuis is vernieuwd I I I I I I I rr Openingsshow met vele voordelen JANUARI AANBIEDING: Het Nieuwe Stadsblad REGIO - Zeven jaar geleden zat het College Vos op haar diepte- punt met slechts 900 leerlingen. De school heeft hard aan de weg getimmerd, waardoor ze nu bijna het dubbele aantal telt. Leerlingen komen niet meer al- leen uit Vlaardingen. Omliggen- de gebieden als Schiedam en Maassluis en zelfs Pernis weten hun weg hiernaartoe te vinden. "De grote aanpak van de uitstr- aling van het gebouw en de in- houdelijke kwaliteit van lesge- ven en lesaanbod zijn hier ver- antwoordelijk voor", meent Dhr. Van Beek, onderwijsdirec- teur van het College Vos. Op 14,15 en 16 januari mochten ouders van groep acht leerlin gen hierover informatie inwin- "nen. Het programma is ruim opgezet. Eerst krijgen de ouders en hun kroost een rondleiding. Door een riant gebouw wel te verstaan, want met 600 leerlin gen is de locatie aan de Claudi us Civilislaan de grootste vmbo afdeling uit Vlaardingen. Wan- neer de ouders in een zaal infor- Voortouw College Vos start dit jaar in samenwerking met de GGD het gezonde traject van 4 jaar. Stapsgewijs wordt aan- dacht besteed aan de kanti- ne, gezond eten en voldoen- de bewegen. "Het gaat voor- namelijk om de bewustwor- ding van gezonde voeding en beweging", zegt Van Beek. Vos is eigenlijk al be- gonnen, want klassen 1,2 en 3 zijn inmiddels rookvrij. Ook hier trekt Vos het voor touw. matie krijgen toegespeeld, is er voor de kinderen een schaduw- programma gemaakt. Door middel van workshops kunnen zij proeven van verschillende lesonderdelen. Zoals: Topklas (TOP betekent Toepassingsge- richt, Onderzoekend en Pro- jectmatig leren), in deze klas speelt de computer een belang- rijke rol. In de workshop mogen ze hiermee aan de slag. Ook de Onderwijsdirecteur Van Beek: 'We hebben nog lang niet genoeg van vernieuwingen' Sportklas, techniek en Djembe mogen ze breeduit proberen. Op 30 januari heeft Vos open huis van 15.00 tot 17.00 uur en van 18.30 tot 21.00 uur. Alles van de informatieavond doen ze nog eens dunnetjes over, en meer. Wat leerlingen in een les- week doen, laten ze in een no- tendop zien. Vos' open huis is verdeeld over twee locaties: vm bo, aan de Claudius Civilislaan in Vlaardingen West en ha- vo//vwo/gymnasium, aan de Koninginnelaan in Vlaardingen Holy. College Vos heeft nog lang niet genoeg van vernieuwing en ver- betering, laat Van Beek weten. In februari slaan ze de eerste paal in de grond voor het multi- functionele gebouw. Dit ge bouw krijgt een wijkfunctie die samenhangt met een onderdeel van een lesproject. Daarbij voegt Vos als enige in Vlaardin gen - naast de basis - een nieu- we uitstroomrichting toe: Sport/dienstverlening en veilig- heid. Tevens willen ze over 4 jaar als Gezonde School be- stempeld worden. Veiligheid en gezondheid staan dan ook bo- ven aan het lijstje van vernieu wing en verbetering. Meer info: www.hetcollegevos.nl Kleihoogt 34 Tel.: 010- 51 156 03 Fax: 010- 51 200 46 Openingstijden: 2651 KV Berkel en Rodenrijs Email adres: info@houtlijn.nl Website: www.houtlijn.nl ma.-vrij.: 7.00-12.30 13.00-17.30 uur zaterdag: 7.00-13.00 uur Bezorging in Z-H bij bestellingen boven 600,- gratis (m.u.v. zand, grind en grond) Hout Houten vloeren Tuinhout Plaatmateriaal Laminaat Blokhutten Hardhouten kozijnen op niaat Zand en Tuinaarde Grind en Natuursteen Houten vloeren Laminaat EUROPEES EIKEJS RUSTIEK, 18 cm breed 40.00 p.m2 incl. BTW inclusief: vellingkant stoppen v.d. kwasten schuren v.d. vloerdelen rondom mes en groef plinten van uw resthout Stap nu in als je centraal wilt wonen I 1 IB1 in Het klimaat Is al veranderd FairCumatetcco SCHIEDAM - Het Motorhuis Schiedam, gevestigd aan de Bo- kelweg in de Spaanse Polder net over de Rotterdamse gemeente- grens, heeft de bedrijfsvoering uitgebreid. Klanten kunnen er nu terecht voor het aanschaffen van een auto van de merken Kia en Citroen, daarvoor konden zij er alleen terecht voor het laten repareren van Citroens. Het Motorhuis biedt klanten de ge- legenheid kennis te maken het hernieuwde bedrijf, van 17 tot en met 19 januari is er een ope- ningsshow. Iedereen is uitgeno- digd om de auto's te bekijken. Wie besluit over te gaan tot koop profiteert van de vele voordelen. "Dat mensen bij ons geen auto konden aanschaffen werd als een gemis ervaren. De klanten gaven dat aan", zegt ei- genaar Dick van Tuijl. Onlangs deed zich de kans voor een naastgelegen pand over te ne- men en die greep Van Tuijl met beide handen aan. Behalve re- paratie en de verkoop van au to's van het merk Citroen is het Motorhuis dealer van Kia. Klanten kunnen overigens in de vestiging aan het Metaalhof naast Citroen terecht voor Che vrolet. Het Motorhuis nieuwe stijl aan de Bokelweg is er nog maar sindskort maar Van Tuijl heeft de eerste positieve reaches al ontvangen. "Mensen vinden het prettig dat ze hier nu ook te recht kunnen voor de aanschaf van een auto. Wie wacht op een reparatie kan in de nieuwe showroom de nieuwste model- len bekijken. En we hebben nu een leestafel, waar mensen op een prettige manier kunnen wachten.Het Motorhuis, Bo kelweg 88-90, tel. 8504150. a3 Dick van Tuijl (rechts): "Mensen vinden het prettig dat ze nu ook terecht kunnen voor de aanschaf van een auto." foto: ed dewaerheltt J 'i t j jcV/ -v. .11' ;,'i k|^n Woensdag 16 januari ^D08 - Vagina 56 College Vos pakt het groots aan DOOR IRIS LUIJTEN - F0T0: WHK Het adres voor de partieulier en aannemer voor: Oarns Makeiaars Tslsfotm 010 2? 30102 Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering. Kijk op www.faircllmate.nl EP

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 36