modebeautyl ifesty I e Fantasievolfe Milieubewust Inspirerende boodschap via de internetradio Chillen met de miljonairs Omgaan met verantwoordelijkheden Burn-out kindercollectie maar wel half afgezakt ge dragen worden. Het gaai hicrhij niet om zomaar een veldje maar om een zeer grote locatle met zowe! in- als out- doormogelijkheden voor groepen van 15 tot 3500 personen. Deze locatie bevindt zich op derjtig au- tominuten van Nijmegen. strand met een recreatiepf ver, een tokkelbaan en een paintb ak Free in Wanroij ligt in een bosrijke omge'v heeft terreinen van rneer dan 5 hectare met alt ciliteiten. Het indoorgedeelte bestaat uit een zeliig partycentrum met verschillende grote kleine ruimtes, een grote keuken en een eigen tycateraar. Zelfs van de aangrenzende manege e sporthal kan gebntik worden gemaakt. Meer informatie bij Arthur Rijsbergen op tel. 06 46 16 14 68 of op www.break-free.nl. Wel eens van de Indi- s a—imnsun RBRSI) go Spirituele Om- eaTjAHluB lldBlU roepvereniging ge- "'Z hoord? Niet? Toch is deze vereniging al f-r- 7*"*""* een djdje bezig en 11— heeft inmiddels een grote schare trouwe luisteraars. Indigo Radio is via het in ternet te beluisteren en biedt overdag non-stop muziek. En nee, niet alleen 'meditatie muziek' en zelfs niet alleen mu ziek met een spirituele boodschap. Die boodschap staat's avonds wel volledig centraal. Dan staat er een groot aantal live-uitzendingen op het program- ma met uiteenlopende onderwerpen. Tijdens de live-uit zendingen is het bij een aantal programma's mogelijk om via de chat vragen te stellen aan de presentator(en)Je hoort tijdens de programma's of die mogelijkheid er is. Bij een aantal programma's is het ook mogelijk om via de website van de presentator van tevoren vragen te stellen. Het volledige programma is te vinden op www.indigora- dio.nl. Loungen in Saint Tropez, onderuit in Dubai. In luxe oorden laat de jet- set zich ook muzikaal verwennen. Op de dubbel-cd 'Music for Millio naires' is de laatste chillout en dan- cemuziek uit deze luxe oorden bij elkaar gebracht. Een team van top dj's, die zelf in de beroemde clubs achter de draaitafel staan, werkte een jaar lang aan deze dubbel-cd en creeerden 24 songs die zo opgezet zijn dat je je werkelijkm twee uur relaxed op het strand in Dubai waant of uit je bol gaat, zoals dat alleen maar in Milaan kan. Bij de selectie van de songs werden de dj's ondersteund door een aantal miljonairs, die de muziek toetsten aan hun eigen her- inneringen en belevenissen in de jetset. Op de website www.musicformillionaires.com is meer in formatie over het product te vinden en kunnen ook samples van de cd beluisterd worden. Bum-out is geen verschijnsel dat alleen aan vrouwen is voorbehouden. Door de druk van het gezinsleven en de vraag die een sociaal leven aan vrouwen stelt, zijn de ach- tergronden echter vaak net iets anders dan bij mannen. Op die achtergronden gaat Sabine Fabach in in haar boek Bum-Out. In het specifiek op vrouwen gerichte zelfhulp- boek geeft Fabach een duidelijk en gestructureerd stap-voor-stap hulpprogramma om overver- moeidheid en overbelasting te voorkomen of om ervan af te ko- men. Het boek verklaart niet alleen de achtergronden van een bum- out maar laat ook zien hoe je op een andere manier met jezelf om kunt gaan. Daarbij spelen levensvreugde en de veroorzakers van overbelas ting en stress een belangrijke rol. Sabine Fabach, Burn-Out is ver- schenen bij uitgeverij Sirene en kost 17,95 euro. WflflnrtrmHiwaiotcr htw groan ittragaM FfAV/yHIHTTn Het Nieuwwe StadsbladLIFESTYLE Het Deense kindermodemerk Claire Brubaker laat zich vooral inspireren door de fantasie. Ook de nieuwe voorjaars- en zomercollectie is fantasierijk en heeft invloeden uit de jaren '80 en de zuidelijke luchten. Zo zijn er de strakke jeans en oversized shirts voor meisjes die je terugbrengen naar de 80-er jaren. Daar- naast zijn er broeken die de maritieme zeillook hebben, van hoge taille- broeken tot capriboeken en jeans met vrolijk opgerolde pijpen. Ook de mige safaristijl is vertegen- woordigd dankzij tunieken en korte sa- farishorts. Voor de kleine prinsessen is er keuze uit een groot scala aan jurkjes. Van exotische met ge- strikte schouderbandjes en overslagjurkjes tot model- len met rimpelrokjes die een "hele zon" vormen als de meis jes in het rond draaien. Van paintball en laser-kleiduivenschieten tot zeskampen en 4x4 rijden op een ruig parcours. Bij Break Free kan het allemaal. Er waren al locaties in Lichtenvoorde, Doetinchem (Braamt), Doesburg, Assen, Barneveld (Voorthuizen) en Rotterdam (Maasvlakte) maar vanaf deze week kunnen avonturiers ook terecht op een nieuwe locatie in het Brabantse Wanroij. WM Het duurt nog even voordat de zomer de ze kant uit komt maar UGG Australia staat al klaar met de nieuwe Spring Summer slipper collectie. UGG Australia heeft voor haar Surf Collectie een nieuw slippermerk ontwikkeld, de Matala, een damesslipper met een bovenwerk van mw katoen in combinatie met gaucho leren bandjes. Voor de heren zijn er in deze collectie de in vet leer uit- gevoerde Slingshot, Grover, en Hammond. Naast de Surf Collectie is er ook de Beach Collectie, hier is de Tasmania voor dames en de Tasmania voor heren en kinderen te vinden. Deze lichtgewicht slippers zijn ideaal voor op het strand of om mee te nemen op vakantie. Alle modellen uit de Surf en Beach Collectie hebben de voor UGG zo kenmerkende over de voet vallende sheepskin voering. De Espadrille Collectie brengt de hoge espadrille Amelie van zacht suede of mw geweven katoen met lange lin- ten. Deze kunnen naar eigen inzicht rond het been worden vastgemaakt. De voorvoet heeft een voet- bed van sheepskin. Instapmodel Margot is voor- zien van een hoge hak en gekruiste, zacht suede banden. Bij de nieuwe Resort Collectie vallen de ho ge muiltjes Lourdes en Rochelle voor de dames op, die zowel onder een cap- ribroek als onder een zomers jurk- je gedragen kunnen worden. De Rochelle heeft een enkelbandje en de Lourdes is een instapper. Daarnaast zijn er nog de teenslippers Persephone en Malta, kruisbandslipper Bordeaux en sandaal Cannes met houten mini-sleehak. Voor de heren zijn er de Dalton (teenslipper met banden van mw afge- werkt suede), de instapper Dunne van ultrazacht leer en de Preston (sandaal van zacht, vet leer). De EVA vulling tussen de leren binnen- en buitenzool onder de hiel en de voorvoet maakt de bijna Italiaans ogende slippers zeer comfortabel. En waarom geen laarzen in de zomer? De luchtig gebreide da- meslaars Classic Cardy van Merinowol is voorzien van drie gro te knopen van kokos aan de zijkant en kan zowel hoog als laag, helemaal losgeknoopt, dichtgeknoopt of Woensdag 16 janugrj 2008 - Pagipg.3,7

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 37