Opening studioruimte DBIR druk bezocht Criteria voor opname in eindklassement DE BAL IS BOND bv Kijk voor meer voetbalnieuws op www.dbir.nl Het Nieuwe Stadsblad AMATEUR-VOETBAL-KLASSEMENT Zo werkt het... Grootste talent Beste keeper cross media jfconcepten lersgroep beter om na vier jaar weer eens een ander geluid te horen. Daarnaast ben ik zelf ook toe aan iets nieuws.. Ik heb het hier altijd prima naar mijn zin gehad. Ik heb aan een nieuwe ploeg gesleuteld. Ja, de kans is groot dat mijn opvolger volgend seizoen misschien om de prij- zen mee kan gaan doen. Maar dat doet me niets. Dat weet je als er voor kiest om een ploeg te gaan opbouwen", legt hij uit. De trainer is bezig aan zijn vier- de seizoen in het Rotterdamse Zuiderpark. Na twee succesvol- le seizoenen, moest vorig sei zoen alles uit de kast worden ge- haald om degradatie naar de derde klasse te voorkomen. Wat dus lukte. Roquas is er van over- tuigd dat Spartaan'20 nog een paar plaatsen zal stijgen tijdens de tweede helft van het seizoen. "Ja, wij komen niet zoals vorig seizoen in degradatieproble- men. Daar ben ik van over- tuigd." Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala Op het Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala worden de beste spelers gehuldigd. Wat is het Voetbal Gala? Een exclusief feest ten bate van het goede doel dat wordt omarmd door sponsors en vips uit de sportwereld en het zakenleven. De gasten worden getrakteerd op gastronomische spijzen en exquise wijnen. Tus- sen de gangen door worden de prijzen in de diverse categorieen op feestelijke wijze uitgereikt aan de beste amateurvoetballers uit de regio. Voorts vindt er een unieke veiling plaats van sport - artikelen. Waarvan de opbrengt geheel ten deel valt aan het goe de doel. Wilt u hierbij aanwezig zijn, neem dan contact met Marloes Frij - hoff via info@dbir.nl. Doelpuntenmakers zijn de blikvangers in het voetbal. Maar wel- ke speler is echt de beste van de regio? En welke keeper? En wat is het talent wat in de toekomst uitgroeit tot een grote speler. Wekelijks worden de spelers door rapporteurs, trainers en jour- nalisten op de velden beoordeeld met een cijfer. Het gemiddel- de van de cijfers staat achter de clubnaam vermeld in de klasse- menten. Op www.hetklassement.nl vindt u een compleet over- zicht. Overigens is De Bal Is Rond nog altijd op zoek naar rap porteurs. Voetballiefhebbers die het leuk vinden om spelers te beoordelen kunnen contact opnemen via info@dbir.nl. Beste speler Spartaan'20 in de aanval tegen HBS. Met veertien punten uit elf wedstrijden staat Spartaan'20 maar twee punten verwijderd van de rode streep. Maar daarentegen is de ploeg van trainer Brian Roquas ook maar twee punten van de vierde plaats verwijderd. Het kan dus nog alle kanten op voor de Rotterdammers. "We zijn bezig aan een wisselvalig seizoen", zegt de trainer. "We hebben een jonge groep die de ene week de sterren van de hemel speelt, maar de week erop ook helemaal niets pres- teerL Dat maakt het werken met deze spelersgroep er niet gemakkelijker op." "We doen er alles aan om de groep evenwichtiger te maken. Dat is een lastig proces", aldus Roquas. Het gebrek aan sco- rend vermogen is zeker ook een punt van zorg voor de trainer. Met pas negen gescoorde doel- punten is Spartaan'20 de minst scorende ploeg in 2D. "We krij- gen de bal inderdaad maar moeilijk tussen de palen. Mijn spelers voeren hun voetballen- de acties vaak veel te ver door. Dat gaat ten kostte van de effec- tiviteit." Zondag oefende Spar- taaan'20 tegen eerste klasser HBS. De nummer twee uit de eerste klasse werd op een 2-4 nederlaag getrakteerd. "Dit is lekker om het zelfvertrouwen te doen opfleuren. Maar laten we ons hier nu niet op blind staren. Komende zondag tegen UNIO moeten we er staan. We zijn we in vergelijking met de eerste helft van het seizoen wel iets an- ders gaan spelen, dat kwam er zondag in ieder geval wel uit." Brian Roquas gaat de club aan het eind van het seizoen verla- ten. De ex-trainer van onder meer WDS en Soccer Boys gaat zich waarschijnlijk bezighou- den met het opleiden van jonge spelers. Er zijn contacten met andere clubs. A1 wil hij nog niet loslaten welke dit zijn. "We zijn in onderhandeling. Een van de redenen om een stap terug te doen naar de jeugd is dat ik dan mijn tijd anders kan gaan inde- len. Dat komt mij prive beter uit. Ik heb zelf aan het bestuur van Spartaan'20 aangegeven te willen stoppen aan het eind van het seizoen. Het is voor de spe- Onder grote belangstelling is vrij- dag 11 januari de nieuwe televi- siestudio van De Bal Is Rond in Voorburg geopend. Ruim twee- honderd genodigden waren ge- tuige van dit voor directeur Je- roen Smits en zijn medewerkers heugelijke moment. Paragnost Henk de Gier verrichte op feeste lijke wijze de opening door het la- ten knallen van een fles cham pagne. De multifunctionele pro- fessionele tv-studio met een vloeroppervlakte van 200m2 biedt De Bal Is Rond de mogelijk- heid om haar media-activiteiten nog verder uit te bouwen. Het te- levisieprogramma De Bal Rond De Tafel krijgt een nog professio- neler karakter. Nu kunnen tus sen de discussies door ook eigen eerder gemaakte reportages in het programma worden ge- toond. De fans van het televisiep- rogramma De Bal Rond De Tafel kunnen vrijdag 25 januari in hun agenda omcirkelen. Dan worden de uitzendingen van het voetbal- programma hervat via het kanaal van Infothuis. De eerste afleve- ring van het nieuwe kalandeqaar is direct een speciale. Het is de premiere van de documentaire die Jeroen Smits en zijn team van De Bal Is Rond voor Stars in their Eyes in Zuid Affika hebben ge- maakt. De docu geeft een indruk- wekkend beeld van het project wat is ontwikkeld om kansarme kinderen in Zuid Afrika door de voetbalsport op het rechte pad te houden. Vanaf 1 febmari is er weer de vertrouwde aflevering van De Bal Rond De Tafel waarin presentator Jeroen Smits en side kick Kees te Gussinklo onder meer trainer Albert van der Dus- sen van Haaglandia en collega Bert de Best van DHC ontvan- gen. De opnames zijn woensdag 30 januari. Wie een opname wil bijwonen is woensdag vanaf 18.30 uur welkom aan de Popu- lierendreef 988 in Voorburg. De uitzendingen zijn buiten de regio Haaglanden ook temg te zien op www.DBIR.nl. Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 43 1. Willem-Jan Warnaar Rhoon 8 7,59 2. Rob Tonissen Rhoon 12 7,22 3. Michael van Dommelen D0T0 12 7,17 4. Tim Kind W0R 4 6,91 5. Joel da Veiga Martins W0R 12 6,87 6. Robon Matena WGZ 2 6,86 7. Stefan van Uffelen WGZ 1 6,86 8. Martin van der Linden Rhoon 12 6,84 9. Joey Kars W0R 12 6,75 10. Paulo Snel NSW 9 6,68 11. Gilio Omar Leona Spijkenisse 7 6,58 12. Sjoerd Bestebreur NBSW 11 6,57 13. Mike Lubeek Rhoon 12 6,52 1. Ruben Muskiet T0GR 3 8,00 2. Michael Huigen RKWIK 10 7,65 3. Danny Voets Spijkenisse 11 7,26 4. Robert van de Velde Excelsior Maassluis 5 7,20 5. Pieter-Willem Reitsma Rhoon 12 7,14 6. Danijel Ribaric Heinenoord 7 7,07 7. Ben Kinds D0T0 5 7,00 8. Leo Timmer OW 9 6,95 9. Gerard van der Borst WGZ 2 6,86 10. Marco de Koning NSW 9 6,79 11. Amir Milic Egelantier Boys 13 6,76 12. Jacob van der Belt D0T0 7 6,71 13. Nick Sanders W0R 12 6,71 14. Wilfred Poleij PFC 4 6,67 1. Dave Schaeffer Rijsoord 1 7,84 2. Abiel Tzeggai N0C Kralingen) 10 7,71 3. Erik Sneek RKWIK 5 7,41 4. Carlos Lopes T0GR 3 7,33 5. Bart Fiegel D0TO 4 7,25 6. Gerben vd Ent Rhoon 11 7,22 7. Tariq Nahar N0C Kralingen 11 7,22 8. Sjoerd Zwaneveld RKWIK 10 7,22 9. Alexander van Dommelen D0T0 11 7,20 10. Patrick Versluis Heinenoord 5 7,18 11. Kerem Yilmaz D0T0 12 7,17 12. Alex Bestebreur NBSW 11 7,14 Het gemiddelde eindcijfer wordt per klasse bepaald. Zo zal het cijfer voor spelers uit de hoofdklasse vermenigvuldigd worden met 1 en het cijfer van een speler uit de eerste klasse met 0.98. Voor een voetballer uit de tweede klasse wordt 0.97 aangehouden en voor een derdeklasser 0.96. Een trede la ger, in de vierde klasse, is het quotient 0.95 en in de vijfde klasse 0.94. De klassementen zijn gebaseerd op het aantal gespeeldc wedstrijden per speler. Spelers uitkomend in de hoofdklasse die- nen minimaal 15 wedstrijden te spelen om opgenomen te kunnen worden In het klas- sement. Voor alle overige klasses ligt het minimaal aantal wedstrijden op 12. Wan- neer een speler het vereiste minimum niet meer kan halen, valt hij weg uit het klas- sement. De klassementen worden bijge- houden in de regio's Noord Holland Noord, Leiden Bollenstreek, Groot Haaglanden, Delft, Westland, Groot Utrecht en Groot Rotterdam. ledere vrijdag vanaf 17.00 uur is de actu- ele en volledige stand terug te vinden op de website www.hetklassement.nl. ledere week woensdag staan de klassementen vermeld in de Weekkrant.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43