Takko Filiaalmanager (38 uur) Medewerkers Verkoop Oproepmedewerkers InterBouwService timmerman Smith - Holland fulltime tegelzetter wielewaal (Leerling) Reefer Service Monteurs m/v V zoekt en voor onderhouds werkzaamheden met ervaring en rijbewijs. Voor meer informatie bel 010-4520305 of 0653366093 Kreekweg 20 3133 AZ Vlaardingen info@interbouwservice.nl www.interbouwservice.nl www.wielewaat.nl NEDERLAND5 LOODSWEZEN Lopdswezen Senior Medewerker Financiele Administratie Since mo Wij openen weer een nieuwe...48 Het gaat heel goed met Takko Fashion in Nederland. In het centrum van Schiedam openen wij binnenkort onze 4ie winkel in Nederland. In heel Europa is Takko een succes op het gebied van mode voor het hele gezin. Inmiddels zijn er meer dan 1000 winkels. Wil jij ons helpen om ook in Schiedam een succesvolle start te maken? Heb jij een middelbare beroepsopleiding met winkelervaring en voel jij je thuis in de mode? Wij hebben de volgende vacatures, zowel fulltime als parttime. Vanzelfsprekend ben je een enthousiaste en flexibel inzetbare teamwerker met een klantvriendelijke, commerciele en zelfstandige instelling. Wij dagen je uit om te solliciteren en samen met ons iets nieuws te beginnen. Stuur je brief met je c.v. en pasfoto voor vrijdag 1 februari 2008 naar: Takko Nederland B.V. Schiedam T.a.v. mevrouw Astrid Pol Postbus 179 7570 AD Oldenzaal www.takko.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Fz«« Jli BAT IK r ZORCELOOS NAAR L BE ZOO KAN? VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinderthema- weken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers.Voor de medische zorg tijdens de vakanties zijn we op zoek naar BIG-geregistreerde verpleeg- kundigen of artsen die zich vrijwillig willen inzetten. Ook voor verzorgenden zijn er mogelijkheden. Tijdens de vakanties kun je net dat beetje extra aandacht geven. Als verpleegkundige ben je verant- woordelijk voor medicatiebeheer en verpleegtechnische handelingen. Ook help je bij de verzorging en begeleid je onervaren vrijwilligers hierbij. Met elkaar zorg je ervoor dat de vakantiegangers genieten van een onvergetelijke vakantie! Wil jij deze zomer een andere kant van je beroep ontdekken? Kijk dan op: maak het wee Sucliting Wielewaal wordt gesuund door: rmlldaticlorids Nederiands Loodswezen B.V. is ©en dienstverlenend bedrijf dat verantwoordelijk is voor de onder- steuning van registerloodsen. Deze houden zich onder andere bezfg met het loodsen van zeeschepen en het voeren van nautisch verlceersmanage- ment op scheepvaartwegen van en nddr de Nederlandse havens. Aon de organisatie zijn zo'n 450 registerloodsen en 380 medewerkers verbonden. Het centrale kantoor bevindt zich in Rotterdam. Voor nodere informatie betreffende de vacature kunt y contact opnernen met mevrouw M. Moermari {Admin istrateur) via telefoonnummer (010) 498 74 25. Uw schrifteiijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen sturen naar: Nederiands Loodswezen B.V. t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie Postbus 830 3000 AV Rotterdam Of stuur uw sotlicifahe per e-mail (brief en CV in worddocument) naar sollkitatie@loodswezen.nl Acqumifie naar aankkfing van deze advertefiHo wordt niet op prifs gestefd. Voor ons kantoor gevestigd in Pernis-RT zijn wij op zoek naar een Senior Medewerker Financiele Administratie. Begin 2009 wordt de vestigingsplaats Hoek van Holland. Nederiands Loodswezen B.V. nodigt belangstellenden uit te solliciteren. (fulltime) De centrale afdeling financiele administratie draagt zorg voor een duidelijke en eenduidige vastlegging van financiele gegevens, voor een juist inzicht in de kosten en voor de volledigheid van opbrengsten. Werkzaamheden o.a. Juist beoordelen, berekenen en vastleggen van de admini stratie; kostenfacturen, pensioenpremies en diverse kosten. Bijdrage leveren aan het opstellen van de begroting en jaarrekening. Rechterhand van de administrateur, vervangt de administra- teur bij afwezigheid en assisteert bij de maand- en jaaraf- sluiting. Is aanspreekpunt voor leidinggevenden en medewerkers. Controles uitvoeren; aansluiting grootboek, debiteurensaldo alsmede ontwikkelen van verbetervoorstellen f.b.v. inrichting en uitvoering van de financiele administratie. Diverse informatie beschikbaar stellen, o.a. periodieke rappor- tages, beantwoorden telefonische vragen belanghebbende. Opstellen BTW aangifte, verzorgen activa-administratie, voeren van projectadministraties. Functieprofiel Afgeronde financieel administratieve opleiding op MBO niveau. Ervaring met een complexe administratieve omgeving. Servicegericht, ordelijk, integriteit en accuraat. Arbeidsvoorwaarden Het salaris behorende bij deze functie bedraagt maximaal 2.733,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De ove- rige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de CAO Loodswezen (o.a. 13e maand, premievrij pensioen en studiefa- ciliteiten). Kijk voor al onze vacatures op www.loodswezen.nl. H7 Smith-Holland is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van onderhoud en re- paratie aan koelcontainerunits en scheeps- en industriele koelinstallaties. Al sinds 1970 staan 'kwaliteit en betrokkenheid' hoog in ons vaandel. Door constante groei van onze activiteiten in de koelcontainer branche zijn wij op zoek naar: Als je bij ons door de selectieprocedure komt, krija je volop ruimte jezelf te ont wikkelen. Je begint direct met een aantrekkelijk safaris en nog veel belangrijker; je wordt door middel van een op maat gesneden intern en extern opleidingstra- ject opgeleid om Reefer Service Monteur te worden. Daarnaast zal ons team van ervaren Reefer Service Monteurs jou begeleiden en ondersteunen in het onderhouden en repareren van moderne computergestuurde koelcontainerunits (reefers). Samen met je collega's opereer je in zelfstandige teams in voornamelijk de Rotterdamse haven. De voorkeur gaat uit naar personen die een opleiding hebben gevolgd in een van de volgende vakaebieden: Werktuigbouwkunae (of metaalbewerking) Operationele techniek Energietechniek Meet- en reaeltechniek Of vergelijkbare opleidingen Vanwege het feit dat de werkzaamheden voornamelijk in de Rotterdamse haven worden uitgevoerd is. het een pre dat je zelfstandig naar en van de werklocatie kunt reizen. Smith-Holland biedt je naast je opleiding een aantrekkelijk salaris, goede aanvul- lende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. Wil je meer informatie, bel dan met ons Hoofd Personeelszaken, de heer W. van Baarle, tel. 0181- 67841 2 of stuur een e-mail naar pz@smith-holland.com. Indien je interesse hebt in bovenstaande functie, nodigen wij je uit ons een brief te schrijven of mailen met daarin je motivatie en gegevens over je opleiding en ervaring. Ons adres: Koeltechnisch Bureau Smith-Holland B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 600, 3200 AN Spijkenisse

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 48