RTV Pink Floyd in 'Het Opkamertje' Alles over IFFR 2008 op RTV Rijnmond Klik en win J^iori JeweCs PERSONALGIFTS www.skuzzie.nl/acties EQEB3305H Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 jdifuart&66s p^gina 34 leder weekend 'Rijnmond Retour' C—I art vpuDfiG xt, TV-gids 17:25 17:45 18:00 18:25 18:45 Boek Pink Floyd in de polder Nederland heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de bekende Engelse pop- groep Pink Floyd, en die ge schiedenis is onlangs te boek gesteld. Veertig jaar Pink Floyd, van ach- terafzaaltjes tot arena's, wordt verteld vanuit een Nederlands perspectief in het boek 'Pink Floyd in de polder'. De schrijvers van dat boek, Charles Beterams en Robert Haagsma, zijn op zondag 20 ja- nuari te gast in het radiopro- gramma 'Het Opkamertje' van Radio Rijnmond. Zij zullen op- merkelijke feiten uit hun boek toelichten en bijzondere opna- men van Pink Floyd laten ho- ren. Mis het niet! Luister naar 'Het Opkamertje', zondag 20 ja- nuari vanaf 12:00 uur op Radio Rijnmond, 93.4 FM. 23 januari gaat voor de 37e keer het Internationaal Film Festival (IFFR) van start. Het IFFR is uitgegroeid tot een veelzijdig filmevenement. De nieuwste onafhankelijke en vernieuwende nationale en internationale films worden getoond. Het filmfestival is van 23 januari tot 3 februari. Radio Rijnmond besteedtda- gelijks vanaf 16:00 uur aan- dacht aan het IFFR in 'Rijn mond Nu'. Op TV Rijnmond wordt het IFFR dagelijks be- licht in 'Rijnmond Nieuws'. Wilt u nog een keer genieten van al die bijzondere, grappige en interessante programma's die TV Rijnmond wekelijks uit- zendt? Dat kan vanaf zaterdag 19 januari een heel weekend lang. Programma's als Dave On Stage, het nieuwe en kortste kookprogramma ooit 'Smaak' met topkok Alain Adriaanse en de bijzondere documentaire Saudade over het levensverhaal van de Kaapverdiaanse zanger Americo Brito kunnen nog een keer bekeken worden. In Rijnmond Retour worden al- le programma's van de hele week herhaald en krijgt u de kans om de programma's nog een keer te zien (Rijnmond Nieuw en Rijnmond Sport wor den niet herhaald). Rijnmond Retour wordt uitge- zonden vanaf zaterdag 19 janu ari, ieder weekend van 11:00 uur tot 17:00 uur op TV Rijnmond. Horoscoop Ram f&iM In uw gevoel blijkt een bepaald onder- deel van uw gedachten steeds weder te keren. Neem deze aanwijzing ter har- te. Verder lijkt de kogel door de kerk wat be- treft die ene kwestie. Bouw nog geen feestje voordat alle zaken vastliggen. Stier Een van uw dierbaren vertrouwt u een groot geheim toe. Uiteraard belooft u dat niet door te vertellen. Al snel komt de verleiding om het toch te doen. Dan moet u zich goed bewust zijn van de eventuele te- genmaatregelen. Tweelingen Hoewel u een van uw tegenstrevers al- lang had afgeschreven, is een come back aanstaande. Vertrouwde manie- ren om hem of haar aan te pakken lijken niet langer afdoende. Creatieve wijzen moeten u er toch doorheen slepen. Kreeft Niets is zeker. Maar u lijkt zo goed als zeker in uw recht te staan. Dat geeft voldoende stevigheid om het debat aan te gaan. Het is onverstandig om al uw kruit in de eerste slag te verschieten. Er is im- mers nog veel werk te verzetten. Leeuw De vemieuwing die uw baas voor staat, kan uw positie sterk bei'nvloeden. Een persoon als u wankelt echter niet zo snel. Een deel van uw collega's ziet u echter liever vandaag dan morgen vertrekken. Er staat dus iets te gebeuren. Maagd U krijgt binnenkort meer dan een nor- maal menu aan keuzes.Bij de veelheid zit die ene juiste optie er wel degelijk tussen. Het is de kunst, zoals vaker in uw le- ven, het goede van het kwade te scheiden. Een klus die u klaren kunt. Weegschaal X Samen met uw partner gaat u nieuwe avonturen beleven zoals u dat nog niet veel eerder heeft meegemaakt. Dat brengt veel uitdagingen met zich mee, maar mogelijk ook spanning. Handel verstandig, er staat veel op het spel. Schorpioen De waardering die u ontvangt mag er f zijn. Maar regelmaat ontbreekt. Mis- schien moet u dan toch maar eens echt gaan onderhandelen over een hogere vergoe- ding. Daarmee kunt u in ieder geval het een en ander compenseren. Boogschutter 2p De rekeningen die u voorgeschoteld krijgt, kunt u maar beter direct vol- doen. Er komen misschien wel zwaar- dere tijden. Als u zich nu rijk rekent, kunt u op een later moirtent mogelijk op zwart zaad ko men te zitten. Waterman Het gras van de buurman lijkt altijd groener. Maar deze keer is het mis schien inderdaad wel beter aan de andere kant van de afscheiding. Kijk eens goed rond wat u hiervan leren kunt. Want louter jaloezie helpt uw bestaan niet voomit. Vissen Uit voile overtuiging handelen is de komende week niet verstandig. Ook u kunt er een keer volledig naast zitten. lets an- ders dan goed nadenken en uw gedachtes nogmaals evalueren is de enige verstandige zet die overblijft. |vijnmond MAANDAG 14 JANUARI (Herhaling elk uur, tot donderdag 17.00 uur) DONDERDAG 17 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:25 Rijnmond Sport 17:40 Gorcums Journaal (Herhaling elk uur, tot vrijdag 17.00 uur) VRIJDAG 18 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer - 17:25 Rijnmond Sport 17:40 Dave On Stage (Herhaling elk uur, tot zaterdag 17.00 uur) ZATERDAG 19 JANUARI 11:00 Rijnmond Retour 17:00 Nieuwsweek Moois Meelopers Nieuwsweek Feyenoord TV Meelopers ZONDAG 13 JANUARI 11:00 Rijnmond Retour 17:00 Rijnmond Nieuws 17:15 RO TV 'The making of.. MAANDAG 14 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:30 Rijnmond Sport DINSDAG 15 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:30 Rijnmond Sport 17:40 The Creative Factory 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:25 Rijnmond Sport (Herhaling elk uur, tot dinsdag 17.00 uur) DINSDAG 15 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:25 Rijnmond Sport 17:40 The Creative Factory (Herhaling elk uur, tot woensdag 17.00 uur) WOENSDAG 16 JANUARI 17:00 Rijnmond Nieuws en Weer 17:25 Rijnmond Sport 17:40 2km2 17:50 SMAAK "■fs.fOV/pr /•VfM'x- bftv $40 a WWW. w J t Fiori-jewels.nl In het online juwelenkistje van Fiori Jewels vind je een uitgebreide collectie Italiaanse sieraden en zoetwater- parels. De sieraden worden ontworpen en gemaakt in Italie van (het hoogste) gehalte zilver, edelstenen en zoetwaterparels. Ze zijn van hoge kwaliteit en hebben een klasse uitstraling. Fiori Jewels berekent geen verzendkosten en verstuurt de sieraden in luxe geschenkverpakking (prijzen vanaf 9,-). Speciaal voor Skuzzie stelt Fiori Jewels 40 waardebonnen ter beschikking ter waarde van 50,-Ook zin in een Italiaanse glimmer? Ga dan snel naar www.skuzzie.nl/acties en doe mee! Personalgifts.nl Op zoek naar een origineel en persoonlijk (Valentijns)cadeau? Personalgifts.nl en Skuzzie geven 50 cadeaupakketten t.w.v. 50,- weg! Doe mee met de prijsvraag op www.skuzzie.nl/acties en verras jouw vriend/vriendin met een origineel cadeau. Dan ben je er zeker van dat je een geslaagd en persoonlijk cadeau hebt! De cadeaus worden anoniem verzonden. ANWB Begin het nieuwe jaar goed met de ANWB! Speciaal voor de leden van Skuzzie geven zij een aantal pakketten weg, bestaande uit het glossy magazine Buitenleven, het wandel- en fietsmagazine van Nederland Toeractief en twee boeken uit de collectie naslagwerken. Surf snel naar Skuzzie s Klik Win en vertel ons wat deANWB in 2008 viert! Sinds lange tijd probeert u zaken van elkaar te scheiden. Veel dingen hangen echter met elkaar samen. Het zicht op de ma- terie kan ernstig vertroebeld raken als u de verbanden tussen het een en het ander niet ziet.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 54