Burgerspreekuur Zelfstandig (blijven) wonen zoals u dat graag wilt! mensen ontmoeten mensen Klassiek kamerconcert in Francois Haverschmidt Seniorenwelzijn Vragen naar aanleiding van overvol Stadserf op locatie www.seniorenwelzijn.nl de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad kopen maar ook ijs met warme appeltaart. Alles ambachtelijk en dagvers." De ondememers willen letter- lijk de ijsgrenzen gaan verleg- gen. "We zijn nu aan het uitzoe- ken hoe Marokkaans en Turks ijs wordt gemaakt zodat we dit ook kunnen aanbieden." Ze zien vol vertrouwen de toe- SCHIEDAM - Zorgcentrum Francois HaverSchmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35 in Schiedam is zondag 20 januari om 10.30 uur de plaats voor een klassiek kamermuziekconcert. De Cultuurkring organiseert dit in nauwe samenwerking met Stichting Muziek In Huis. Het ensemble Eurydice duo, be- staande uit Tim Wintersohl - fluit en Eva Tebbe - harp, zal een gevarieerd klassiek pro- gramma brengen met werken van o.a. Mozart, Gluck, Faure en Ibert. Het programma duurt twee- maal 30 minuten. Tijdens hun opleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag ontstond de hechte samenwerking tussen fluitist Tim Wintersohl en harpiste Eva Tebbe. Het duo vernoemde zich naar de geliefde van de harpspelende Orpheus; de bos- nimf Eurydice. Tim Wintersohl en Eva Tebbe werden onder andere ge- coached door Ernestine Stoop, Rien de Reede, Gerda van Zelm en Ferdinand Erblich, Robert Dick en Daniel Gauthier. Zij tra- den ondermeer op tijdens 'The International Holland Music Sessions' concertserie (2004). De kosten van dit concert: €3, 50 inclusief een kopje koffie of thee in de pauze. Voor meer informatie of het re- serveren van kaarten 010 - 4091331 Een droom komt uit. Ben en Saskia overhandigen het eerste ijsje aan hun 12-jarige zoon. komst tegemoet. "Er komt een moment in je leven dat je dro- men niet alleen moet dromen maar ze ook uit moet laten ko- men. SCHIEDAM - Het college van B&W vindt het belangrijk de mening van de inwoners van de stad te horen. Een mogelijkheid daarvoor is het Burgerspreek uur. Schiedammers kunnen el- ke woensdag tussen 8.30 en 9.30uur in gesprek met de bur- gemeester over een specifiek onderwerp. Een gesprek duurt ongeveer tien minuten. Aan- melden bij 010-246 5713 of per e-mail via bestuurssecretari- aat@schiedam.nl. Line Dance in de Erker SCHIEDAM - Zondag 20 ja nuari is er onder leiding van DJ Goos een Line Dance middag in SWS Wijkcentrum De Erker. De middag is van 13.00 tot 16.00 uur en u betaald 2,- entree. CAIW neemt activiteiten over SCHIEDAM - CAIW Holding BV en levelfour BV hebben op 4 januari jl. de overeen- komst getekend die de over- name van het klantenbe- stand, het personeel en de telecomactiviteiten van le velfour door CAIW regelt. Met onmiddellijke ingang worden de telecomactivitei ten van levelfour voortgezet door CAIW. levelfour is ge- vestigd in Arnhem en levert geavanceerde telecomdien- sten aan de zakelijke en par- ticuliere markt. De acquisitie past in het streven van CAIW om zijn posities in de VOIP/SIP markt verder te versterken. Daarbij zal dienstverlening van levelfour worden uitge- breid tot een geavanceerd interconnectiecentrum voor nieuwe telefonie diensten. Levelfour, opgericht eind 2004, is een expert op het ge- bied van telefonie. Met een klein team van deskundige en ervaren medewerkers heeft levelfour de afgelopen jaren gewerkt aan de op- bouw van een betrouwbare en geavanceerde infrastruc- tuur en de ontwikkeling van een platform dat nodig is om internetbellen via de be- staande huistelefoon moge- lijk te maken. Maassluis - Vlaardingen - Schiedam Wij willeri u daarbij graag van dienst zijn met: Informatie advies over wonen, zorg en wel zijn Activiteiten en cursussen in onze ontmoetingscentra bij u in de buurt Maaltijdservice De komst van de WMO hield in dat we onze positie moesten versterken. Daarom gaat in 2008 het ouderenwerk Maassluis, Vlaardingen en Schiedam samen verder onder de nieuwe naam Seniorenwelzijn. U kunt ons bereiken via het algemene telefoonnummer 010- 2 48 68 88 of info@seniorenwelzijn.nl 5.Woens^g 16 jafluarj,'2Q08'- Paginal oud helemaal om T? SCHIEDAM - Aan het begin van de bijeenkomst van Stadserf op locatie werd aan- dacht gevraagd voor het feit dat het maximaal aantal aan- wezigen dat de vergunning toestaat, verre werd overtrof- fen. Niettemin heeft de bij eenkomst gewoon doorgang gevonden. Naar aanleiding daarvan vragen aan het col lege over het zelf overtreden van de regels door de ge- meente Schiedam en de ver- wachting dat burgers zich wel aan de regels houden F0T0: ROEL DIJKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 5