Jurkje voor Fif LAATSTE 3 DAGEN ALLE WINTERRESTANTEN <ezerikopen Gezond Tussendoortje de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Op steeds meer plaatsen in het land worden ze georganiseerd en vanaf deze maand heeft ook Schiedam er een Alz heimer Caf£. Het Alzheimer Cafe Schiedam heeft onderdak gevonden in Zorgcentrum Francois Haver- Schmidt aan de Willem de Zwij- gerlaan enwordtdonderdag 17 januari feestelijk geopend door burgemeester Wilma Verver. Het Alzheimer Cafe is een ont- moetingsplek voor mensen met dementie, partners, familiele- den, hulpverleners en andere belangstellenden. Na een inlei- ding door een deskundige kun- nen de bezoekers ideeen, infor- matie en ervaringen uitwisse- len. Gemoedelijk En dat allemaal in een gemoe- delijke sfeer, net als in een ge- woon cafe. Elke maand staat er een ander thema op het pro- gramma. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. Be langstellenden zijn donderdag 17 januari uitgenodigd bij de opening van het Alzheimer Cafe Schiedam. Aanvang 14.00 uur. Vervolgens is het Alzheimer Cafe in Zorgcentrum Francois HaverSchmidt elke derde don derdag van de maand tussen 14.00 en 16.30 uur geopend. Thema's Voor een overzicht van de data en thema's kijk op internet: www.argoszorggroep.nl. Kerkdiensten Zondag zijn er in de Chris- telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur, voorganger is ds. A. Ste- houwer. In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr. Nolenslaan 99, gaat dit weekend Pater Leo de Jong voor in de eu- charistie. Zaterdag 17.00 uur met muzikale begeleiding van Nel de Heer, Zondag 10.30 uur met samenzang o.l. v. Wim van der Steen. Kerkdiensten Protestantse Kerk Schiedam :diensten om 10.00 uur :Magnalia Deikerk ds. W. van Wieren (SOW). Lutherse Kerk ds. A.R.. de Meij Mecima, Rotterdam (SOWJ.Dorpskerk Pastor J.J.Bol en mevr. A.v.d. Bos (oecumenische dienst). Gro- te Kerk, Bethelkapel en De Ark gesloten In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur, voorganger Ds. F.H. Blokhuis, 16.30 uur voorganger Drs. P.J. van Kampen. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds.TAD.W. Aris. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Ge- zongen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu- charistieviering of dienst van Woord en Communie. MHOHOHHMMOMBOOIIHOIHOHH Veerplein 29 3131 CX Vlaardingen Tel. 010-434 39 06 Woensdag 16 januari 2008 - Pagina 8 Nieuw: Alzheimer Cafe! Dat ook deze onderneming alweer weg is betreur ik. Het was toch wei weer een uniek winkeltje. Ik had eerst geen idee wat het was, maar wat gegoogle leerde mij dat het ging om mode voor uw bond.... Ahum...? Een jurk voor Fi- fi, een t-shirt met K3 opdruk voor sjiewawwaas, geruite sokjes voor een tekkel en zelfs baseballcaps voor stoere pittbulls. Het moet toch niet gekker worden. Nog ff en we krijgen in de Wehkamp ook nog kamerjassen voor ka- naries!... Anyway,... jammer van het leuke winkeltje. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) VERB0I OPRU JWINGS IMING 70% KORTING HEER DINK Aan het einde van januari is het tijd om de balans op te ma- ken; houden de goede voorne- mens nog steeds stand? Bijna de helft van de Nederlanders wil dit jaar vooral gezonder gaan eten en werken aan een beter conditie. Sultana speelt hier op in met haar nieuwe pro duct Fruit Frit, dit tussen doortje bevat zowel vezels als pruimen en draagt hiermee bij aan een goede spijsvertering. Daarnaast bevat het super- fruits en vitamines die de weerstand ondersteunen. Mocht u uw goede voorne- mens al bijna vergeten zijn dan is Fruit Fit een goede manier om ze weer op te pakken. Sul tana Fruit Fit is er in twee varianten: Appel Pruim en Cranberry Pruim. Bij een nieuw product hoort ook een nieuwe commercial. Deze is opgenomen in India, het land van de pruimen. De pop in de commercial, die de 'lekkere trek' symboliseert, kan zich op een lokaie markt niet bedwingen en zwicht voor een iets te kruidige spies. De commercial laat op grappige wijze zien waarom de pop be ter voor een Sultana Fruit Fit had kunnen kiezen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8