mod abea uty I ifesty Ie 100% mmm K mobiel Weg met gewoon Parijs beste reisboek II Motorbeurs s Puzzelen op je de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad LIFESTYLE Als altematief voor de traditionele Valentijnscadeaus, zoals bloemen en bon bons, introduceert Police enkele stijlvolle geschenken. Zowel voor hem als voor haar is er een speciale Valentijnsset, bestaande uit een met Swarovski- kristallen bezette chronograaf en een mobielhanger aan een gevlochten leren koord. Deze modeme must-haves zitten verpakt in een luxueuze, zwarte geschenkdoos met een zachte, fluweelachtige bekleding. Voor hem... Het overwegend zwarte 44 mm-horloge in de geschenkdoos voor mannen heeft een geraffineerd, sportief design, dat zelfverzekerde glamour uitstraalt. De kersverse eigenaar zal voortaan geen minuut te laat verschijnen voor zijn Valentijnsafspraak en kan elke se- conde benutten dankzij de ingebouwde stopwatch, alarm- functie, chronograaf met 1/5 secondeteller en datumweergave. Voor haar.Klein is beslist fijn als het gaat om de sierlijke chrono graaf in de Valentijnsset voor vrouwen van Police. Dit slanke, verfijn- de 36 mm-horloge in zwart en zilverkleur combineert elegantie met een indrukwekkende multifunctionaliteit. Voorelkoar... De geschenken voor hem en voor haar uit de Valentijnscollectie 2008 hebben veel gemeen, nog afgezien van hun waterbestendigheid tot 100 meter. Beide Valen- tijnshorloges hebben een unidirectionele draairing, die is afgezet met een dubbele rij fonke- lende witte Swarovski-kris- tallen. Extra schittering wordt verkregen door glin- sterende stenen op de wijzer- plaat om belangrijke momen- ten te markeren. De horloges krijgen hun ultramoderne kera- mische uiterlijk door de ionen- laag op de behuizing en horloge- band, aangevuld met zilverkleuri- ge kronen en chronograafwijzer- plaat. Het adres van de dichtstbijzijnde dealer is te vinden op www.poli- ce.jpc.nl. V: mm Voor 2007 kozen de reis- boekhandels de reisgids '100% Parijs' als beste. De gids is het parade- paardje van de serie 100 stedengidsen van mo'media. Het concept van de compacte en handige gidsen waarbij een stad verkend wordt aan de hand van zes wandelingen spreekt aan, zo blijkt. Dat is niet in de laatste plaats te danken aan de vele insidertips. Regelmatig vragen klanten in de reisboekhandel: is er geen 100% gids van De bekroonde '100 Parijs' is de vlaggendrager van de se rie. De gids is geschreven door grafisch ontwerpster Evelyn ter Bekke. Evelyn werkt voor Franse culturele instellingen, uitgeverijen en trendbureaus, maar belangrijker is dat ze er al tien jaar woont en zodoende minstens beschouwd kan worden als een halve Parisienne. Als echte insider weet ze zodoende de leukste adressen voor een aparte lunch, een perfecte cappuccino of een prima glas wijn, knusse of tren dy hotels, aparte winkels, minder bekende bezienswaardig- heden en plekjes waar je met een standaard reisgids niet snel komt. Ook qua formaat en indeling met detailkaarten van de wandelingen is de gids handig en last but not least dankzij de uitneembare plattegrond. De laatste is op ver- zoek van de lezers toegevoegd en is vanaf nu bij alle nieuwe en herziene gidsen te vinden. De serie 100%, waarmee mo'media in 2003 begon, bestaat nu uit 21 delen. Mo'media is zo enthousiast over de uitver- kiezing dat ze belangstellenden een Parijse wandeling aan- biedt om zo de gids te leren kennen. Liefhebbers kunnen deze gratis downloaden van de sites van de reisboekhan- dels, www.reisboekhandel.nl. De gidsen kosten vanaf 8,95 euro. Met een beetje geluk is de dag alweer zonder al te grote ellende voorbij en kan het alleen maar beter worden. Volgens de Britse psycholoog dr. Cliff Arnall is dinsdag 22 januari namelijk de meest depressieve dag van 2008. Toch is het wellicht nog even doorbijten, want de laatste dagen van januari staan bekend om hun hoge 'deprigehalte'. Het is koud en somber buiten. De gezelligheid van Kerst ligt alweer ver achter ons en veel goede voomemens zijn inmiddels gesneuveld. Algehe- le neerslachtigheid ligt op de loer. Dit is dan ook het moment om te genieten van de vrolijkheid van bloemen. Ze staan voor positieve kracht. The State University of New Jersey heeft dit effect wetenschappelijk aangetoond. De na- tuur biedt 'middelen' die zorgen voor een goed gevoel: bloemen! Ze stimuleren blijheid" en ver- hogen het gevoel van tevredenheid. Ze maken iedereen direct vrolijk. Voor het vrolijke gevoel van bloemen maken kleur en vorm niet echt uit. Van tere, koesterencle bloemen tot aan krachtige, opbeurende exemplaren. En van uitbundig stra- lende boeketten in knalkleuren tot pastelzachte lie- velingen. Het zou allemaal moeten helpen. Bloemen brengen liefde, geluk, sfeer, intimiteit, ver- bondenheid en maken iedereen vrolijk. De verrassing en het plezier van bloemen maken alle mensen intens blij, zeker op een depri dag. Het actie-puzzelspel Lego Escape voor mobiele telefoons kan nu worden gedownload via provi ders in heel Europa. Lego-fans en iedereen die zo af en toe een puz- zel maakt, zullen veel plezier be leven aan de actie die aan het spel is toegevoegd. Het is een variant op andere spellen waarbij vallende stenen een rol spelen. Spelers gaan de strijd aan met vliegende robotten die stenen verplaatsen en elektrische ladingen afvuren en moeten ervoor zorgen dat hun constructie sterk genoeg is om niet in te storten. Zorg ervoor dat je geen kostbare tijd hoeft te verspillen aan het opnieuw opbouwen van de toren. Lego Escape is te koop en te downloaden via: KPN: Stuur een SMS met de tekst EA GAMES naar 4004 T-Mobile: Stuur een SMS met de tekst "Game wanted" naar 888 Vodafone: Ga naar Vodafone Live -> Menu -> Games-> EA MOST WANTED Orange: Stuur een SMS met de tekst EA MOBILE Naar 4004 Telfort: Stuur een SMS met de tekst EA MOBILE Naar 4004 Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 23 Valentijnsi e De afgelopen jaren is al meer en meer geprobeerd toeristen van Corfu in de richting van het Albanese vasteland te iokken. Nu lijkt het tijd om de toeristen langer vast te houden in het land dat nog niet zo lang geleden verscheurd werd door interne problemen en ooriogshandelingen. Nog steeds is Albanie geen land waar toeristen zich in horden zullen ver- dringen en misschien moet het dat ook helemaal niet worden. De avon- turier die bijzondere belevenissen stelt boven het ultieme comfort, heeft het bergachtige Albanie echter heel veel te bieden. Langs de fantastisch mooie en nog altijd rustige kust ver- rijzen steeds meer hotels, die van alie gemakken zijn voorzien. Wie kiest voor Albanie als vakantieland zal in de regel echter meer dan alleen maar strandvertier zoeken. Varierend van lange bergwandeiingen tot kajakken en van paardrijden tot een spectaculaire tocht met terreinwagens. Kijk voor meer informatie op www.albaniantourism.com. FOTO: ADVIN KASIMAT1 i MAAMOM M 1M& KUdJS STEOtNGOV ledere motorrijder zal zich direct - weer thuis voelen op MOTORbeurs Utrecht, van donderdag 31 janu- B -■ ari tot en met zondag 3 februari jP Behalve veel te zien is er dit jaar ook weer veel te beleven op 's lands grootste motormanifestatie. Niemand minder dan Tatjana zal de beurs op zaterdag en zondag op z'n kop zetten met in totaal vier spetterende live optredens. De populaire actrice, zangeres en fer vent motorrijdster is beide dagen om 13.00 en 15.00 uur te zien en te horen in de showtruck van Ten Kate op standnr. 11.F010. Ook het tv-programma MotorXperience pakt groots uit en houdt dage- lijks screentests voor beursbezoekers. Op het Activiteitenpodium zijn afwisselend leuke interviews, presentaties en spetterende shows van motorkleding, helmen en laarzen. Bezoekers zonder mo- torrijbewijs kunnen gratis kennismaken met het fenomeen motor- rijden. Sportcommentatoren in spe krijgen de kans hun verbale ca- paciteiten te etaleren, met kans op aanwezigheid in een live uit- zending van Eurosport. Tenslotte zal het ook aan spectaculaire stuntrijders op MOTORbeurs Utrecht niet ontbreken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 23