4 dagen sneeuwplezier Sauerland cussm Het Nieuwe Stadsblad tellksta Visueel spannend Rotterdam J7 tori Jewefs www.skuzzie.nl/actses vanaf €49,- p.p. per arrangement \l/ mmr EWHflBfl Het wouwenmagazine! mm ROTTERDAM - De fotografe Kim Bouvy heeft een bijzon- dere kijk op Rotterdam. Zij beschouwt de herbouwde stad en ontdekt dat nog niet alle wonden zijn geheeld. "Het is visueel een spannen- de stad, mede dankzij de enorme schaalvergroting." Om het echte Rotterdam te vinden zoekt zij foto's uit de media waar het publiceren van kunstfoto's geen voorop- gezet doel is. Rotterdam Marketing promoot met wer- vende zonnige beelden het 'nieuwe Rotterdam'. Is het een ideale of een fictiestad? Bouvy probeert dit geensce- neerde beeld te relativeren. Bewust kiest zij voor zwart - wit foto's, bedekt met een grauwsluier. Zo schept zij een verlaten stedelijk land- schap. Geen gelikte glamour- fotografie maar beelden met een nuchter realisme. Te zien op de tentoonstelling Inspi- ratie Rotterdam in het Schie- landshuis tot en met 24 fe- bruari. Heerlijk, die winterse bossen dicht bij huis. Met een sleetje van de heuvels roetsjen. Een sneeuwpop maken. Skien? De pistes van het nabijgelegen Winterberg zijn ideaal. Of gaat u liever te paard door de be- sneeuwde heuvels? Hartverwar- mend lage prijzen. En't bijzon- dere wintergevoel krijgt u er gratis bij! Uwverblijf U verblijft in Ferienpark Fran- kenau, heuvelachtig gelegen aan een meertje, middenin Nationaal Park Edersee-Keller- wald. Uw appartement of bun galow (max. 4-6 personen) be- staat uit een woonkamer, zitka- mer, eethoek, keuken, twee of drie slaapkamers met tweeper- soonsbed of twee eenpersoons- bedden. Badkamer met douche en toilet. Het park beschikt over een restaurant en twee bars. Er is een zwembad, whirlpool, sauna, stoombad, solarium en massage Ook is er een minimarkt met dagelijks verse broodjes. Voor skiplezier kunt u terecht in Winterberg op ca. 40 minuten rijafstand. U kunt ge- bruik maken van de skibus 15, p.p. p.d.). De publieksfilm 'Alles is liefde'(met veel Nederlandse toppers) is donderdag, vrijdag, zaterdag en zon dag te zien in het Filmhuis Schiedam. fotc la 32 Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 33 enda ingen srdingen igen 'Pulcinel- eder kal- loord .evi Wee- ger/com- O'Sheas Irish Pub Quiznight Aanvang 20.00 uur Westhavenplaats, Vlaardingen Graauwe Hengst Jamsessie Van 21.00-24.00 uur Lange Haven, Schiedam WOENSDAG Cafe De Kroon zie donderdag Exposities Streekmuseum Jan Anderson Expositie over spellen in houten FOTO: KIM BOUW kisten en Hartstoch en Passie, overzicht van de exposities vanaf 1976. Elke zaterdag en eerste zondag van de maand van 14.00-16.00 uur. Kethelweg, Vlaardingen Visserijmuseum Hoera het is een... expo over oude en nieuwe gebruiken random zwangerschap en geboorte. (tot en met 20 april) Westhavenkade, Vlaardingen Stadsbibliotheek Expo Ron van Dam. (tot en met d Blues- lgen Uitblin- 28 januari) Waalstraat, Vlaardingen Groene Luiken Schilderijen van Piet Oostveen. (tot en met 28 januari) Oosthavenkade, Vlaardingen Kerkcentrum Holy Kerstexpositie door iconenschil- ders en het NOK-collectief (tot 28 januari) Reigerlaan, Vlaardingen De Duig schilderijen van Robert Daalme- ijer, Aad Hofman en Dirk Kats Landstraat, Vlaardingen INBEGREPEN -'t bijzondere wintergevoel -3 x ovemachting in apparte- ment/bungalow -1 x dinerbuffet (dag van aan- komst) -1 x ontbijtbuffet (dag van ver- trek) -bedlinnen, handdoeken, eind- schoonmaak Op pharosreizen.nl zoek boekcode 55323 Prijs 4-daags arrangement Bij 2 volbetalenden: 119,- Bij 3 volbetalenden: 89,- Bij 4 volbetalenden: 69,- Bij 5 volbetalenden: 59,- Bij 6 volbetalenden: 49,- (Volbetalende: iedereen vanaf 4 jaar. Kinderen van 0 t/m 3 jaar zijn gratis) Prijzen in p.p. per arrange ment. Niet inbegrepen: reserve- ringskosten en kosten calamitei- tenfonds. Aankomst U kunt aankomen op maandag7 donderdag, vrijdag en zondag Informatie Reserveringen op www.pharosreizen.nl/week- krant of via 0900 365 65 65 (20cpm) met behulp van zoek- en boekcode 55323. Skuzzie C PERSONALGIFTS Fiori-jewels.nl In het online juwelenkistje van Fiori Jewels vind je een uitgebreide collectie Italiaanse sieraden en zoetwater- parels. De sieraden worden ontworpen en gemaakt in Italie van (het hoogste) gehalte zilver, edelstenen en zoetwaterparels. Ze zijn van hoge kwaliteit en hebben een klasse uitstraling. Fiori Jewels berekent geen verzendkosten en verstuurt de sieraden in luxe geschenkverpakking (prijzen vanaf 9,-). Speciaal voor Skuzzie stelt Fiori Jewels 40 waardebonnen ter beschikking ter waarde van SO,-Ook zin in een Italiaanse glimmer? Ga dan snel naar www.skuzzie.nl/acties en doe mee! Personalgifts.nl Op zoek naar een origineel en persoonlijk (Valentijns)cadeau? Personalgifts.nl en Skuzzie geven 50 cadeaupakketten t.w.v. SO,- weg! Doe mee met de prijsvraag op www.skuzzie.nl/acties en verras jouw vriend/vriendin met een origineel cadeau. Dan ben je er zeker van dat je een geslaagd en persoonlijk cadeau hebt! De cadeaus worden anoniem verzonden. ANWB Begin het nieuwe jaar goed met de ANWB! Speciaal voor de leden van Skuzzie geven zij een aantal pakketten weg, bestaande uit het glossy magazine Buitenleven, het wandel- en fietsmagazine van NederlandToeractief en twee boeken uit de collectie naslagwerken. Surf snel naar Skuzzie s Klik &Win en vertel ons wat de ANWB in 2008 viert! BURO Kijk voor meer informatie, aanbiedingen en online kaartverkoop op uitburo.nl/rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 33