De temperatuur van het leven Tijd heelt alle zonden 'Annie' maakt voorstelling over moeders ModelConvention geeft talent de kans om door te breken de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Zanger en liedjesschrijver Frank Boeijen heeft maar liefst 19 pla ten en cd's uitgebracht en zijn oeuvre werd eerder al bekroond met een Edison en een Gouden Harp. Dinsdag 29 januari 2008 is hij om 20.15 uur te zien in Fortis Theater aan de Schie met de voorstelling 36,9°C. De titel van de voorstelling ver- wijst naar de lichaamswarmte, de temperatuur van het leven en is tevens de titel van multi- mediaal tekstenboek dat hij on- langs schreef. Juist dit multime- diale boek is ook het kloppende hart van de voorstelling. Voor zijn optredens omringt hij zich steeds met veelzijdige muzikan- ten, verassende arrangementen en een smaakvolle en efficiente podiumaankleding en belich- ting. Alles staat in functie van de kracht van de liedjes. Dit alles resulteert in een zeer gevarieerd theaterconcert. Minimale pianoballades, epische liede- ren, popgetinte folksongs en aanzwellende symfonieen gaan bijna naadloos in elkaar over. Hartverwarmend, eerlijk, maar ook opwindend. Naast nieuwe nummers zal ook bekend ouder werk van Frank Boeijen ten ge- hore worden gebracht. Het pro- gramma is zorgvuldig samenge- Frank Boeijen heeft voor de nieuwe voorstelling een multimedi- aal tekstenboek geschreven. foto: ray christian steld om de toeschouwer in staat van ontroering en verroe- ring te brengen. 36,9°C van Frank Boeijen is dinsdag 29 ja nuari te zien in Fortis Theater aan de Schie. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.theateradschie.nl of aan de kassa, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur, telefoonnummer (010) 2 467 467. en haar kind kwijtraakt, maar ook over Marjolein zelf als stief- moeder. Een voorstelling over vrouwen en moeders in alle soorten. Van die moeders die we allemaal hebben en soms ook zijn. Bij alle verhalen horen liedjes met gevoelens en herin- neringen, die Marjolein eerder al vastlegde op de cd Solex. Een ontroerend, hilarisch en ontwa- penend komisch en tragisch verhaal. Marjolein wordt in de voorstelling bijgestaan door twee vaste muzikanten, die in de folkwereld behoorlijk bekend zijn. Marjolein speelt zelf bas, gitaar en Banjo. Broers Walter en Onno Kuipers nemen de overige instrumenten voor hun rekening. Walter is onder andere bekend van: Eaden, Fred Piek en The Twangmen. Onno speelde eerder bij: 4 Tuo- ze Matroze, Danny Guinan en The Twangmen. Solex van Mar jolein Meijers is donderdag 31 januari 2008 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur, telefoonnummer (010) 2 467 467 of via www.theaterad- schie.nl. Leven na de Berini's Annie en Harrie de Bruin, ofwel de Berini's, zijn na tweeentwin- tig jaar uit elkaar. Annie is nu gewoon weer Marjolein Meijers en speelt donderdag 31 januari in Fortis Theater aan de Schie haar eerste soloprogranuna Solex. foto: pr Als Annie van het bekende duo de Berini's kreeg ze tweeen- twintig jaar lang voile zalen aan het lachen. Nu heeft Marjolein Meijers de vertrouwde Almon- destraat verlaten en trekt zij in Fortis Theater aan de Schie de stoute schoenen aan om te be- wijzen dat zij alleen dubbel zo- veel waard is. Hoewel het een solovoorstelling betreft gaat zij in haar nieuwe programma So lex wel door in de stijl van de Be rini's. Dat betekent geen heftig cabaret, maar een goed verhaal met veel muziek. De voorstel ling gaat over een stoel die je niet wegdoet, omdat hij een ca- deautje is van je alcoholisdsche moeder, over een Chinese vrouw, die illegaal in ons land is Extra kaarten Jazzdubbelconcert Zondagmiddag 27 januari om 16.00 uur staat in de foy er van Fortis Theater a.d Schie een Jazzdubbelconcert op het programma. Omdat de voorstelling al maanden is uitverkocht stelt het theater extra kaarten ter be- schikking. De eerste helft van het programma wordt verzorgt door Room Eleven, een spiksplinternieuwe band vol jong talent, die een ijzersterke brug slaat tussen pop en jazz. Na de pauze staat zangeres Janne Schra op het programma. Reserve ren (010) 2 467 467. Vrouwen versus rock 'n roll Ooit begon Laura Vlasblom bij meidengroep Frizzle Sizz le. Nu is ze uitgegroeid tot een van Nederlands meest veelzijdige popzangeressen. Woensdag 30 januari om 20.15 uur is zij te zien in For tis Theater aan de Schie met haar programma Rok. In dit muzikale theaterprogram- ma zingt zij nummers van een aantal bekende rockla- dies als Janis Joplin, Chi Col- trane en Alanis Morrissette, verpakt in een persoonlijk verhaal. Kaarten zijn ver krijgbaar aan de kassa, tel. (010)2 467 467. www.deweekkrant.nl Heb je de looks en de ambitie om aan de slag te gaan als professio- neel model? Dan krijg je op de ModelConvention de kans om je te presenteren aan gerenom- meerde internationale model- lenbureaus en leer je alle do's en dont's van het modellenvak. Kortom, een geweldige kans om je carrfere te starten. De drijvende krachten achter de Mo delConvention zijn televisieprodu- cent Mauritz Briet en internationaal model en catwalkcoach Mariana Ver- kerk, die beide hebben meegewerkt aan het televisieprogramma Hoi- TMF TMF Reaction besteedt van 28 ja nuari t/m 1 februari uitgebreid aandacht aan de ModelConven tion Ook gaat de muziekzender tijdens de convention op zoek naar nieuwe VJ's. Wie talent aan de dag legt krijgt een screentest aangeboden. land's Next Topmodel. De Model- Convention is in Amerika een be- proefd concept en komt nu ook naar Nederland. Vrouwen en mannen van 14 tot 35 jaar krijgen de kans zichzelf te presenteren aan toonaangevende modellenbureau's uit binnen- en bui- tenland, als Elite uit New York, Storm Models uit Londen, Team Inc. uit Os aka en Marilyn Agency uit Parijs. Callback "In een middag maak je contact met de breedst mogelijke markt", vertelt Mariana Verkerk. "Zo kan je een bu reau kiezen dat bij je past en weet je ook hoe je kansen liggen in het bui- tenland. Een model dat in Nederland niet aan de slag komt, kan in Tokio of Milaan juist heel gewild zijn. Uit erva- ring weet ik dat meer dan dertig pro- cent van de deelnemers een callback krijgt voor een vervolggesprek." Uitstraling Het zijn echt niet alleen de schoon- heidskoning(inn)en die succes heb ben. Mariana Verkerk: "De basics moeten natuurlijk in orde zijn maar waar het echt om gaat is uitstraling. En natuurlijk komt niet iedereen op de cover van Vogue. Een echt topmodel worden is maar voor weinig mensen weggelegd maar ook daarnaast is veel leuk en goedbetaald modellenwerk te doen. Denk bijvoorbeeld aan catalo gs" Coach Het ochtendgedeelte staat in het te- ken van presentaties en workshops. Belangrijke bureau's vertellen hoe het vak in elkaar steekt en wat van een professioneel model wordt verwacht, een hair and make-up artist en een top stylist van AvantGarde geven bruikbare adviezen en het onder- scheid tussen diverse markten en ca- tegorieen wordt helder uitgelegd. Om in de middag goed voor de dag te ko- men worden deelnemers door Maria na Verkerk gecoacht op de catwalk. Meedoen Meedoen aan de ModelConvention kost 395 euro. "Een heel bedrag na tuurlijk. Je moet dit zien als een be langrijke investering in jezelf en je weet direct waar je aan toe bent", legt Mauritz Briet uit. "Bovendien bespaar je al snel duizenden euro's omdat je niet hoeft te leuren met foto's, geld uitgeeft aan nutteloze fotoshoots of tijd verspilt aan onbetrouwbare vage Internationaal model Mariana Verkerk en televisieproducent Mauritz Briet geven aanstormend talent de kans zich te presenteren op de Model- Convention. FOTO: JAN ANNE NUHOLT de Weekkrant zoekt talent de Weekkrant gaat op zoek naar mannen en vrouwen die het willen maken als model. Per provincie kiezen we drie talenten die op 23 februari gratis naar de ModelConvention gaan in het World Forum Convention Center in Den Haag. Ben je tussen de 14 en 35 jaar, geef je dan op voor Het Model van de Weekkrant via de internetsite: www.modelscoutsnetwork.com. Bij de vraag 'hoe heb je van ons gehoord', vul je in via huis-aan-huiskrant. Ook als je alleen aan de wedstrijd mee wil doen, moet je het inscfirijfformulier in- vullen. De winnaars ontvangen bericht. Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 34 Op vrijdag 1 februari zijn Veldhuis en Kemper terug in Fortis Theater aan de Schie met de reprise van Tijd heelt alle zonden. Wie vorig jaar geen kaartje kon bemachtigen, krijgt nu dus een nieuwe kans. Twee mannen in een nieuwe le- vensfase hebben veel te be- spreken. Naast relaties, kinderen, vrouwen en keu- zes maken komt een imita- tie van Henk Westbroek, de auto van Daphne Deckers en een geheel nieuwe blik op de zeven hoofdzonden voorbij. Kaarten reserveren via (010) 2 467 467. Solo op de Solex Kl?tkl lezersJ actie Laat je zien op de catwalk!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 34