"Aan het werk als meteropnemer" Serieuze parttime baan isia y The Choice for Palm voor de periode mei-september gemiddeld 15 a 20 uur per week Allround Onderhoudsmonteur WTB Tapwacht de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad oproepkrachten Bijverdienen als meteropnemer betekent bijverdienen op een aangename manier! IOI GROUP Loders Croklaan Loders Croklaan Administratief medewerker m/v Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 43 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmark Powered by Q JobTrack.nl Wij zijn voor, met name de weekenden en vakantieperioden, op zoek naar Onze voorkeur gaat uit naar jongens tussen de 16 en 22 jaar die van aanpakken weten, geen bezwaar hebben tegen lange dagen en enige affiniteit hebben met theatertechniek en show. In het bezit zijn van BE rijbewijs is een pre. Je reactie met motivatie kun je schriftelijk sturen naar: Magicland bv, T.a.v. Mevr. v.d. Bos, Postbus 4018, 3130 KA Vlaardingen of per e-mail naar info@magicland.nl Het werk kunt u zelf flexibel indelen. Bijvoorbeeld op een vrijdagochtend of op een maandagmiddag, net wat u het beste uitkomt. Als het visitekaartje van ista Nederland B.V. heeft u een prettig voorkomen en kunt u zich aardig uitdrukken. Om de meterregistraties in uw woonplaats of omgeving uit te voeren, weet u zich vlot te verplaatsen. Meer weten over het werk als meteropnemer? Ga naar www.istanederland.nl Klik "aan het werk als meteropnemer" en gebruik het online sollicitatieformulier. U hoort dan snel van ons! ista Nederland B.V. Nieuwpoortweg n Postbus 179 3100 AD Schiedam www.istanederland.nl Loders Croklaan is als producent van olien en vetten een belangrijke speler op de internationale voedingsmiddelenmarkt. In de 21 e eeuw richten we ons vooral op palmolie. Sinds 2002 maken we deel uit van de Maleisische palmoliespecialist IOI Group, waardoor we de hele productieketen in handen hebben. Naast onze hoofdkantoor in Wormerveer, waar zo'n 400 mensen werken, hebben we o.a. vestigingen in de VS, Canada, Maleisie en Egypte. In Rotterdam hebben wij sinds 2005 de grootste palmolieraffinaderij en fractioneerfabriek van Europa. Hiervoor zoeken we: IOI Loders Croklaan Oils B.V. Antarcticaweg 191, 3199 KA Rotterdam Loders Croklaan B.V. Postbus 4,1520AA Wormerveer Informatie en Sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer M. Habets (Hoofd Facilitaire en Technische Dienst) 0181- 353883 Schriftelijke readies kun je binnen 2 weken richten aan: Monique Boerstra (HR adviseur) of per email hrm.ic@croklaan.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Doel van de functie De allround onderhoudsmonteur WTB werkt samen in een zeer zelfstandig werkend team en is verantwoordelijk voor atle onderhoudsactiviteiten. Organisatie De organisatie kent een platte structuur die wordt gekenmerkt door korte communicatielijnen. Het technische team bestaat uit vier Allround Onderhoudsmonteurs WTB en twee Allround Onderhoudsmonteurs E&l. De vaktechnische ondersteuning wordt gedeeltelijk vanuit Wormerveer verzorgd. Taken - Het opsporen, analyseren en verhelpen van storingen in een volcontinue bedrijf. - Het initieren en realiseren van reparaties en onderhoud. - Het initieren, coordineren en realiseren van modificaties aan technische productiemiddelen. - Het toezicht houden bij de uitvoering van nieuwbouwprojecten. - Het toezicht houden, aansturen en begeleiden van externe monteurs tijdens de uitvoering van productiestops. - Monteurs moeten op atle afdelingen ingezet kunnen worden. - Het begeleiden van Allround Proces Operators bij het urtvoeren van diverse onderhoudstaken waaronder autonoom onderhoud. Functie-eisen Allround Onderhoudsmonteurs WTB - MTS Werktuigbouwkunde (opleiding of ervaring). Functie-eisen algemeen - Ervaring in het gebruik van computers m.b.t. rapportage en administratie. - Aanvullende vaktechnische diploma's en certificaten zijn een pre. - Aantoonbare ervaring in de proces- of voedingsmiddelen- industrie en/of technisch onderhoud. - Bereidheid tot leren door het volgen van cursussen en trainingen. - Fiexibele en klantgerichte installing. - Goede sociale en communicatieve vaardigheden. - Resultaat gerichte teamplayer. - Zelfstandige en initiatiefrijke installing. - Goed ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel. - Hands-on mentaliteit. Bijzonderheden - Er wordt gewerkt in dagdienst met consignatie. - Veiligheid is birinen deze fabriek heel belangrijk. Van kandidaten wordt verwacht dat zij een goed ontwikkeld veiligheidsbesef hebben. - Er wordt onder andere gewerkt in High Care Zones, waardoor er veel eisen zijn t.a.v. hygiene en HACCP. - Gelet op de ligging van de fabriek is het hebben van eigen vervoer een voorwaarde. - Verwacht wordt dat medewerkers woonachtig zijn op een redelijke reisafstand van de fabriek. www.croklaan.com Tapwacht is de specialist als het om installeren en onderhouden van tap- en koelinstallaties gaat. Tapwacht gaat verder dan elke andere leverancier; naast het technisch onderhoud doen we 00k het hygienisch onderhoud van alle installaties. Klanten van Tapwacht zijn dus altijd verzekerd van een perfect product. Dat is 00k de reden dat alle grote brouwers en vele duizenden horecaondernemers, verenigingen en instellingen kiezen voor de zekerheid van Tapwacht. Voor onze financiele administratie zoeken wij naar een: (16 uur per week) Ben jij resultaatgericht en geen enkel detail gaat aan jou voorbij? Ben je een teamspeler, flexibel en kun je goed omgaan met onvoorziene werk- zaamheden? Dan zien we je graag als nieuwe collega binnen bij Tapwacht. Als administratief medewerker kom je te werken binnen de financiele administratie en ondersteun je de afdeling door het verrichten van uiteenlopende werkzaamheden. Hierbij speel je een belangrijke rol in het afhandelen van allerhande (financiele) administratie voortvloeiend uit de werkzaamheden van onze buitendienst medewerkers. In dit proces binnen de organisatie voer jij de gehele administratie en controle uit. Tevens zul je de afdeling ondersteunen in alle voorkomende werkzaamheden. Kortom, in deze functie ben je een belangrijke uit- voerende, controlerende factor binnen de afdeling! Heb je: MBO werk- en denkniveau met minimaal 2 jaar relevante werkervaring; een dienstverlenende instelling en ben je betrouwbaar, zorgvuldig en accuraat; een taak- en tijdflexibele instelling; een cijfermatig en financieel inzicht; kennis van en ervaring met het Microsoft Office Pakket (Word, Excel en Outlook); een goede beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift). Wij bieden: een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een leuke en uitdagende functie in een dynamisch bedrijf; een informele werksfeer. Reageren? Herken je jezelf in de bovenstaande omschrijving? Reageer dan door een sollicitatiebrief met cv te mailen naar sollicitatie@tapwacht.nl of stuur je reactie naar Tapwacht BV, t.a.v. Dhr. F. Saarloos (Personeelsfunctionaris), Postbus 234, 3100 AE Schiedam. Voor meer informatie kun je bellen naar Fred van Dijk (Office manager), tel. (088) 298 11 22 of bezoek onze website www.tapwacht.nl. www.tapwacht.nl Tapwacht is onderdeel van Facilicom De juiste mensen op de juiste plek VRIJWILLIGERS GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert groeptvakanties themawaken voor kinderen an jongeren mat aan beperking bagelaiding a In handen van jonga, enthoutiasta vrljwIIUgart. Ervaar zelf hoa lauk hat li om aan groep kinderan of jongeren mat can beperking aan onvergetalijke tljd ta bezorgen! Meer weten' Kijk op: www.wielewaal.nt VROLIJK I STRAKS NIJN Scd-Uif WMmuI <w* |WUil VAKAMTIE Or?

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43