zoils J'J (Senior) Begeleider voor 36 uur per week - - V pameijer W0RKFL0W0NTWIKKELAAR (TECHNISCH) SYSTEEMBEHEERDER 0NTWIKKELAAR INTRANET-/ INTERNETTOEPASSINGEN PROJECTLEIDER IBM Helpt u ook graag iemand op weg? connexxion de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad bPfebjcsi^SMSSSSJ Voor de Beschermende Woonvorm (BW) Raam, gevestigd aan Raam 115 in Schiedam, zoeken wij per direct een enthousiaste: Carante Groep 36 uur per week (fuiltime) www.asvzzuidwest.nl Het klimaat is al veranderd FairClimate II parttime chauffeurs m/v Groepsbegeleiders Gaardenpad 3 Assistent groepsbegeleider of Medewerker groepsbegeleider Gaardenpad 3 Persoonlijk Begeleider Gaardenpad 3 Woningassistent Kalandermolen 40 Oproepkrachten Wonen Oproepkrachten Dagbesteding www.debruggen.n ZUID WEST cfr I 3 -h' Ql ,cj Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 44 pameyer Mensen met een beperking moeten, net als ieder ander, zo volwaardig mogelijk kunnen deelnemen aan de samenleving. Daardoor bieden wij in de regio Rijnmond voor zowel mensen met een psychiatrische beperking als voor mensen met een (licht)- verstandelijke beperking precies die individuele onder- steuning die ze daarbij nodig hebben. Ondersteuning die is afgestemd op de levensfase waarin iemand verkeert en die alle ievensterreinen kan bestrijken: wonen,werken en leren, vrije tijd en sociale contacten. Waar mogelijk wordt nauw samengewerkt met partners in de samenleving. Ondersteuning van mensen in en met de samenleving dat is ons werk! Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Gezien de samenstelling van het team gaat, bij gebleken geschiktheid, de voorkeur uit naar een man. BW Raam biedt 24-uurs woonondersteuning aan mensen met langdurig psychiatrische en/of psychosociale problematiek mogelijk in combinatie met verslavingsproblematiek. De taken zullen onder andere bestaan uit: het bieden van persoonlijke ondersteuning aan klanten in de individuele woonsituatie; het werken met begeleidingsplannen; het ontwikkelen van netwerken t.b.v. de klant en de BW; deelname aan in- en externe overlegsituaties; het leveren van een bijdrage aan het ontwikke- lings- en uitvoeringsbeleid van de BW; externe profilering van de voorziening. Van onze collega verwachten wij: een relevante HBO opleiding; ervaring in de sociale psychiatrie; ervaring in het maken van begeleidingsplannen en het ontwikkelen van netwerken; affiniteit met de doelgroep; een zelfstandige, initiatiefrijke en doelgerichte attitude; zeer goede communicatieve vaardigheden; een flexibele persoonlijkheid met veel geduld, humor, relativerings- en doorzettingsvermogen; persoonlijke begeleidingsvisie; onderschrijven van visie en beleid van BW Raam; bereidheid tot onregelmatig werken volgens dienstrooster inclusief slaapdiensten; een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) bij indiensttreding. Onderdeel van de sollicitatieprocedure is het mee- draaien van een dagdienst binnen BW Raam en een gesprek met afgevaardigden van de bewonersraad. Wij bieden: een dienstverband voor de duur van een jaar met de mogelijkheid op een vaste aanstelling; een uitdagende werkplek en de mogelijkheid jezelf te ontwikkelen; een leuk en enthousiast team; salaris volgens CAO-GGZ in functiegroep 40 (begeleider), maximaal €2518,- of functiegroep 45 (senior begeleider), maximaal €2757,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek afhankelijk van ervaring en opleiding; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard de Ruijter, teamleider BW Raam, telefoonnummer 010 - 246 03 86 of 010 - 246 06 35. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u v66r 30 januari a.s. sturen naar Pameijer, t.a.v. Werving Selectie, Postbus 22405, 3003 DK te Rotterdam of via e-mail aan werving.selectie@pameijer.nl onder vermel- ding van vacature Senior Begeleider, BW Raam, vacaturenummer 58.001 I E D E R E ASVZ Zuid West is een organisa- tie voorzorg- en dienstverlening aan mensen met een verstande- lijke beperking. De organisatie beschikt op tientallen locaties over voorzieningen. Bijna 3.500 medewerkers en 900 vrijwilligers zetten zich in voor zo'n 4.000 ciibnten. ASVZ Zuid West is aangestoten bij Binnen ASVZ Zuid West standplaats Sliedrecht, afdeling ICT, zijn er de volgende vacatures ontstaan: Kijk voor meer informatie over deze en/of andere vacatures op ASVZ Zuid West, afdeling P&O, Postbus 121, 3360 AC Sliedrecht. Telefoon 0184 - 49 12 00. ZORG- EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE BEPERKING Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering, zoals overstromingen en extreme droogte. Word donateur van FairClimate, kijk op www.fairclimate.nl L r - Stuur een Zonnebloemkaartje: een gelukwens die dubbel tell! Verkrijgbaar bij onder andere MM kijk voor verkooppurrten op W www.zortnebioem.nl Personenvervoer is Connexxion op het lijf geschreven. Onze medewerkers vervoeren dagelijks ruim een miljoen reizigers over de weg, rails en het water. Connexxion is een ambitieuze onderneming met een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer (bus, tram, ferry) en besloten vervoer (taxi, touringcar). Connexxion Taxi Services zoekt enthousiaste De functie-inhoud Als parttime chauffeur zult u worden ingezet voor het rijden van senioren vanuit de Rijnmondsteden (Rotterdam, Capelle, Schiedam,Vlaardingen etc.) Het parttime contract zal varieren van minimaal 15 tot maximaal 30 uur. Inzet wordt, naast maandag t/m vrijdag, vooral verwacht op zaterdag en zondag; uiteraard in goed overleg. De functie-eisen Rijbewijs B Gevoel voor omgang met ouderen Uitstekend gevoel voor dienstverlening en representatief voorkomen Goede beheersing van de Nederlandse taal Interesse? Bel voor toezending van een sollicitatieformulier naar de heer W. Woudenberg, telefoon 010 - 245 10 61 of mail naar w.woudenberg@connexxion.nl Kijk voor meer informatie over Connexxion op www.corporate.connexxion.nl Oe Bruggen is een Algemeen Christelijke Sttchting voor mensen met een verstandelljke I king. Op diverse locaties in Zuid-Holiand heeft De Bruggen faoiliteiten voor wonen, werken en/ of vrijetijdsbesteding. De zorg wordt geboden vanuit de gezamenlijke visie "eigen leven, eigen koers". Respect voor de cli&nt en het recht op zi]n of haar eigen plaats in de maatschappij zijn de basis voor de zorgveriening die wij bieden. De behoefte van de client bepaalt de zorg die wordt geboden, van begeleiding tot volledige ver2orging. De Resultaat Verantwoordelijke Eenheid (RVE) Rijnmond beschikt in Vlaardingen, Maassluis en Schiedam over 15 kleinschalige woonvoorzieningen, waarin maximaal 12 bewoners wonen in de leeftijd van 12 tot 65 jaar. De woonvoorzieningen liggen in vrij rustige woonwijken naast elkaar of in ieder geval in de buurt van elkaar. In Schiedam is tevens de dagbesteding gevestigd. Voor diverse teams binnen de RVE Rijnmond zijn we op zoek naar medewerkers. Meer inhoudelijke informatie over bovenstaande vacature tref je aan op www.debruggen.nl bij werken/vacatures. Sollicitatie Je sollicitatie kunt je richten aan De Bruggen Rijnmond, t.a.v. G. Stoker, Olivier van Noortstraat 4, 3124 LA Schiedam of per e-mail: g.stoker@debruggen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 44