YERWAAL Full-time administratief medewerk(st)er/telefonist(e) wij zoeken jou! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad www.module.nl (junior) Grafisch Consultant (junior) Technisch Consultant ondernemend? nieuwsgierig? enthousiast? TECHNISCH BUREAU Voor meer informatie zie www.verwaalschiedam.nl Manager Bedrijfsbureau (m/v) - 1fte Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 45 module PERSONEELSDIENSTEN Module Personeelsdiensten bemiddelt al sinds 1994 voor kandidaten en bedrijven in Grafimedia, Creatie en Techniek. Onze Consultants zijn betrokken professionals in arbeidsbemiddeling en hebben een achtergrond in de branches waarin we actief zijn. Daarom zijn we als geen ander in staat de juiste kandidaat te bemiddelen voor de juiste vaste of tijdelijke baan. In verband met het succes van ons bedrijf zijn we voor onze vestiging in SCHIEDAM op zoek naar twee nieuwe collega's die op full- of parttime basis (minimaal 28 uur per week) ons interne team komen versterken. In deze uitdagende functies bestaan je voornaamste werkzaamheden uit: Het zoeken van kandidaten en vacatures in diverse media en op internet; het maken van afspraken voor en het verrichten van bedrijfsbezoeken; het onderhouden en uitbouwen van relaties met nieuwe en bestaande klanten; het inschrijven en onderhouden van contacten met kandidaten; het matchen van kandidaten en aanvragen; het motiveren en enthousias- meren van kandidaten en bedrijven voor onze diensten. De kandidaat die wij zoeken voor deze functie beschikt over de volgende kwalificaties: Je hebt een afgeronde Grafimedia (of aanverwante) opleiding op minimaal MBO-niveau; Werkervaring in Grafimedia (of aanverwant) of in personeelsbemiddeling. De kandidaat die wij zoeken voor deze functie beschikt over de volgende kwalificaties: Je hebt een afgeronde MBO opleiding (bij voorkeur Technisch of Commercieel); Werkervaring of aantoonbare affiniteit met techniek of personeelsbemiddeling. Wellicht voldoe je niet volledig aan het gevraagde profiel. We nodigen je van harte uit toch te reageren als jij wel aantoonbaar beschikt over de volgende kwalificaties: Representativiteit en een vrolijke persoonlijkheid en een positieve houding, communiceren zonder schroom (persoonlijk en telefonisch), uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, initiatief- en ideeenrijk, sterke intermenselijke en sociale kwaliteiten, nieuwsgierigheid. Module biedt een leuke baan met veel eigen verantwoordelijkheden en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket in een gezellige en professionele organisatie. Wij zien met belangstelling uit naar je sollicitatiebrief met uitgebreide CV en motivatie! Module Personeelsdiensten BV - Postbus 4086, 3102 GB SCHIEDAM - t.a.v. Michel Mastenbroek Solliciteren per email mag natuurlijk ook: info@module.nl SCHIEDAM WOERDEN BREDA Wij zijn een landelijk erkend installatiebedrijf werkzaam op het gebied van o.a. warmte techniek, koeling, elektra en gebouwbeheersystemen. Voor onze afdeling planning/administratie zijn wij op zoek naar een: Kandidaat-profiel: T Kennis van Word en Excel T Gemotiveerde flexibele instelling T Klantgerichte houding T Stressbestendig Wij bieden: T Goed salaris T Informele en collegiale werksfeer T Afwisselende en veelzijdige werkzaamheden Stuur of mail uw sollicitatiebrief met cv naar: Technisch bureau Verwaal B.V. Jan van Galenstraat 84, 3115 JG Schiedam t.a.v. A. Verwaal (arie@verwaalschiedam.nl) DSV Solutions B.V. is do iogistteke diviste van het aan de- Deense beurs genoteerde DSV, Deze wereldw jd opererende ohderneming is een toonaartgevende'speler op het gebied van lucht- en zeevracht, wegtransport en logistiek De -divisie Solutions egt zich toe op het ontvverpen, inrichten en managen van logistieke totaalconcepten, teneinde waarde toe te voegen aart de supply chain van haar klanten. Voor onze vestiging te Hoek van Holland (Z-H) zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de volgende vacature; Je geeft teiding aan 5 medewerkers en draagt o.a. zorg voor transportplanning, sea-freightmanagent, voorraadbeheer, opmaken verschepingsdocumenten en de bijbehorende administratie Je onderhoudt contacten met zowel de klant als diverse vervoerders en managed de Service Level Agreement op basis van KPi's. Je functioneert op MBO+/HBO niveau, heb je met voorkeur een logistieke achtergrond, ben je accuraat en zorgvuldig en kun je op professioneel niveau communiceren in zowel de Nederlandse als de Engelse Taai. Daarnaast kun je goed met Microsoft Office overweg. Wij bieden een prettige en informele werkomgeving met een grote mate van zeffstandigheid en verantwoordelijkheid. Is deze functie helemaa! wat je zoekt en wil jij onze nieuwe coliega worden. kijk dan op www.dsv.com (Logistics Solutions Careers Operations) voor de volledige vacature en de sollicitatieprocedure Jan van Galenstraat 84 3115 JG Schiedam T 010 409 01 01 F 010 409 01 00 info@verwaalschiedam.nl www.verwaalschiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 45