Wat brengt 2008 aan GAMES? AUTO Metal Gear Solid: Guns of the Patriot Wrath of the v Lych King I%J*h I 2 Twee rechterhanden? Word vakman bij De Keukenman De Keukenman De Keukenman World of Warcraft 4 - 1 1 I zoekt vanwege sterke groei (leerling) Voor het plaatsen van keukens en het verlenen van service jp\ Voor vervoer tijdens de opleiding wordt gezorgd. Heb je de opleiding met succes afgerond, dan staan een bestelauto, fax en telefoon van de zaak tot je beschikking. www.keukenman.nl FMV/STSIfrnm Het Nieuwe Stadsblad Het afgelopen jaar was een waar feest voor gamefanaten. De lijst vail spellen voor de 'gro- te drie' (Sony's PS3, Microsofts Xbox 360 en Nintendo's Wii) was ronduit indrukwekkend. Maar wat heeft het nieuwe jaar voor ons in petto? Wij lichten er vier uit: Dit vervolg op de immens populaire 'misdaad simulator' stond eigenlijk voor 2007 op het programma. De game is gra- fisch helemaal vernieuwd en speelt zich af in een bijna foto realistsch Liberty Ci ty (een parodie op New York). Jij speelt een Russische immigrant die zich in de onderwereld omhoog probeert te wer- ken. Het spel komt uit voor PS3 en 360, maar alleen die laatste krijgt ook down- loadbare uitbreidingen. Verschijningsdatum: 2e kwartaal 2008 De serie die ooit op de oude MSX computers begon, komt terug op de PS3. Spionageheld Solid Snake blijkt erg snel oud geworden, maar staat nog steeds zijn mannetje. Geholpen door nerd Otacon sluipt hij door een immens, dynamisch slagveld, waarbij uit het zicht blijven en fantasievolle baas-ge- vechten weer de belangrijkste rol spelen. Metal Gear is de ac- tiegame, en alle beelden wijzen er op dat dit wel eens de beste van de reeks kan worden. Verschijningsdatum: 2e kwar taal 2008 Het fenomeent World of Warcraft (bijna 10 miljoen spelers wereld- wijd) kreeg vorig jaar een nieuwe injectie met de uitbreiding The Burning Crusades. Spelers konden opeens doorgroeien tot level 70. Dit jaar komt Wrath of the Lych King, die een geheel nieuw conti nent (Northrend) ontsluit. Op deze bevroren landmassa kunnen spe lers tot level 80 opklimmen. Reken op flinke wachtrijen in de winkels, want dit wordt een gigantische hit op de PC. Verschijningsdatum: einde 2008 1 f a j 1 ,f 7 Als laatste in onze rij van potentie- le klappers (we weten het pas zeker als we ze gespeeld hebben niet- waar?) noemen we Killzone 2. De game wordt ontwikkeld door het Amsterdamse Guerilla Studios. Er zijn weinig spellen waar de ver- wachtingen zo hoog rond gespan- nen zijn als deze. En dat is gek, want Killzone 1 op de PS2 was he lemaal niet zo'n ldapper. De beel den van deel twee zijn echter breinontploffend mooi. Boven- dien toonde de PSP Killzone dat de ontwerper geleerd had van zijn fouten. Zou het inderdaad de ultie- me shooter worden voor 2008? Hou deze Amsterdamse PS3 knal- ler in de gaten. Wij zoeken collega's die: in hun eigen regio keukens monteren en service verlenen twee rechterhanden hebben bij voorkeur ervaring hebben met het werken met hout die graag een opleiding tot keuken- of servicemonteur willen volgen vloeiend Nederlands spreken representatief zijn en een goede instelling hebben in het bezit zijn van rijbewijs B bij voorkeur tussen de 20 en 40 jaar oud zijn wij bieden tevens de mogelijkheid om als ZZP-er aan de slag te gaan. De makers van keukens uit Kaatsheuvel Geinteresseerd? vacatures@keukenman.nl of www.keukenman.nl Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 46 Monteurs

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 46