Delt eefer Care (ye/t&iu/fo Dejuiste mensenop de beste plaats. Administratis ve duizendpoot Assistent planner/chauffeur (MAO HUISARTSEN www.westlandjob.nl www.westlandjob.nl De vertrouwde match tussen werkgever en werknemer VACATURE DOKTERS-ASSISTENTE (20 uur) Delta Reefer Care is een dienstverlenend bedrijf. In 1997 opgericht door ECT en Smith- Holland, is werkzaam op het gebied van onderhoud en reparatie aan koel- en vries- containerunits. Op onze loeaties op de Maasvlakte en Waalhaven verrichten wij o.a. de navolgende werkzaamheden: technische inspectie, het lokaliseren van storingen en het aan- en afkoppelen van elektrische aansluitpunten. Wegens groei van onze activiteiten op de nieuwe terminal Euromax zijn wij op zoek naar: Reefer Coordinator m/v Functie-inhoud: - Is verantwoordelijk voor een kwalitatief goede uitvoering van de operationele monitoringen, reparaties en aansturing van het proces. - Begeleidt en geeft leiding aan de (Leerling) Reefer Monteurs. Functie eisen: - MBO met aanvullende vakgerichte opleidingen (reefer techniek). - Ruime ervaring in het vakgebied met betrekking tot reefer techniek en monitoring. - Beschikking over leidinggevende, contactuele, stimulerende en organisatorische vaardigheden. - De werkzaamheden worden in een ploegendienst uitgevoerd. - PC ervaring. - Rijbewijs B is een vereiste. Tevens zijn wij op zoek naar: (Leerling) Reefer Monteurs m/v Functie-inhoud: - Het elektrisch aan- en afkoppelen van reefers. - Het uitvoeren van inspecties. - Het uitvoeren van diverse reparaties. - De werkzaamheden worden in verschillende ploegendiensten uitgevoerd, waaronder een volcontinue 5-ploegendienst. - De werkzaamheden worden op locatie uitgevoerd. Functie eisen: - LBO-/VMBO niveau - Aanvullende vakgerichte opleidingen is een pre. - Flexibele instelling - Rijbewijs B en eigen vervoer vereist Delta Reefer Care biedt naast opleiding een aantrekkelijk salaris, goede aanvullende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. Wilt u meer informatie, bel dan met ons Hoofd Personeelszaken, de heer W. van Baarle, telefoon (0181678412, stuur een e-mail naar pz@smith-holland.com of bezoek onze website www.deltareefercare.nl Indien u interesse heeft in bovenstaande functie, nodigen wij u uit ons een brief te schrijven of mailen met daarin motivatie en gegevens over opleiding en ervaring. Correspondentieadres Koeltechnisch Bureau Smith-Holland B.V. t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 600 3200 AN Spijkenisse o.v.v. vacature DRC Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 49 Voor ons uitzendbureau zijn wij ter ondersteuning van de administrate op zoek naar een: die zich bezig gaat houden met diverse administratieve en ondersteunende werkzaamheden. Tot deze werkzaamheden behoren: - Verzorgen en verwerken van de loonadministratie - Factureren - Telefonische en schriftelijke contacten met werkgevers en werknemers - Eventueel ondersteuning bij lichte boekhoudwerkzaamheden - Ziekteverzuim melden en indien nodig begeleiden - Diverse overige lichte administratieve handelingen Wij vragen: - Denk- en werkniveau MEA0/FIAV0 - Accuratesse - Bekendheid met Word en Excel - Flexibele en gezonde werklust - Stressbestendig - Zelfstandig kunnen werken - Inzicht in het bijspringen bij drukte van de andere collega's Wij bieden: - Een goed salaris, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring - Mogelijkheid tot het volgen van cursussen - Een prettige werksfeer in een jong dynamisch team Denk jij geschikt te zijn om deze uitdaging aan te gaan en denk je mee te kunnen draaien in dit kleine jonge team, reageer dan nu! Tevens zijn wij per direct voor ons uitzendbureau op zoek naar een: Heb jij geen probleem met vroeg opstaan, goede contactuele eigenschap- pen en is licht administratief werk voor jou geen straf, neem dan contact met ons op als het volgende profiel jou aanspreekt. Jouw werkzaamheden: - Vervoeren van de uitzendkrachten in de ochtend en middag - Oplossen van planningsvraagstukken in de ochtend - Maken en laten ondertekenen van contracten - Telefonische contacten met werkgevers en werknemers - Diverse lichte administratieve handelingen Wij vragen: - RijbewijsB - Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Denk- en werkniveau MB0/HAV0 - Accuratesse - Bekendheid met Word en Excel - Flexibele en gezonde werklust - Stressbestendig - Zelfstandig kunnen werken - Inzicht in het bijspringen bij drukte van de andere collega's Wij bieden: - Een goed salaris, mede afhankelijk van leeftijd en ervaring - Mogelijkheid tot het volgen van cursussen - Een prettige werksfeer in een jong dynamisch team Denk jij geschikt te zijn om deze uitdaging aan te gaan en denk je mee te kunnen draaien in dit kleine jonge team, reageer dan nu! Stuurje schriftelijke sollicitatie met een duidelijk CM naar: Westland Job Uitzendburo BV Van de Kasteelestraat 18 2691 ZN 's-Gravenzande Wij zijn op zoek naar een enthousiaste dokters-assistente die bij ons in de praktijk wil komen werken. Wij bieden een ruime taakinvulling: balie werkzaamheden, triage, bloedprikken, eigen spreekuur (cardiovasculaire en diabetes) Wij werken nauw samen met RIAGG, Maatschappelijkwerk, fysiotherapeut, dietiste en andere 1e lijns medewerkers. De werktijden zijn dagelijks van 7.30 - 11.30 uur en eventueel tijdens avondspreekuur (donderdagavond 18.00 - 20.00 uur) Salaris conform CAO en ervaring. Voor meer informatie Mw. M.C. de Winter (06-25292662) Sollicitaties voor 1 februari. Centrum Huisartsen, 's Gravelandseweg 792, 3119 NE Schiedam tav Mw. M.C. de Winter

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 49