Mega Caravan Occasion Beurs Albert Heijn zoekt de leuJsste spruit <S> CampoWorld Kinderfoto actie in Schiedam bij CampoWorld Heinenoord Kerkdiensten de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 23 januari 2008 - Pagina 6 SCHIEDAM - De gemeente houdt te weinig rekening met de diversiteit van het winkelaanbod in de bin- nenstad. Dat verwijt komt van Melanie Mooiman van Visspeciaalzaak Wind- kracht 10. Aanleiding is dat de concurrentie de spuiga- ten uitloopt. Bijna twee jaar geleden werd Mooiman met open armen ont- vangen omdat er in de binnen- stad al jaren geen viswinkel meer was te vinden. "De ge meente heeft ons destijds gesti- muleerd en haar best gedaan om zaken goed te regelen." Maar inmiddels is ze allang niet meer de enige en dreigt een wa re visoorlog. "Er zijn vier nieuwe viswinkels in de stad geopend, het aantal kramen op de markt is uitgebreid van twee naar vijf en er zijn twee vergunningen af- gegeven voor karren", somt ze op. De ondernemer heeft haar beklach gedaan bij de gemeente maar die konden weinig voor haar betekenen. "Ik snap dat ik niet het alleen- recht op de verkoop van vis kan hebben. Maar dit is te gek. Het lijkt wel of het de gemeente niks meer uitmaakt, zolang de leeg- staande panden maar volko- men. Op die manier knijp je on- dernemers de strot dicht. En het geld niet alleen voor mijn bran- che, ook andere ondernemers hebben er last van. Schiedam is geen topstad, dan moet je als gemeente commercieel mee- denken." Van de week realiseerde ik mij dat dit bruggetje mij het gevoel geeft: "Ik ben nu bijna thuis. In al die jaren dat ik, op welk tijdstip en in wat voor hoedanigheid dan ook, de stad uit kom en op weg naar huis ben, begint het hier al- tijd te tintelen en ga ik vanzelf sneller lopen". Tegelijkertijd dacht ik: "Zouden meer mensen dat nou hebben? Dat ze bij een bepaald punt op hun route denken, Jes! Bijna thuis!! (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.show- design.nl Zondag Protestantse Kerk Schiedam diensten om 10.00 uur: Grote Kerk: ds. S.L. Schoch, Den Haag. Magnalia Deikerk: ds. M. Russchen. Bethelkapelds. T. Aris, Rot terdam. Dorpskerk: pastor A. van den Bos (19.00 uur Avondmuziekj.De Ark: ds. W. van Wieren.(Lutherse Kerk gesloten) In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, worden dit weekend de vieringen verzorgd door de liturgiegroep. Zaterdag 17.00 uur met muzikale begelei- dingvan Netty Dijkstra. Zon dag 10.30 uur met muzikale medewerking van het Mee- zingkoor onder leiding van Zuri Ramirez. In de Nederlands Gerefor- meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 en 16.30 uur, voor- ganger Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds. K.J. Holzapffel. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Ge- zongen Hoogmis. Predicatie wordt verzorgd door pas- toor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu- charistieviering of dienst van Woord en Communie. In de Frankelandkapel is zondag om 10 uur eucharis- tieviering met als voorganger pater W. Saris. Het Liduina- koor verleent muzikale me dewerking aan de dienst. [MEGA CARAVAN fpCCASlONBEURS fHITNENOORD Tussen 18 en 27 januari is CampoWorld Heinenoord tijdelijk geheel omgebouwd om plaats te maken voor honderden occasions. Kom langs en profiteer van ongekend voordeel! Caravans vanaf 700,- 8000 m2 overdekt en verwarmd Aanbiedingen op voortenten en accessoires Nu bij aankoop van een caravan een AKAI15" LCD TV voor slechts 99,- AUe merken caravans met extra korting Campers Caravans Kamperen CampoWorld Heinenoord - (Ind. Boonsweg) - Langeweg i\ 3274 LZ - T 0186-60 40 00 F www.campoworld.nl Uw gids voor een prettige vakantie Maak kans op 50 aan boodschappen! Laat uw kind (t/m 5 jaar) bij Albert Heijn In Schiedam, Hof van Spaland 1 fotograferen van dinsdag 29 Januari t/m vrijdag 1 februari. De fotograaf van Kids Prafi-Portrait is er van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. 1 fotosessle per gezin, broertjes/zusjes mogen samen op de foto. Professionele foto opnamen voor 2.50 Albert Heijn zoekt "de leukste spruit"- ledere foto maakt kans om tot leukste spruit" verkozen te worden. Een jury klest de mooiste foto ult. De wlnnaar krijgt persoonlijk berlcht. Prijs: boodschappen ter waarde van 50,- Er wordt een complete fotoserie gemaakt, en van de mooiste foto jd maken we een afdruk op schilderslinnen. Voor de complete serie II geldt een spedale actieprljs. Een 13 X 18 foto gratis) Word ook hoofdsponsor van de Hoofdcollecte van Nederland 0 Teveel van hetzelfde! Marieke is hoofdsponsor (voor 1,- 4 miljoen mensen in Nederland lijden aan een hersenziekte of psychische aandoening. Met uw hulp kunnen we wat aan die'hoofd'problemen doen: meer veelbelovende onderzoeken financieren en projecten steunen die het leven van patienten veraangenamen. Doe net als Marieke en geef in de laatste week van januari qui aan de collectantGiro 950, Den Haag Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Oezondheid.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 6