Nu ook vloeibare glucosamine voor soepele gewrichten 5 i 31.50 24, Lekker blijven slapen met Melatomatine Forte 4 Glucon Combi V Unieke combinatie van uitgebalanceerde vetzuren Botweetjes H Energie heeft een ritme 100 capsules 50 capsules gratis Melatomatine Forte 47- 13.*5 44-33.™ ».c* Glucon Combi Vloeibaar Glucon 60 tabletten 60 tabletten GRATIS QMEGAfifc Visolie, lijnzaadolie en teunisbloemolie in een capsule Ontspannend voor uw benen m!LM IKIflTltlE DE KORTINGSBONNEN KUNT U INLEVEREN BIJ G W Libra VI Informatiepagina met tips over gezondheid en voedingssupplemen ten. Eike editie met kortingsbonnen en verkoopadressen. Glucon Combi is een van de trendsetters op het gebied van gewrichtsverzorging. Het is dan ook niet zo opmerkelijk, dat dit merk naast de bekende tabletten nu een nieuwe toedieningsvorm introduceert. Het gaat om een vloeibare vorm van Glucosamine en Chondroitine die met een maatbekertje wordt ingenomen. Dit aangename en gemakkelijke alternatief is geschikt voor mensen die liever geen tabletten slikken. Je botten bestaan voor 25 procent uit water. Een baby wordt geboren met 300 bot ten. Maar na een aantal jaar is deze hoeveelheid geslonken tot 206. Waar zijn die 94 bot ten nu precies gebleven? Een aantal botten is opge- splitst om tijdens de geboorte soepel de nauwe doorgang te kunnen passeren. Tijdens je kinderjaren groeien deze weer aan elkaar. Meer dan de helft van je 206 botten bevinden zich in je handen (2 x 27) en voeten (2 x 26). Menselijke dijbeenderen zijn sterker dan beton. kortingsbon De gewrichtendrank van Glucon Combi bevat een vloeibaar Glucosamine complex met Chon droitine en MSM. Deze bestanddelen helpen bij het behoud van soepele gewrichten. Glucosamine en Chondroitine zijn immers goed voor de aanmaak en opbouw van het kraak- been in de gewrichten. Bovendien zijn dit ook belangrijke ingredienten voor de smering van de gewrichten. MSM is een organische zwavel- verbinding die helpt bij het behoud van sterke botten en soepel kraakbeen. Deze vloeibare versie van Glucon Combi heeft dus een uitgebreide invloed op het behoud van soepele gewrichten en gezond kraakbeen. Glucon Combi is klaar voor gebruik en kan met het bijgevoegde maatbekertje gemakkelijk wor- den ingenomen. Glucon Combi is geen siroop en bevat geen sui- ker, kleurstoffen en geen calorieen. Dankzij de vloeibare vorm is dit een prima glucosamine- drank voor mensen die liever geen tabletten slikken of daar moeite mee hebben. Combi Ter kennis- making uw voordeel 5 (kortii ngsbon) V uw voordeel 31,50 Glucon (kortingsbon) Probeer een vast ritme inje leven te krijgen. Ga op vaste tijden naar bed en sta op vaste tijden weer op. Gebruik je ontbijt, lunch en diner ook iedere dag op dezelfde tijdstippen. Door meer regelmaat krijg je meer energie. n c«j*uk> combiWgW 3«6.Q Omega Combi is een uitgebreid vetzurencomplex op basis van Visolie, Lijnzaadolie en Teunisbloemolie. Een capsule bevat een gunstige combinatie van drie essentiele vetzuren: Omega-3, Omega-6 en Omega-9. Unieke eigenschappen: Helpt bij de verlaging van het cholesterolgehalte Houdt de bloedvaten soepel en elastisch Voor het behoud van soepele gewrichten Heeft een verzorgende invloed op de huid Bevordert het natuurlijk afweersysteem Bevordert de stofwisseling Draagt bij aan de ontwikkeling van de hersenen uw voordeel 16,95 Melatomatine is al vele jaren in Nederland een populaire formule. Deze bekende ta bletten bevorderen een goede nachtrust en helpen om de volgende morgen fit en uit- gerust wakker te worden. De variant Melatomatine Forte is een slaapformule die helpt in spannende tijden. Bijvoorbeeld bij verdriet, relationele pro- blemen, tijdens drukke werk- zaamheden en stresssituaties. Maar er is nog een reden om met Melatomatine Forte naar bed tegaan. Deze formule heeft namelijk ook een ontspannen- de invloed op vermoeide benen. In uw spierweefselfungeren Magnesium en Calcium als elkaar tegenpolen. Calcium is er voor de spanning en Mag nesium voor de ontspanning. Daarom is er aan Melato matine Forte het mineraal Magnesium toegevoegd. Het is immers ontspannend voor vermoeide benen en branderige en vermoeide voeten. Het bevat naast Melatonine ook Magnesium. Dit mineraal is ontspannend en rustgevend bij spanning en inspanning. Zo helpen Melatonine en Mag nesium om lekker te blijven slapen. Ook in spannende tij den. U staat de volgende mor- gennietalleenlichamelijk.maar ook geestelijk fit en relaxed op. (kortingsbon} forte 60 tabletten uw voordeel 4,50 180 tabletten uw voordeel 11,25 Hoogstraat 15 3111 HB SCHIEDAM NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 15