-Argos Zo roep Gezocht: Automonteurs Met hoofd en hart zelfstandig aan het werk! Verkoopadviseur binnendienst Keukenventilatie (2x) en Tapwater- en Klimaatcomfort (m/v) Administratief medewerker Duurzame Woningprojecten (m/v) Technisch medewerker Woningventilatieprojecten (m/v) de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad ERVAREN AUTOMONTEURS (vestiging Vlaardingen) Auto Maastad is dealer van de merken Audi en Volkswagen met vestigingen in Vlaardingen en Rotterdam. Ons bedrijf is een snel groeiende jonge organisatie die ernaar streeft om onze klanten zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. Is het bieden van Hulp in de Huishouding in Schiedam, Vlaardingen of Maassluis jouw uitdaging? Reageer met je motivatie en werkervaring naar: Argos Zorggroep, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4023, 3102 GA Schiedam of mail naar werving@argoszorggroep.nl. Woensdag 30 januari 2008 - Pagina 45 - U bent trots op Uw vak en in het bezit van een diploma 1e of 2e auto- monteur en bekend met alle ins en outs betreffende autoelektriciteit/elek- tronica en bereid zich voor de toekomst daarin verder te ontwikkelen. Wij denken daarbij aan een enthousiaste man/vrouw die met de collega's een prettige werksfeer onderhoudt en waarbij klantvriendelijkheid ook een sleutelwoord is. WIJ BIEDEN Een prettige en jonge werkomgeving en de kans tot ontplooien op het vakgebied en een goede beloning is daarbij vanzelfsprekend. INTERESSE? Stuur dan Uw CV naar Auto Maasstad, Postbus 2024, 3130 BA Vlaardingen, t.a.v. P.KIoosterman. Per mail naar dkloosterman automaasstadnl Ook kunt U telefonisch solliciteren: 010-4454455 en vraag naar Peter Kloosterman. I w Itho bv Adm. de Ruyterstraat i 3115 HB Schiedam 1(010)427 8500 F (010) 427 88 72 I www.itho.nl Itho zorgt voor een energiezuinige en comfor- tabele woonomgeving. Het brede leverings- programma loopt uiteen van badkamerventi- latoren, wasemkappen, woonhuisventilatie, cv-ketels en warmwaterapparatuur tot duur- zame klimaatsystemen zoals warmtepompen. In de rneeste markten waar Itho opereert heeft ze een top 3 marktaandeel. Zo Is Itho markt- leider op het gebied van wasemkappen bij keukenspeciaalzaken en ventilatieboxen voor woningen. Ons succes is te danken aan innova- tieve producten, een prima verkoop- en marke- tingstrategie, maar bovenal aan de kwaliteiten en het enthousiasme van onze medewerkers. Wij bieden voor alle functies Een plezierige en interessante werkkring in een professionele, gedreven en innoverende organisatie,een marktconform salaris met prima secundairearbeidsvoorwaarden (o.a.i3e maand en een variabeie winstdelingsregeling), Daarnaast voert Itho een actief opleidingsbe- leid en zijn er goede doorgroeimogelijkheden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functies bij Keukenventilatie kun je contact opnemen met Hein Haasjes, Hoofd Binnendienst, telefoon (010)4278725- Voor meer informatie over de functie bij Tapwater- en Klimaatcomfort kun je contact opnemen met Robert Dielemans, Saies- manager,telefoon (010) 427 85 67. Voor meer informatie over de functie bij Duurzame Woningprojecten kun je contact opnemen met Willem Bastein, a.i. Project- manager, telefoon (06) 53 28 00 70. Voor meer informatie over de functie bij Woningventilatieprojecten kun je contact opnemen met Jan Rijnbeek, Manager WVP (010) 427 87 26. Je soilicitatiebrief en cv kun je sturen naar de afdeling P&0 t.a.v. Marjoiein Cornelis, Postbus 21,3100 AA Schiedam of maiien naar marjolein.cornelis@itho.nl. Alleen sollicitafies voorzien van een motivatiebrief en curriculum vitae worden in behandeling genomen. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. We zijn afgelopen jaar flink gegroeid en zijn daarom op zoek naar: De afdeling Keukenventilatie Itho is specialist op het gebied van Keukenventi latie. Bij Itho zijn we altijd op zoek naar de beste producten en systemen. Wij zijn in staat om met ons assortiment de klant altijd een passende oplossing te bieden. Wij ondersteunen onze klanten met een team van verkoopadviseurs in de binnen- en buitendienst. In de functie van verkoopadviseur binnendienst ben je mede- verantwoordelijk voor het resultaat in jouw rayon en zorg je voor ondersteuning van de buiten dienst bij het bewerken van onze klanten, relaties en prospects. Dit zijn zowel zelfstandige keuken speciaalzaken als (vestigingen van) ketens. Wij hebben, wegens uitbreiding, plaats voor twee verkoopadviseurs binnendienst. De afdeling Tapwater- en Klimaatcomfort Itho is specialist op het gebied van tapwater- en klimaatcomfort. De afdeling TKC ondersteunt onze klanten, de installateurs en groothandelaren met een team van verkoopadviseurs in de binnen- en buitendienst. Dit team voorziet de klant van adviezen op het gebied van ventiiatie, verwar- ming, regeltechniek en warm tapwater. Daarnaast verzorgt de afdeling commerciele opvolging aan offertes. De functie Je zorgt voor een optimale dienstverlening en bereikbaarheid. Je voert op efficiente manier gesprekken en kunt hierin prioriteiten stellen. Je draagt zorg voor een juiste engineering van projecten. Je bent aanspreekpunt voor klanten, prospects en andere marktpartijen voor wat betreft offerte/project, orderverwerking en klachtenaf- handeling. Daarnaast voorzie je klanten en prospects van advies over onze producten. Je fungeert als primair aanspreekpunt voor de aan jou gekoppelde buitendienstmedewerker(s). Je bent medeverantwoordelijk voor het verwezenlijken van de verkoopprognoses in het toegewezen rayon. Je kwaliteiten Je hebt aantoonbare affiniteit met techniek. Je bent resultaatgericht, accuraat, contactueel vaardig, een onderhandelaar, ondernemend en een doorzetter. Je hebt een gedegen kennis van de Microsoft Office pakketten. Je hebt een goed ontwikkelde commerciele antenne. Speciaal voor Keukenventilatie geldt Je bent minimaal in het bezit van een MBO diploma (technische richting of commerciele richting). Je bent starter of hebt maximaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring in de keukenbranche is een pre. Speciaal voor Tapwater- en Klimaatcomfort geldt Je bent in het bezit van een diploma MTS Elektrotechniek of Werktuigbouwkunde (of een commerciele MBO opleiding met technische werkervaring). Ervaring in een commercieel technische functie is een pre. De afdeling De afdeling Duurzame Woningprojecten richt zich op de markt voor de projectmatige woningbouw met duurzame verwarmings-, koelings- en ventilatiesystemen. Onze doelgroepen zijn projectontwikkelaars, woningbouwverenigingen, architecten en adviseurs. Door een systematische marktbewerking signaleren wij de projecten in een vroeg stadium en brengen we Itho naar voren als voorkeursleverancier.Tevens onderhouden wij directe commerciele contacten met gespecia- liseerde installatiebedrijven voor duurzame energietoepassingen en woningventilatie. De functie Je verwerkt alle inkomende en uitgaande facturen. Je zorgt voor de administratieve afhandeling van orders en stelt de nacalculatie van de projecten op. Je zorgt voor de voortgangs- en urenrapportage aan klanten. Je controleert of de leveranciers alle onderdelen en producten optijd leveren. Je zorgt voor een goede uitlevering van afroep- orders. Je kwaliteiten Administratieve MBO opleiding (niveau 4). Uitstekende kennis van MS Office. Ervaring met projectadministratie is een pre. Ervaring met het uitvoeren van voor- en nacalculaties. Goede communicatieve vaardigheden. De afdeling De afdeling Woningventilatieprojecten richt zich op de projectmatige bewerking van de Nederlandse woningbouw en heeft een ijzersterk pakket systeem- en productoplossingen voor zowel de nieuwbouw- als renovatiemarkt. Onze doelgroe pen zijn projectontwikkelaars, woningbouwver enigingen, architecten, adviseurs en installateurs. Door een systematische marktbewerking worden projecten in een vroeg stadium gegenereerd om Itho als voorkeursleverancier naar voren te schui- ven. Door de juiste en deskundige ondersteuning in de verschillende fases van het ontwikkel- en realisatieproces "ontzorgt" Itho alle betrokkenen en creeren wij tevreden gebruikers. De functie Als technisch medewerker heb je te maken met de woningbouw projectenmarkt, zowel in de nieuwbouw als de renovatie. Je werkt vanuit de binnendienst waar je woningventilatiesystemen technisch uitwerkt of door relaties uitgewerkte systemen controleert volgens de richtlijnen van het Bouwbesluit, ISSO en GIW. Het maken van EPC berekeningen, balansventilatieberekeningen en kanaaiberekeningen behoren tot je werkzaam- heden. Je dient op de hoogte te zijn en te biijven van alle wetgeving, normeringen en aanvullende eisen omtrent woningventilatie.Tevens zal er telefonisch technische/commerciele informatie moeten worden verstrekt over uitgewerkte of nieuwe projecten. Als teamspeler en echte aanpakker zijn er in deze dynamische markt en werkomgeving volop mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen.Tevens is er in deze zelfstandige functie veel ruimte voor eigen inbreng. Je kwaliteiten MBO Bouwkunde of Werktuigbouwkunde. Kennis van AutoCad en het MS Office pakket. Kennis van ventilatiesystemen is een pre. Je bent een enthousiaste en krachtige persoonlijkheid. Je hebt ervaring in het oplossen van installatie- technische vraagstukken. 1 HiiiiiiAMrAj-.Ailikui fct

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47