Meervoud I I Werken bij DA! Fulltime bedrijfsleider m/v Verkoopmedewerker m/v I tijdelijke leerkrach ten voor de invallerspool m/v I Leve je Lijf www.axsoffice.nl De Stichting Meervoud, voor christelijk primair onderwijs, is verantwoordelijk voor 20 scholen in Schiedam, VlaarcHngen en Maassluis met ruim 5000 leerlingen en 500 medewerkers. - <h2JU TV# Mak Stichting Meervoud zoekt met onmiddellijke ingang In verband met de vervanging van o.a. ziekte en diverse zwangerschapsverloven zijn wij op zoek naar leerkrachten, die tijdelijk op een van onze scholen willen invallen. Voor verdere informatie over de functie verwijzen we naar de website www.meervoud.nl. Informatie Uw sollicitatie met CV kunt u uiterlijk tot 1 maart a.s. zenden naar Stichting Meervoud, postbus 6020, 3130 DA Vlaardingen of per e-mail naar: jbernoster@meervoud.nl. Het merk DA DA drogisterij Vlaardingen zoekt ter versterking van het team een Ben je op zoek naar een flexibele job? Heb je een nette telefoonstem, uitstekende sociale vaardigheden en een commerciele insteiling? Dan is jouw nieuwe baan dichterbij dan je denkt. Letterlijk! Wij zijn namelijk op zoek naar enthousiaste collega's die vanuit huis, en soms vanuit kantoor, telefonische en administratieve werkzaamheden willen verrichten. Wat wij bieden: Interessante primaire- en secundaire voor-waarden Flexibele werktijden Werken vanuit huis Uitgebreide trainingen Computer, telefoon- en internet. Wat wij vragen: MBO niveau Goede kennis van de Nederlandse taal Enige ervaring in telefoonbehandeling en computergebruik Nette telefoonstem Contaetuele en commerciele vaardigheden Minimaal 16 uur per week beschikbaar (combinatie dag/avond) Woonachtig in het telefoongebied Rijnmond Thuis beschikken over een rustige werkruimte. lets voor jou? Stuur dan je CV en motivatie naar Sabrina van Beek van AXS Office: Rhijnspoor 231, 2901 LB Capelle a/d IJssel of mail naar sabrina@axs.nl. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met AXS Office: 010 - 789 78 78. Stichting Meervoud voor Christelijk Primair Onderwijs Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ben je klaar voor deze klus, schrijf of mail dan naar: DA Retailgroep B.V. T.a.v. Miranda Degger Postbus 450 3830 AM Leusden Emaileigenwinkels@da.nl Voor nadere informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met Miranda Degger, manager Eigen Winkels, via telefoonnummer: 033-4346800 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DA is het Nederlandse drogisterijmerk in de markt van schoonheid en gezondheid. De DA winkels onderscheiden zich door uitstekend advies, een sterke persoonlijke service en een weldadig assortiment. De inkoop, marketing en logistieke ondersteuning voor alle DA winkels wordt vanuit Leusden door de centrale service- en retailorganisatie verzorgd. DA bouwt aan alle aspecten van de formule met de ondernemers en medewerkers. Zij ontwikkelt haar formule en merk om zo de sterke positie in de markt als 'Beste Drogist van Nederland' uit te bouwen. die leiding aan ons team komt geven Bij DA is de bedrijfsleider een 'zelfstandig ondernemer'. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de resultaten van je eigen filiaal. je neemt initiatieven voor de optimale realisatie van omzet, personeelsbezetting, winkelpresentatie en uitstekende persoonlijke service voor DA klanten. Je zorgt ervoor dat je medewerkers goed opgeleid en gei'nformeerd zijn. Als bedrijfsleider ben je voor je klanten het gezicht van DA. In deze functie wordt je gecoacht en begeleid door de centrale organisatie, DA Retailgroep B.V. Je bent verantwoordelijk voor het beheer van de winkel en geeft hierbij leiding aan een team van medewerkers. Je houdt je bezig met de inkoop van producten, hulpmiddelen en materialen, daarbij rekening houdend met het assortimentsbeleid en de financiele bevoegdheid. Je initieert acties om de verkoop te bevorderen. Profiel: Je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke en flexibele teamspeler met een commerciele insteiling; Je hebt een afgeronde opleiding op minimaal MBO niveau; Je hebt een aantal jaren ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de parfumerie-drogisterijbranche; Je bent in het bezit van het vakdiploma Drogist en/of de vakopleiding Parfumerie of bent bereid deze te behalen. (12 -32 uur per week) die affiniteit heeft met onze kernwaarden Schoonheid en Gezondheid. Je bent er trots op om te werken bij een drogisterijmerk waar persoon lijke service de belangrijkste onderscheidende factor in de winkel is. Jouw kennis en ervaring zijn van het grootste belang om iedere klant het beste persoonlijke advies te kunnen geven. Dat de winkel altijd een toonbeeld van weldaad is zodat de klanten iedere keer weer komen winkelen is voor jou een logische voorwaarde. Hier draag je dan ook graag jouw ideeen en inzet aan bij. Profiel: Je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke en flexibele teamspeler met een commerciele insteiling; Je hebt een aantal jaren ervaring in de detailhandel, bij voorkeur in de parfumerie-drogisterijbranche; Je bent in het bezit van het vakdiploma Drogist en/of de vakopleiding Parfumerie of bent bereid deze te behalen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 48