Nu bij LinkerLisse kortingen tot 50% op alle SwissFlex modellen! GRATIS dekbed Spectaculair we re I dtite I gevec ht tussen Schiedamse en Engelse kickboxers SWISSPUiX Bij aanschaf van een showroom combinatie met matrassen ontvangt u een LinkerLisse SwissFlex modellen www.linkerlisse.nl de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De sporthal Margriet vormt op zater- dagavond 16 februari het decor voor een spectaculair wereldtitelgevecht tussen de Schiedamse kickbokser Gokhan Saki en de Engelse grossier in titels, Chris Knowles. De twee vechters strijden om de wereldtitel bij de superzwaargewich- ten. Ondanks de respectabele re- cordlijst van de Engelsman is Gokhan Saki zeer zelfverzekerd. 'Ik ga weer lekker ouderwets winnen. Winnen door knock out in de derde ronde', geeft hij te kennen aan de vooravond van het gevecht in Schiedam. Chris Knowles echter is niet van plan om mee te werken aan Sa- ki's plan. 'Ik kom natuurlijk niet naar Nederland om te verliezen, dat snap je toch wel?', voert hij de spanning op in de aanloop naar het gevecht van aanstaan- de zaterdagavond. Rijzende ster Chris Knowles weet als geen an- der dat de ster van Saki rijzende is. 'The Rebel' boekt de ene zege na de andere, zowel in binnen- land als in buitenland. Gokhan Saki verscheen in totaal 64 keer in de ring. Maar liefst 55 keer kwam hij als winnaar te voor- schijn. De Schiedammer wist 40 keer zijn partij voortijdig te be- Vijf ronden SCHIEDAM - De partij tus sen Gokhan Saki en Chris Knowles wordt uitgevochten over maximaal vijf ronden van drie minuten. Voorts verschijnen in de ring in de Margriethal de regerend kampioen van Nederland bij de halfzwaargewichten, Nathan van't Hoft. De kick bokser heeft vijftien partijen op zijn naam staan die hij op een na allemaal heeft ge- wonnen. Tweemal won hij op punten, de rest won hij voortijdig. De populaire knock-out'er uit Rotterdam zal het opnemen tegen de in Thailand woonachtige Slo- waakse huurling Angker Sitpholek. Deze onverstoor- bare vechtmachine geniet een grote reputatie als Thai- bokser in Thailand, de ba- kermat van deze sport. slechten. Nu acht de inwoner van de jeneverstad de tijd rijp om een gooi te doen naar de wereldtitel. Niet makkelijk Ondanks zijn zeer goede staat van dienst zal Gokhan Saki het allerminst gemakkelijk krijgen tegen Chris Knowles. De En gelsman heeft werkelijk een scala aan titels weten te verove- ren. Momenteel is hij kampioen Gokhan Saki wil de show stelen op het kickboksgala in de Margriethal. van Groot-Brittannie. In 2004 wist hij het prestigieuze wereld- kampioenschap voor amateurs in Bangkok te winnen. Verder was hij tweevoudig kam pioen van Europa en van Enge- land. Vorig jaar werd hij nog tweede bij de wereldkampioenschap- pen in Thailand. Chris Knowles leverde 26 profpartijen waarvan hij er niet minder dan 23 won en slechts een verloor. Absolute topper Chris Knowles is een absolute topper in de superzwaarge- wichtklasse. Naast dit veelbelovende titelge- vecht staan toppartij in de A- klasse, vijf partijen in de B-klas- se, twee partijen in de C-klasse en drie partijen in de nieuwelin- genklasse op het programma die garant zullen staan voor een spectaculair kickboksgala in de Margriethal. Helden SCHIEDAM - Enkele regio- nale helden komen ook in actie in de Margriethal waar- onder Samir Boukhidous, Ernst Moerkerken en Chan- tal Glimmerveen. Kaarten zijn in de voorverkoop te koop bij Club Fit, 434 88 33 en Pattaya-Gym, 45 25 685. Lichaam en geest lekker in balans SCHIEDAM - Donderdag 7 februari start in Wijkcen- trum De Erker de cursus Tai Chi voor beginners onder leiding van mevrouw Wang. Deze Chinese bewegings- kunst is erop gericht om har- monie van geest en lichaam te bereiken. De lessen zijn van 9.00 tot 10.30 uur en kos- ten 48,- voor 12 bijeen- komsten. Voor meer infor- matie kunt u bellen met me vrouw Evers 010 - 473 28 86. Gezelligheid in Zuid SCHIEDAM - In SWS Wijk- centrum Zuid kunt u vrijdag 8 februari van 20.00 tot 23.00 uur terecht voor een gezelli- ge bingoavond. Wilt u liever zwieren over de dansvloer? Kom dan zaterdag 9 februari vrijdansen van 19.30 tot 23.00 uur. De entree be- draagt€ 1,- Workshop reincarnatie SCHIEDAM - Jan Bouw geeft op zaterdag 9 februari in SWS Wijkcentrum De Blau- we Brug de workshop rein carnatie. Tijdens deze workshop probeert u erach- ter te komen wat het doel is van uw leven en waarom u voor dit leven heeft gekozen. De workshop duurt van 10.00 tot 16.00 uur en kost 37,50. Paranormale dag SCHIEDAM - In SWS Wijk centrum De Erker kunt u zondag 10 februari van 11.00 tot 16.00 uur terecht voor een paranormale middag. De allerlaatste Kanaalstraat 94-98, gratis parkeren, telefoon0252 4145 41 Goudsesingel 213-221, gratis parkeren, telefoon 010 414 69 00 terdam Woomnaii leetage, Watermanweg 117B, telefoon 010 220 1444 libelle Saki klaar w DOOR PETER SPEK Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 21 Voor een complect overzicht van alle toonzaalmodcllen www.linkerlisse.nl Wees er snel bij! vormgevers van slaapkwaliteit C3S3E) B auping hOlsta® svedex ni Gauche Collection beddinghouse

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 21