§ek Colofon Administratief Medewerkers zorgverzekeraar Krant proximedia Het Nieuwe Stadsblad Werkzoekenden NTC IJzerwerker Lasser VRIJWILLIGERS GEZOCHT! www.wielewaal.nl Machinefabriek A. van Hattem Zoon B.V. Vlaardingen Vanwege het vertrek van enkele medewerkers, zoeken wij voor onze backoffice op korte termijn twee full-time Woerisdag 6 februari 2008 - Pagina 41 Gezocht: Heeft u een uitkering via de sociale dienst of UWV en heeft u recht op een IRO of ander re-integratietraject dan bie- den wij diverse leuke en boeiende leer-werktrajecten, zoals de opleiding tot T ax ichauf f eur/G roeps vervoerder Met baangarantie Magazijnmedewerker Heftruckchauffeur Magazijnmedewerker/Orderpicker Met baangarantie Leidster Kinderdagverblijf (spw-3) Cateringmedewerker Met baangarantie Tevens kunt u bij ons terecht voor uw Inburgeringscursus TAC Company Rotterdam 010- 4252506 rotterdam@taccompany.nl www.taccompany.nl Dit MOET ik gezetlig vinden.. Geen zm in een feestje heeft iedereen wel eens. Maar sommige mensen hebben weken of maanden nergens zin in en komen nergens meer toe. Ze zijn voortdurend somber en voelen zich leeg van binnen. Ze kunnen niet meer genieten. Herkent u dit? Vraag dan de brochure Depressie' aan, voor uzelf of een ander 0,45 verzendkostenl. Kijk op www.fondspsychischegezondheid.nl ol bel (030) 297 11 97. Informati* Si ArfvtcsUlm 0900 903 903 9(€0,20p/m» Alles over hoofdzaken PSYCH ISCHE NTC TANKCONTAINER SERVIDE B.V. PROPAANWEG 27 3196 KH VONDELINGENPLAAT RT NTC Tankcontainer Services houdt zich bezig met reparaties reiniging van tankcontainers in Pernis en Moerdijk. Voor ons filiaal in Pernis zijn wij op zoek naar een: Ben jij goed gemotiveerd, coilegiaal, eentje die van aanpakken weet en vind je het niet vervelend om af en toe eens's avonds te werken, dan is dit mis- schien wel iets voor jou! Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden volgens klein metaal CAO - een gezellige, no nonsens werksfeer - een dynamische werkomgeving Gaarne alleen schriftelijk solliciteren via repairs@ntcbv.nl of via bovenstaand postadres, t.a.v. Dhr. Van Halewijn. Commercieel Medewerker (m/v) Buitendienst Marketing Wij bieden jou een leuke job met... een goede werksfeer een vast basissalaris goede provisieregeling extra bonus een auto met GPRS een GSM een leuk product Wij verwachten van jou... het bezit van een rijbewijs motivatie om te werken een goede uitstraling Interesse? Neem dan contact met ons op. Proximedia Nederland BV Mevrouw K.J.J. Ameling Molensteijn 5b 3454 PT De Meern Telefoon: 030 - 266 96 96 E-mail: sollicitatie@nl.proximedia.com www.deweekkrant.nl Nieuwe Stadsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan- huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, Getfertsingel 41, Postbus 692, 7500 AR Enschede, tel. 053 - 4 84 28 42 en verschijnt iedere woensdag huis-aan-huis in Schiedam en Kethel. Oplage 40.440 exemplaren. Klachten bezorging: 09000708 (lokaal tarief) www.bezorgklacht.nl Eindredactie: Mark Kivit (chef) tel. 010-4455590 Faxn. 0104600205 Fransenstraat 14,3131CC Vlaardingen Postbus 52,3130 AB Vlaardingen E-mail: redactie.ns@whk.wegener.nl Algemeen Redactiechef: R.W. Kokkelink, tel. 010-4699756 Advertenties: Advertentietarieven op aanvraag. Bladmanager: C. Vijfvinkel, Fransenstraat 14,3131 CC Vlaardingen Postbus 52,3130 AB Vlaardingen tel. 0104344022 Faxn. 0104602727 Media-adviseur: R. Spierings, 06-10961529 E-mail verkoopgroep: verkoop.ns@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur: Rienk Feenstra Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Gelderland Algemene voorwaarden: www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinder- themaweken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Ervaar zelf hoe leuk het is om een groep kinderen of jongeren met een beperking een onvergetelijke tijd te bezorgen! Je hebt hiervoor geen speciale opleiding nodig. Meer weten? Kijk op: Stichting Wielewaal wordt gesteund door: reVdliddtiefondS Wij zoeken met spoed: Bedrijfsleider/projectleider, HTS constructie/machinebouw-opleiding, met praktische instelling. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit: het begeleiden van een nieuw langlopend pro ject, maken van tekeningen met behulp van AutoCad systeem, inkoop, voor- en nacalculatie, etc. Draaier/Frezer/Kotteraar, voor conven- tioneel werk, bekendheid met CNC bestu- ringssystemenen strekt tot aanbeveling. Constructie bankwerker Elektrisch lasser, met certificaat. Financieel-administratief medewerker/ster met MBA opleiding, voor 15-20 uur per week. Voor enthousiaste mensen met de juiste inzet een uitdaging om verder uit te groeien in een bedrijf wat hoge eisen stelt aan de kwaliteit van zijn producten. De inzet zal beloond wor- den met een goede salariering en wij kunnen de mensen de gelegenheid geven tot het vol- gen van cursussen/opleidingen. Sollicitaties met C.V. naar: A. van Hattem Zoon B.V. Schiedamsedijk 104, 3134 KK Vlaardingen Tel. 010-4602101 hattem01@tiscali.nl Wat houdt het werk in? In het team ben je mede verantwoordelijk voor de tijdige en correcte registratie en afhandeling van declaraties die wij van onze zorgverle- ners en verzekerden ontvangen. Voor de verwerking hiervan heb je veel kennis nodig van onze polisvoorwaarden en vergoedingen. Ook het op klantvriendelijke en deskundige wijze afhandelen van specifieke vragen behoort tot het takenpakket. Na een inwerkperiode zul je dus ook telefo- nische vragen van zorgverleners en verzekerden beantwoorden. Soms zul je overleggen met de medisch adviseurs. De werkzaamheden worden verricht in een team van ongeveer 50 collega's. Wat verwachten we van jou? je beschikt over een afgeronde (4 jarige) MBO-opleiding en/of over een voltooide HAVO-opleiding (Let op: dit is een vereistel); de klant komt bij jou altijd op de eerste plaats; je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift; je hebt goede contactuele vaardigheden; je hebt affiniteit met geautomatiseerde systemen; je kunt zelfstandig, maar ook in teamverband werken, je bent flexibel en je toont initiatief. Wij bieden je veel zelfstandigheid en een goede werksfeer. Het salaris is ook uitstekend evenals de secundaire arbeidsvoorwaarden. Je krijgt een interne opleiding Zorgverzekeringen. Als jij je aangesproken voelt door deze advertentie kun je binnen 14 da- gen na het verschijnen van deze advertentie een schriftelijke sollicitatie richten aan: Zorgverzekeraar DSW, t.a.v. Victor Hettyey, Hoofd Personeelszaken, Postbus 173, 3100 AD Schiedam, of per email: solliciteren@dsw.nl Als je meer informatie over deze func- tie wilt hebben, dan kun je contact op- nemen met Erik Palmers of Michel Wezemer, beide Teamleider, op telefoon- nummer (010) 2 466 390/285. Readies van intermediairs op deze ad vertentie worden niet op prijs gesteld. Zorgverzekeraar DSW is een middelgrote zorgverzekeraar met ruim 400.000 verzeker den. Wij vinden dat iedereen recht heeft op ge- makkelijk toegankelijke en betaalbare zorg van hoge kwaliteit. Zorg verzekeren is meer dan premie innen en nota's uitbetalen. Betrokken- heid bij de zorg en een uitstekende relatie met onze klanten en de zorgverleners zijn kenmer- kend voor onze organisatie. Een vlotte afhan deling van de administratie is essentieel. Onze verzekerden kunnen rekenen op een snelle, vriendelijke en correcte dienstverlening. Met regelmaat worden er door diverse onaf- hankelijke organisaties onderzoeken gedaan naar de tevredenheid van klanten over hun zorgverzekeraar. Vier jaar op rij hebben onze verzekerden ons zo hoog gewaardeerd, dat wij als beste vrij toegankelijke zorgverzekeraar van Nederland naar voren zijn gekomen. In afwijking van de overige zorgverzekeraars geven wij geen korting op de basisverzekering, omdat wij vinden dat iedereen recht heeft op dezelfde kostendekkende premie. Ook richten wij ons niet primair op de collectieve markt. Hierdoor nemen wij binnen de zorgverzeke- ringsmarkt een bijzondere positie in. Kijk ook eens op www.dsw.nl DSUI

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 41