zoekt nieuwe collega's M Nederman iVi NUVEMA I 11 Verkoopadviseur I j L Gediplomeerd APOTHEKERSASSISTENT (m/v) gevraagd ter versterking van ons team norcleanline !T I EP EP Magazijnmedewerker (Fulltime) Strijen Medewerker Order en Serviceadministratie Parttime Assistent Administratie (di, wo, do) Verkoopadviseur showroom in de detailhandel Ben je toe aan een nieuwe uitdaging of andere werkomgeving bel, schrijf of kom even langs! Inlichtingen bij Mediq Apotheek Holierhoek, dhr. R.F. Menke Reigerlaan 28 - 30, 3136 JK Vlaardingen Tel. 010 4750375 E-mail: Holierhoek@Mediq-apotheek.nl Full- of Parttime Meubelmaker Kyk op www.winckelaer.nl voor meer informatie over deze en andere vacatures. winckelaer wonen in eigen stijl N.V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij (m/v) In een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! 1 s t Woensdag 6 februari 2008 - Pagina 44 Winckelaer is een grote regionale speier in 'Landelijk wonen'. Winckelaer heeft circa 75 medewerkers in dienst en kent een historie van ruim 30 jaar. Winckelaer heeft momenteel showrooms in Strijen en Breda en hoopt april 2008 haar deuren te openen op de woonboulevard in Utrecht. Wij zijn op zoek naar nieuwe medewerkers voor ons hoofdkantoor te Strijen. Voor ons distributiecentrum in Strijen zijn wij op zoek naar een fulltime magazijnmedewerker die ervaring heeft met verschiilende logistieke disciplines. Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor alle werkzaamheden betreffende het inslaan van goederen, het opslaan van goederen, het uitslaan van goederen en het helpen van klanten die meubels at komen halen. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: Kennis op VMBO niveau (bijv. magazijnmede werker) Reachtruckcertificaat of bereid dit te halen Kennis automatisering in de logistiek Om kunnen gaan met computers Voor onze groeiende organisatie zijn wij op zoek naar een fulltime media service administrateur met enige jaren werkervaring voor op het hoofdkantoor in Strijen. Binnen de functie ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van diverse administratieve handelingen t.b.v. de orderverwerking en service. Daarvoor heb je regelmatig contact met klanten en- of leveranciers en ben je continu bezig om alles in goede banen te leiden Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Communicatief en Administratief vaardig Zelfstandige en nauwkeurige instelling Inzet en motivatie Voor onze groeiende organisatie zijn wij op zoek naar een parttime assistent administratie voor ons hoofdkantoor in Strijen (dinsdag, woensdag, donderdag, eventueel ook vrijdag). Binnen de functie ben je verantwoordelijk voor het aannemen, afhandelen en of doorverbinden van binnenkomende gesprekken, het ontvangen en doorverwijzen van bezoekers en goederen. Daarnaast draag je zorg voor administratieve werkzaamheden t.b.v. diverse afdelingen. Tevens ben je verantwoordelijk voor facilitaire ondersteuning van de entreeruimte, balie en koffiehoek. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: VMBO werk- en denkniveau Kennis van Word, Excel en Outlook Enthousiasme Voor onze showroom in Utrecht zijn wij op zoek naar verkoopadviseurs die ervaring hebben in de verkoop van duurzame goederen. Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het adviseren van klanten, de verkoop van meubelen en woonaccesoires en de presentatie in de showroom. ir Importeur van industriele vacuum zuigapparatuur, levert o.a. aan scheepvaart en industrie, zoekt een JONGE, ACTIEVE EN ZELFSTANDIGE MAGAZIJNMEDEWERKER die in ons magazijn de zorg op zich wil nemen voor: inpakken en verzendklaar maken van orders; - bijhouden van de voorraad; lichte sleutel- en assemblage werkzaamheden; - afleveren van orders in het Rotterdamse havengebied. Wij denken aan een jonge, enthousiaste medewerker die Nederlands goed beheerst in woord en geschrift, kennis heeft van de Engelse taal, enig gevoel heeft voor techniek, in het bezit van rijbewijs B(E) en gewend is zelfstandig te werken. Schrifteliike sollicitaties aan: Nederman Norclean B.V. Postbus 201 3130 AE VLAARDINGEN e-mail: info@nederman-norclean.nl internet: www.nederman-norclean.nl Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Ervaring met automatiserning in de detail handel Klantvriendelijke en commerciele instelling Binnen de functie ben je in teamverband verantwoordelijk voor het uitvoeren van kleine reparties aan bestaande meubelen. Wij bieden: Een afwisselende baan in een groeiende organisatie Marktconform (CAO wonen) salaris en arbeids voorwaarden Het volgen van vaktrainingen maakt onderdeel uit van ons opleidingsplan Wij vragen: MBO werk- en denkniveau op het gebied van meubel reparatie Klantvriendelijke en oplossingsgerichte han- delswijze Zelfstandige en nauwkeurige instelling Screening maakt onderdeel uit van onze sollicitatieprocedures gen je ge'fnteresseerd in een van deze uitdagende banen? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatie brief en C.V. naar onderstaand adres of naar pz@winckelaer.nl Winckelaer BV t.a.v. Personeel Organisatie Nijverheidsstraat 4 -3291 CH Strijen Nederland INTERIEUR LIFESTYLE Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartonder- nemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: I De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal's middags en's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionier en bent gewend om met targets om te gaan. Targets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: - Opleiding op MBO-niveau. - In bezit van rijbewijs B en eigen auto. - Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: - Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief. - Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk. - Een auto- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-brief en CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. D. van de Koolwijk, Postbus 6, 3740 AA Baam. email: sollicitatie@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL wordt niet op prijs gesteid. rp

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 44