nu 2e GRATIS! A* n"O50 Inburgeringsloket open FN ALE 50% EXTRA K0RTING Sanders Altijd al verkoper willen worden? rami Het Nieuwe Stadsblad Hof van Spaland heeft opfrisbeurt hard nodig 20-45 jr m/v H SALES s» verrassend goed in kleine prijzen Meubels uit de jaren 50 tot nu op designmarkt Doeleplein op reeds afgeprijsde kasten en eethoeken www.sanders-meubelstad.nl -,r< Het Hof van Spaland loopt de klandizie van veel ouderen mis nu het fletspad ontbreekt. deskundige van de gemeente bij geweest maar hij heeft er al- leen maar voor gezorgd dat er een opritje naar de stoep werd gemaakt." De ouderen begrijpen niet waarom het fietspad moest ver- dwijnen. "De verkeersdeskun- dige vertelde dat het zo op pa pier stond." Inmiddels durft een dames leggings jongens boxer dames lingerie setj satijnen dames slipdress vele kleur.er S-XL Schiedam, Koemarktlc - Winkelcentrum "Hof van Spaland" SCHIEDAM - Ad Mostert van de WD maakt zich emstig zorgen over het image van winkelcen trum Hof van Spaland. "Steeds meer mensen ergeren zich aan de situatie in het winkelcen trum." Volgens Mostert houden groepen jongeren zich luid- ruchtig op in het winkelcen trum waardoor veel mensen zich onveilig voelen. "Er wordt in het winkelcentrum ook uit- bundig gefietst." De WD maakt zich emstig zorgen over de uit- straling van Hof van Spaland en zou graag zien dat er maatrege- len genomen worden. In 2007 was er een groot bedrag uitgetrokken om het winkelcen trum een poetsbeurt te geven maar na een paar maanden was daar nog maar weinig van te zien. Het winkelcentrum lag er weer smerig bij. Wethouder Maarten Groene wil eigenlijk ook dat er snel een aantal acties komen om het winkelcentrum op te frissen. Hij wees erop dat er in de toekomst een ingrijpende opknapbeurt op stapel staat en dat hij daar- om niet bereid is om groot geld uit te trekken voor tijdelijke maatregelen. Ondanks de problemen is het winkelcentrum zeer geliefd bij buurtbewoners. Groene: "We zullen kijken of we andere kos- tendragers kunnen vinden voor de tijdelijke maatregelen." Hij beloofde over enkele weken met een voorstel te komen. groep ouderen niet meer naar het winkelcentrum. "We zijn bang geworden. Er is alleen maar met de automobilist reke- ning gehouden." SCHIEDAM - Op donderdag 7 februari 2008 wordt in het Werkplein Nieuwe Waterweg aan het Stationsplein het Inbur geringsloket geopend. Het loket is bedoeld voor een ieder die vragen heeft over inburgeren. Het is mogelijk om langs te ko men voor een persoonlijk ge- sprek, maar de medewerkers zijn ook telefonisch bereikbaar. Het loket zal officieei in gebruik worden genomen door wethou der Daskalakis. Meespelen met B-orkest van Harpe SCHIEDAM - Muziekvereni- ging Harpe Davids zal op 29 maart haar jaarlijks concert organiseren in het Fortis Theater a.d. Schie. Tijdens dit concert zal ook het B-or- kest (opleidingsorkest) en de drumfanfare van de vereni- ging optreden. Het oplei dingsorkest van Harpe Da vids is een orkest voor begin- nende blaasmuzikanten en slagwerkers en repeteert op maandagavond in het ver- enigingsgebouw "De Tam- boerijn" aan het Nijhof- fplein. Harpe Davids biedt iedere belangstellende, jong en oud, de unieke gelegen- heid om op projectmatige basis aan dit concert mee te werken. Iedereen die een blaasinstrument of slagwerk bespeelt en het leuk vindt om in orkestverband met el- kaar te musiceren, is van harte welkom om mee te doen. Uiteraard wordt een aantal weken voorafgaand aan het concert gerepeteerd. Iedere deelnemer krijgt van Harpe Davids zo spoedig mogelijk alle bladmuziek toegezonden om zo alvast thuis het een en ander door te spelen. Deelname aan dit project kost helemaal niets. Voor meer informatie over de vereniging: tel: 010- 4491591 of www.harpeda- vids.nl Reincarnatie SCHIEDAM - Zaterdag 9 fe bruari geeft Jan Bouw in- Wijkcentrum De Blauwe Brug de workshop reincar natie. De workshop duurt van 10.00 tot 16.00 uur en kost 37,50. Z0 VEEL W00NKAMERS HEB JE NOG N00IT GEZIEN Woonmall Alexandrium Watermanweg 2013067 GA ROTTERDAM WERVING SELECTIE WWW Woensdag 6 februari 2008 - Pagii Pagina 5 J winkels foetsie DAT IS V00RDEUG! vele soorte maten 92-164 5: voorgevormd vele kleuren e| dessins* 65AA t/m 75AAJ 65A t/m 80A 70B t/m 80B i 7^C t/m 80C *niet alle dessins fri alle filialen verkrijgbaar! Aanbiedingen zijn geldig van dinsdag 5 februari t/m zaterdag 9 februari! SCHIEDAM - Zondag 22 Juni organiseert Galleryshop in het centrum van Schiedam de tweede editie van De- signTrade. Nadat vorig jaar deze open- lucht vintage designmarkt met groot enthousiasme door de bezoekers is be- zocht, is besloten dit evene- ment jaarlijks te laten plaats- vinden. De markt is gratis toegankelijk en wordt gehou- den op de Schie/Doeleplein van 10:00 tot 17:00 in Schie dam. Geldig tot en met 17 februari 2008 MEUBELSTADl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 5