Week Krant Minicruise voorjaarsdeal! Wintersporters Opgelet 4 VELGEN+4 WINTERBANDEN IS INCH IMHIERSET >ri« Spelen in kamertje student 16INCHWMTlRSn na< BEL VANDAAG NOG WANT 0P=0P Superactie vanaf €39 P&OV* Ferries imtr de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Op zoek naar een origineel Valentijnsdagcadeau of een bijzondere stedentrip! Boek dan een minicruise naar Engeland en stap in Rotterdam aan boord van de twaalf dekken hoge cruiseferries van P&O Fer ries voor een 3-daagse mini- vakantie. Beleef twee avon- den en nachten aan boord van deze sfeervolle super- schepen en bezoek overdag de stad van uw keuze. Kijk voor een voorproefje op: www.POminicruise.nl. Hull Met twee grote overdekte winkelcentra, gezellige En- gelse winkelstraten, mooie pubs, een leuke haven en gratis musea, is Hull een ideale stad voor een dagje uit. Ook het diepzeeaquari- um The Deep mag u niet missen. York York is Europese toeristen- stad van het jaar, u vindt er alles voor een leuke dag uit. York is niet voor niets al ja- ren een van onze favoriete bestemmingen. Aanbieding 1: 39 p.p. Bestemming Hull (op ge- selecteerde data) Vertrek 18,19,25,26feb. Accommodatie: volbezet- te Inside cabin Onbijt/diner: 30 per per- soon (per enkele reis) Boekcode WEGLMC Aanbieding 2: v.a. €59 Bestemming: Hull of York Vertrek t/m juni 2008 zo t/m wo: 59 p.p. do t/m za: 80 p.p. Toeslag bus York: 11 p.p. Zeezicht: 28 per cabin Onbijt/diner: 30 per per- soon (per enkele reis) Boekcode WEG Boek nu: vol vol! Boek uiterlijk 29 februari 2008 (ma-za, van 9.00 tot 18.00 uur). Bel: 020-2013333 Vermeld bij boeking de boekcode van de aanbie ding die u wilt boeken. Be- perkt beschikbaar voor nieuwe boekingen. Ge- noemde tarieven inclusief 2 nachten aan boord o.b.v. volbezette Inside cabin en bus in Engeland. Voorwaar- den van toepassing. Chi- De Nederlandse film Tussenstand van Mijke de Jong, over de slechte relatie tussen ouders en hun zoon, draait donderdag in het Filmhuis in Schiedam. v.DesP*'"*'"- Tel. 0180-629 086 Tel. 0180 -49 73 73 Tel. 010 -465 85 32 Tel. 010-209 83 72 Tel. 010-481 04 34 Tel. 010 -483 00 44 Tel. 010-434 00 92 ROTTERDAM - Optredens in een studentenkamer? Jaze- ker, en wel door niemand minder dan Alain Clark, Wil- ko Terwijn en het O.T.! Het Stukafest beleeft op 20 febru ari dit jaar de eerste Rotter- damse editie, waarbij 15 stu- dentenkamers omgetoverd worden tot podiavoor dans, literatuur, muziek, theater en cabaret. Het festival start met een openingsact, daarna vin- den er drie rondes plaats in de kamers. Als afsluiter kun je genieten van een spette- rend eindfeest in Waterfront met Charlie Dee. Na elke ronde springt iedereen snei op de fiets om naar de vol- gende ronde te gaan. De avond begint met een gratis openingsact in de Kerk, een studentenpand van Stads- wonen. De intieme sfeer en het direc- te contact met het publiek maken dit festival uniek voor de regio. Kaarten zijn te verkrijgen via www.stukafest.nl. Geschikt voornllto Woensdag 13 februari 2008 - Pagina 29 Compleet winterset bestaande uit: - 4 stuks 15" huismerk winterbanden. - 4 stuks 15" lichtmetalen velgen. - incl. Montage en Balanceren. Kijk voor meer informatie. aanbiedingen en online kaartverkoop op uitburo.nl/rotterdam. BURO Alle prijzen zijn incl. btw excl. Montage, Balanceren, Ventiel en Mileubijdrage. Prijzen niet i.c.m. kortingspas Barendrecht Ridderkerk Rotterdam Rotterdam Rotterdam Rotterdam Vlaardingen Middelweg 11 Sportlaan 15 Tollensstraat 65 Metaalhof 48 Goudenstein 65 Stadionweg 53 Gerard Burgerlaan 29 Tot en met 28 februari Kom, foto1, ruimtelijk werk en te- keningen van kinderen Tot en met 23 februari Oosthavenkade, Vlaardingen Kerkcentrum Holy Foto-expositie van Hans Voges Tot en met 10 maart Reigerlaan, Vlaardingen Jenevermuseum DE WIJZE EN DE DWAAS De tentoonstelling 'DE WIJZE EN DE DWAAS, de alchemist in woord en beeld' neemt de bezoeker mee terug naar de Middeleeuwen. In tientallen etsen, gravures en pren- ten, verzameld door dr. Arthur Brinkman is te zien hoe de maat- schappij de alchemist zag. Ver- schillende werken laten de alche mist zien als een wijsgeer die waardevol natuurwetenschappe- lijk onderzoek verrichtte, weer an- dere brengen hem in beeld als een dwaas die geloofde dat hij onedele metalen in goud kon ver- anderen. Lange Haven, Schiedam Wethouderskamer Jan Robbe- regt Tekeningen en schilderijen van Michiel Dronkers op afspraak Stadhuis, Vlaardingen Bibliotheek Vlaardingen in beeld foto's van Peter Koornneef Tot en met 28 februari Waalstraat, Vlaardingen De Groene Luiken De menselijke figuur, expo van Marga Tammes en Gerry van der Heijden Tot en met 9 maart Oosthavenkade, Vlaardingen 649,- Compleet winterset bestaande uit: - 4 stuks 16"huismerk winterbanden. - 4 stuks 16"lichtmetalen velgen. £ETPRIIR - incl. Montage en Balanceren. wt lilJO ALL-IN

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 29