auto'smotoren Op zoek naar een caravan of camper? 15x FordKa Cool Sound Vink Evag De vering van uw camper v-a- €99,- P/frind.* Nu vanaf Wees er snel bij want op=op Vierwielaandrijving in het voordeel Een Kip spreekt aan met airco en radio/cd speler! 57^ 1.505,- 8.990,- 1.000,- Zo gaat de firma zich richten op alternatieve kampeermiddelen zoals het Kip vouwwagen- concept. "Trots op onze afkomst, made in Hol land", aldus directeur Maarten de Roos. "Om de nieuwe naam op chauvinistische wijze kracht bij te zetten, is het nieuwe logo van Kip uitgevoerd in onze eigen tri-color rood-wit-blauw." Bij vierwielaandrijving worden alle wielen aange- dreven en kan theoretisch de tractie tweemaal zo groot zijn als bij een gewone auto. Het zal duide- lijk zijn dat vierwielaandrijving grote voordelen heeft bij het trekken van een caravan. U komt bij- voorbeeld gemakkelijker weg op een drassige camping en ook op sneeuw en ijs biedt vierwiel aandrijving duidelijk meer tractie. Een caravan van Kip is innovatief, herkenbaar en voorzien van een ijzersterke reputatie. Neem de Sky Line 47 TDB, een tourcaravan van formaat. De opvallend royale Sky Line 47 TDB biedt op ie- der moment van de dag heerlijke leefruimte. Kenmerkend voor de Sky Line serie is de vast bed-voorziening: in de 47 TDB geniet u van een comfortabel tweepersoonsbed. Daarnaast is de 47 TDB voorzien van een riante rondzit waarop het aangenaam toeven is. En op reis, met de Sky Line 47 TDB aangekoppeld achter uw auto, zorgt het relatief geringe gewicht (in verhouding tot de grootte van de caravan) en Alko Euro Delta-as voor een prima rijgedrag. Kip is de enige toercaravan-fabrikant in ons land. En dat blijft Kip ook want de firma is gered uit het groepsfaillissement van de Tirus Group. Het be- drijf maakt een doorstart en bij een nieuwe start hoort een nieuwe bedrijfsnaam, geen Kip Cara vans meer omdat de dienstverlening veel breder is dan sec caravans maar Kip Nederland. Het Nieuwe StadsbladAUTO daarop is het aanbod overwel- digend. Uiteraard is het ver- standig goed te orienteren voordat je overgaat tot een aankoop. Het aanbod is niet alleen qua merk en uitvoering enorm groot, ook op het ge- bied van leeftijd is er voldoen- de keuze. Nog niet overtuigd? Neem dan de weg terug naar de dealer. Daar is het altijd vertrouwd kopen, daar staan ze je bij met advies en daar wordt de gewenste service ge- boden. Het lijkt nu de tijd om een keuze te maken zodat als het seizoen aanbreekt a la mi- nuut kan worden genoten van de jongste caravan, vouwwa- gen of camper aankoop. Occasions op het gebied van caravans en andere kampeer- voertuigen? Ze zijn er te kust en te keur. Uiteraard zijn we eerst bij enkele dealers pools- hoogte gaan nemen en we wa- ren verrast door het aanbod en de kwaliteit. De meest uit- eenlopende merken kwamen we er tegen, veel luxe en vaak compleet met voortent. Het- zelfde ging op voor de cam pers en de vouwwagens. Keu ze genoeg en ook hier beviel de kwaliteit en de uitrusting. Eenmaal bijgepraat over de caravans en campers, de mo- gelijkheden en het toebeho- ren, togen we naar huis waar internet wachtte. Nou, ook Bezitters van een camper hebben bij het rijden nogal eens last van zijwind en spoorvorming, van schom- melend rijgedrag of gebonk op verkeersdrempels. Velen denken dat dit erbij hoort. Het zijn echter symptomen van overbelasting van veren. Veel campers zijn in beladen toestand nameiijk te zwaar voor het onderstel waarop ze zijn gebouwd. Een en an- der is op te lossen door de vering aan te passen. Een kwestie van aankloppen bij de specialist en die helpt u op weg naar een comforta- bel en veiliger gebruik van uw camper. 1.3 44 kW (60 pk) Riant uitgerust met o.a.: airco radio/CD-speler elektrische ramen centrale vergrendeling getint glas bumpers in kleur ABS airtoag elektronische startblokkering Normaal v.a. -/- Cool Sound voordeel Actieprijs -/- Extra registratie voordeel 7. kredietsom maand- bedrag effectieve rente op jaarbasis looptijd totale kosten van het krediet 4.950.- 99.- 8,4% 25 5.644,75 Kenmerken financieringsaanbiedingen: Rekenvoorbeeld betreft een niet- dooriopend krediet. Gebaseerd op 20.000 km per jaar. Voor dit financierings- product is een prospectus beschikbaar op www.ford.nl Ka: prijs 7.990,- aanbetaling 3.040,- kredietsom 4.950,- slottermijn 3.268,75 Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Tel. (010) 426 46 90 kijk voor meer aanbiedingen op www.ford-vinkevag.nl Ka prijs incl. BTW/BPM en excl. kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en kentekenleges. Afbeeldingen kunnen afwijken van de standaardspecificaties. Informeer naar de voorwaarden, acties zijn geldig op auto's uit voorraad voorzien van kenteken en gelden alleen bij particuliere verkopen. Zolang de voorraad strekt. Wijzigingen en typefouten onder voorbehoud. Woensdag 13 februari 2008 - Pagina 42

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 42