anenmarkt CONELGRQ Frank Mohn Nederland BV Vrijwilligerscoordinator Gediplomeerd doktersassistente PIJPFITTERS Voor meer info: www.nieuwemaas.nl Huisartsenpraktijk Havenbogen LEKKER BIJVERDIENEN? FRAMO Draag jij vrijwilligers een warm hart toe? Dan is dit je kans!! 16 uur per week (4 dagdelen van 4 uur) Solliciteren NIEUWE MAAS www.wielewaal.nl MAGAZIJNMEDEWERKER ,M/V> Voor opgave van uw advertentfe of informatfe, bel: (0300) 700 07 77 Powered by Q JobTrack.nl Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een Voor 16u/wk op dinsdag- en donderdagmorgen en vrijdag de gehele dag. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van uw cv, kunt u voor 27 februari sturen naar Huisartsenpraktijk Havenbogen, t.a.v. Mevr. G. de Jong-Gilden Nieuwe Haven 245, 3117AB Schiedam lEKKiltllVIN lUKEIllVEN Via LekkerLeven kun je direct aan de slag! Bij mensen bij jou in de buurt, lekker dichtbij en wanneer het jou uitkomt!W\j zijn met spoed op zoek naar mensen die als: huishoudelijke hulp (€12,25 p/u), tuinman (€12,60 p/u), kinderoppas of klusser willen bijverdienen. Ben jij die gemotiveerde en enthousiaste persoon waar wij naar op zoek zijn en ben je minimaal een half jaar beschikbaar voor 2 tot maximaal 10 uur per week? Reageer dan snel! Vul het inschrijfformulier vandaag nog in op www.lekkerleven.nl! ffi Frank Mohn Nederland BV, met ca. 50 werknemers, is een dochter onderneming van Frank Mohn AS in Noorwegen. Frank Mohn AS is onder de naam Framo toonaangevend leverancier van hydraulische gedreven Iadingpomp systemen voor de wereld tankvaartmarkt. Meer dan 36.000 Framo lading pompen zijn reeds in gebruik op 2.300 tankers en de komende jaren zullen nog eens 700 schepen met Framo Iadingpomp systemen worden uitgerust. Naast Iadingpomp systemen levert Framo ook Anti-heeling systemen voor o.a. veerboten, passagiers-, container- en zware lading schepen. Meer dan 1800 systemen zijn reeds in gebruik. Framo is tevens toonaangevend voor het ontwikkelen en leveren van 'anti-pollution' materiaal, alsmede een brede produkten reeks voor de olie en petro- chemische industrie. Naast 'anti-pollution' materiaal beschikt Framo over een scala aan 'selfcontained offloading units'. Deze, veelal voor 'emergency offloading', zijn te huur vanuit alle Framo vestigingen wereldwijd. Behalve in Nederland, heeft Frank Mohn AS ook dochter- ondernemingen in o.a. USA, Singapore, Japan, Korea, China en Brazilie. Het totaal aantal werknemers wereldwijd bedraagt ca. 1650. www.framo.no Ter versterking van onze service organisatie zijn wij op zoek naar: Funktie Als pijpfitter is men mede verantwoordelijk voor het prefabriceren en repareren van hydraulische pijpen en systemen. Het zeer nauwkeurig en schoon kunnen werken is hierin van groot belang. Deze werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd waarbinnen men zelfstandig kunt: - werken met van isometrische tekeningen - op maat zagen en buigen van pijpen (RVS/staal) - hechten van pijpen, bochten, flenzen en appendages met behulp van TIG-apparatuur Binnen teamverband zal verder voorkomen: - assisteren met het in meten van pijpsystemen en het op schetsen hiervan (isometrisch) - eventueel demonteren monteren van pijpen Het prefabriceren en repareren vindt plaats in onze vestiging te Spijkenisse. Het in meten en of demonteren monteren vindt plaats aan boord van schepen. Hoofdzakelijk in Nederland maar soms ook daarbuiten. Profiel Wij vragen een opleiding op MTS niveau (Metaal Bankwerken Pijpbewerken) Verder beschikt u over: - herkenbare praktijk ervaring - ervaring met hydraulische (pijp) installaties - rijbewijs eigen vervoer Wij bieden een veelzijdige funktie, een prettige werksfeer en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Een passend salaris met aantrekkelijke secondaire arbeidsvoorwaarden. Bent u gei'nteresseerd in het vervullen van boven-staande funktie, stuur dan uw reaktie met motivatie en CV naar fm.nederland@framo.no Heeft u nog vragen omtrent deze funktie, kontakteer dan Martin van Dijke of Jan Rune Fauskanger telefoon 0181-619311 Sollicitaties die niet voldoen aan de vereisten worden niet in behandeling genomen. - Het verschil maken. Dat is werken bij Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Met bijna zevenhonderd medewerkers zetten wij ons dagelijks met veel enthousiasme en plezier in voor een gezamenlijk hoofddoel: betaalbare en kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke ieefomgeving. Inmiddels bieden wij aan ruim zeshonderd ouderen zorg op maat. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor twintig jongeren met niet aangeboren hersenietsel. In verband met vertrek van de huidige medewerker zijn wij op zoek naar een Functie-inhoud Doel van de functie is zorg te dragen voor de inzet van vrijwilligers binnen Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Daarvoor hou je je bezig met werving en selectie van vrijwilligers. Daarnaast ben je een schakel in de totstandkoming van vrijwilligersbeleid en regelgeving op het gebied van vrijwilligerswerk. Je bent het aanspreekpunt voor vrijwilligers binnen onze locatie Drieen-Huysen, onze woonhaven Adriaan Pauw en voor vrijwilligers die actief zijn binnen extramurale activiteiten. Je bent de vraagbaak op het gebied van vrijwilligerszaken voor vrijwilligers en alle collega's binnen Zorgcombinatie Nieuwe Maas die met vrijwilligers te maken hebben. Functie-eisen Kennis op MBO-niveau is vereist, bij voorkeur gerelateerd aan een opleiding activiteitenbegeleiding of personeelswerk. De voorkeur gaat uit naar werkervaring binnen Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Goede kennis van ontwikkelingen in vrijwilligerswerk is noodzakelijk. Vaardigheden zoals tact, hulpvaardigheid, luisteren, invoelend vermogen en het stimuleren van anderen zijn van belang bij het ondersteunen van het vrijwilligerswerk. Salariering Het maximaal te bereiken salaris in deze functie is volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen FWG 35. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Jan de Geus, Hoofd activiteitensector, te bereiken op locatie het Zonnehuis, tel.nummer (010) 4759595. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van de advertentie richten aan Zorgcombinatie Nieuwe Maas, t.a.v. Patricia Mansveld, personeelsadviseur, Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen of e-mailen naar poo@nieuwemaas.nl. Het Zonnehuis is evenals Drieen-Huysen en Parkflat onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij zijn deelnemer in de Zonnehuis Groep. ZORGCOMBINATIE VR0LIJK III STRAKS NUN VAKANTIE OR? VRIJWILLIGERS GEZOCHTI Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinderthema- weken voor kinderen eh jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Ervaar zelf hoe leuk het is om een groep kinderen of jongeren met een beperking een onvergetelijke tijd te bezorgen! Meer weten? Kijk op: wo-dt do« revalidatiefonis Conelgro B.V. is een elektroteohnische groothandel met 20 vestigingen in Nederland. We verhandelen installatie- materiaai, draad- en kabelproducten, veriichting en telematica. Het bedrijf is onderdeel van een internationale groep elektrotechnische groothandels. ELEKTROTECHNISCHE GROOTHANDEL Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar een fulltime Je verwerkt de binnenkomende goederen en zorgt dat al- les op de juiste plaats in het magazijn komt. Tevens zorg je voor het verzamelen en verzendklaar maken van bestelde goederen. Zonodig assisteer je aan de balie. We zoeken enthousiaste kandidaten, die van aanpakken weten. Je hebt kennis van elektrotechnische materialen. Je bent dienstverlenend, je werkt netjes en je bent vlot in de omgang. Conelgro is een leuk, informeel bedrijf om bij te werken. Spreektditjeaan, stuur dan een e-mail naarde vestigings- manager, Eric Heeres (eric.heeres@conelgro.nl). Of stuur een brief met je cv naar Postbus 494, 3100 AL Schiedam. Voor informatie kun je ook eerst bellen (010-4372455). Of kijk op onze website www.conelgro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pri/s gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43