CO Frank Mohn Nederland BV VRIJWILLIGERS GEZOCHT! G9HBL Het Nieuwe Stadsblad www.wielewaal.nl Met vlees is oneindig te varieren. Niet al- leen als het er om gaat welk stukje te kie- zen, maar ook in de toevoegingen. Zo is een bekend gerecht op de menukaart van veel restaurants biefstukpuntjes in roomsaus. Snel te maken en qua inkoop niet te duur. Dat geldt ook voor deze Spaanse variant al moet ik er wel bij zeg- gen dat juist de wat duurdere biefstuk- soorten zoals een lendebiefstuk het ge recht sappiger maken. Maar een stukje gewone Hollandse biefstuk kan natuur- lijk ook. Ingredienten: 800 gram lendenbiefstuk, een halve gele paprika, een halve rode paprika, vier klei- ne witte uien, een tomaat, olijfolie, verse peterselie, een fles droge rode wijn, peper en zout. Bereidingswijze: Snijd de biefstuk in lange reepjes van een centimeter dikte. Uien schillen en fijnhak- ken, de paprika's van de zaadlijsten ont- doen en aan blokjes snijden, evenals de tomaat. Drink alvast een glas wijn. Dan olijfolie in een koekenpan en de groenten ffuiten. De massa uit de pan nemen, nog een lepel olijfolie toevoegen en de bief- stukreepjes op hoog vuur random bruin bakken. Dan de groenten toevoegen, op smaak brengen met peper en zout, de gehakte peterselie toevoegen en nog een kleine drie minuten bakken, vooral niet langer, want dan wordt het vlees taai! Aan het eind een half glas van de wijn lekker is een Rioja) toevoegen. Meteen serveren en de rest van de wijn er bij drin- ken. Tip! Om het vlees knapperig te houden verdient het aanbeveling om het in kleine hoeveelheden te bakken en pas op het laatst in zijn geheel toe te voegen Anneke Kaiser FRAMO Frank Mohn Nederland BV, met ca. 50 werknemers, is een dochter onderneming van Frank Mohn AS in Noorwegen. Frank Mohn AS is onder de naam Framo toonaangevend leverancier van hydraulische gedreven ladingpomp systemen voor de wereld tankvaartmarkt. Meer dan 36.000 Framo lading pompen zijn reeds in gebruik op 2.300 tankers en de komende jaren zullen nog eens 700 schepen met Framo ladingpomp systemen worden uitgerust. Naast ladingpomp systemen levert Framo ook anti-heeling systemen voor o.a. veerboten, passagiers-, container- en zware lading schepen. Meer dan 1800 systemen zijn reeds in gebruik. Framo is tevens toonaangevend voor het ontwikkelen en leveren van 'anti-pollution' materiaal, alsmede een brede produkten reeks voor de olie en petro- chemische industrie. Naast 'anti-pollution' materiaal beschikt Framo over een scala aan 'selfcontained offloading units'. Deze, veelal voor 'emergency offloading' zijn te huur vanuit alle Framo vestigingen wereldwijd. Behalve in Nederland, heeft Frank Mohn AS ook dochter- ondernemingen in o.a. USA, Singapore, Japan, Korea, China en Brazilie. Het totaal aantal werknemers wereldwijd bedraagt ca. 1650. www.framo.no Ter versterking van onze service organisatie zijn wij op zoek naar: SERVICE MONTEURS (INTERNATIONAAL) Funktie Als service monteur is men verantwoordelijk voor de service, reparatie, inspectie en het opstarten van bestaande en nieuwe installaties, welke binnen ons productenpakket vallen. U voert deze werkzaamheden veelal zelfstandig uit en representeert het bedrijf bij de klanten waar u werk- zaam bent. De werkzaamheden vinden plaats aan boord van schepen en scheepswerven in hoofdzakelijk Europa, soms wereldwijd en onze vestiging te Spijkenisse. Profiel Wij vragen een opleiding op MTS/HTS niveau (Elektronica Werktuigbouw Scheepswerktuigkunde) Ervaring met mechanische en hydraulische componenten in combinatie met elektronische besturingssystemen is noodzakelijk. U hebt een breed technisch inzicht, een service gerichte instelling met uitstekende communicatieve vaardigheden en een goede beheersing van de Engelse taai in woord en geschrift. Ervaring en of affiniteit met de maritieme wereld is een vereiste. Wij bieden een veelzijdige funktie met ver gaande verantwoordelijkheid en een prettige werksfeer. Een passend salaris met aantrekkelijke secondaire arbeids- voorwaarden, waaronder een bedrijfsauto. Bent u gei'nteresseerd in het vervullen van boven-staande funktie, stuur dan uw reaktie met motivatie en CV naar fm.nederland@framo.no Heeft u nog vragen omtrent deze funktie, kontakteer dan Martin van Dijke of Jan Rune Fauskanger teiefoon 0181-619311 Sollicitaties die niet voldoen aan de vereisten worden niet in behandeling genomen. SEA AND SHORE SERVICES B.V. Financieel administratief medewerker m/v Commercieel medewerkers m/v Supportmedewerkers verkoop administratie m/v Meewerkend voorman magazijn Orderverzamelaars/magazijnmedewerkers m/v VROLIJK JIJ STRAKS NUN VAKANTIE OP? Woensdag 13 februari 2008 - Pagina 47 Spaanse biefreepjes Op een van de mooiste lokaties van het Rotterdamse havengebied en op korte afstand van openbaar vervoer bieden wij een uitdagende baan bij een snelgroeiend bedrijf actief in de logistieke dienstverlening. Voor 40 uur per week zijn wij op zoek naar een werkzaamheden kas- en bankverwerking debiteuren- en crediteurenadministratie uitvoering van betalingen profiel: cijfermatig inzicht verantwoordelijkheid accuraat teamplayer functie-eisen: financieel administratieve-opleiding op MBO-niveau minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie ervaring met Exact-Globe is een pre. Wii bieden: Een uitdagende functie in een prettige werkomgeving met gemotiveerde collega's. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt reageren op deze advertentie door uw brief met C.V. te richten aan Sea and Shore Services B.V. Daniel Pichotstraat 15 A 3115 JB SCHIEDAM t.a.v. dhr. W. Oosterlee e-mailadres willem@sea-and-shore.com of wendvsea-and-shore.com Valeda.nl Is de voordelige leverancier voor de zakelijke gebruiker in Nederland van papier, cartridges, kantoorartikelen en facilitaire producten.Valeda.nl is onderdeei van de internationale groothandel van Leerdam's Verkoopmij. B.V., een bedrijf met een historie van meer dan 75 jaar met afnemers in allerlei sectoren. Kerntaken: onderhouden en uitbouwen van relaties met bestaande en nieuwe klanten, actualiseren en completeren van relevante klantendata, zelfstandig winnen van nieuwe klanten, afhandelen van vragen van klanten. Kerntaken: ondersteunen van verkoopafdelingen en directie, teiefoon aannemen en klanten te woord staan, aannemen en verwerken van orders. Kerntaken: aansturen van magazijnpersoneel, transport organiseren, verzamelen en verzendklaar maken van orders, verwerken en controleren van binnenkomende goederen, opruimen/schoonhouden magazijn. Kerntaken: verzamelen en verzendklaar maken van orders, verwerken en controleren van binnenkomende goederen, opruimen/schoonhouden magazijn. Wij zoeken part-time/fulltime medewerkers met een positieve uitstraling en een no-nonsense mentaliteit. Bel 010- 462 59 33 of stuur je cv naar ons: Van Leerdam's t.a.v. mevrouw C. Schouten Thurledeweg 30 3044 ES Rotterdam c.schouten@valeda.nl StichtingWielewaal organiseert groepsvakarities en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Ervaar zelf hoe leuk het is om een groep kinderen of jongeren met een beperking een onvergetelijke tijd te bezorgen! Je hebt hiervoor geen speciale opleiding nodig. Meer weten? Kijk op: Stichting Wielewaal wordt gasteund door: TGValiddtiefondS GRATIS ADVERTENTIE

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47