I I I I I I I ioedan ervaren chauffeurs De voor gemobveerae A. Mol Sloopwerken B.V. Medewerker Klantenwerving (Schiedam, parttime) ]\l Facilicom e3 Het Nieuwe Stadsblad Instrumek Telefoniste Receptioniste (duo baan) ir res Blstrot Auberge Ter uitbreiding van onze keukenbri- gade zijn wij op zoek naar een jonge, ambitieuze zelfstandig werkend kok m/v Wanneer u kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan en ervaring heeft opgedaan in vooraanstaande restau rants zien wij uw sollicitatie en C.V. met belangstelling tegemoet. Tevens zijn wij op zoek naar oproep- krachten voor bediening en afwas. Mondelinge informatie bij de hr. Kruize of hr. Mast (chef-kok) Hosman-freres-Schiedam Korte Dam 8-10 tel. 010-4264096 Ben je op zoek naar een dynamische en uitdagende baan in de bouw met een eigen verantwoording, en heb je ervaring met afvaltransport dan zijn wij op zoek naar jou. A. Mol Sloopwerken B.V. is een dynamisch en gerenommeerd bedrijf en is door verdere uitbreiding op korte termijn op zoek naar voor onze ACTROSSEN. Het werk bestaat uit het verzorgen van het transport van onze afvalcontainers en materieel door het hele land, met de nadruk op de randsteden. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform het bouw cao. Gei'nteresseerd, bel naar een van onze medewerkers dhr. v.d. Vliet, 0653 403 961. Of het algemene nummer 010 248 04 40 Reageren per email kan ook mol.vlaardinaen@hetnet.nl De juiste mensen op de juiste plek Woensdag 13 februari' 2008''-" PagiTia '51 Instrumek is een bijzonder bedrijf op het gebied van fijnmechanische productie. Wij beschikken over een zeer modern en divers machinepark voor verspanen, afwerken en assembieren van hoogwaardig operatie instrumentarium en lichaamsimplantaten. Wij streven continue naar perfectionering bij de vervaardiging van perfecte producten. Dat zorgt ervoor dat Instrumek aitijd op zoek is naar goed onderlegde vakmensen met passie voor techniek. Medewerkers die willen bijdragen aan het verbeteren van kwaliteit van leven Functie inhoud: Jij beheert geheel zelfstandig de telefooncentrale en verricht diverse receptie taken. Je hebt een uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal en je kunt goed overweg met de computer. Je draagt zorg voor het beheer van de centrale agenda (door middel van MS Outlook). Daarnaast verricht je licht administratief werk, zoals het verwerken van de uren- en verlofregistraties, het voorraadbeheer van de kantoorartikelen, archiveren etc. Je werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld, met als uitgangspunt dat dit een duo baan betreft. Wij zijn op zoek naar twee kandidaten: een voor twee en een voor drie dagen per week. unctie eisen: M.B.O. - opleiding; Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (Duits is een pre); Goede kennis van het MS Office pakket; Goede organisatorische en communicatieve vaardigheden; Servicegerichte, enthousiaste, leergierige instelling; Discreet en nauwkeurig met verantwoordelijkheidsgevoel; Spreekt deze functie je aan? Dan nodigen wij je uit te solliciteren door middel van een brief met motivatie en uitgebreid curriculum vitae aan Instrumek B.V., De Brauwweg 17, 3125 AE Schiedam, ter attentie van onze afdeling P&O, mw N. Breestraat, mailadres: n.breestraat@instrumek.com. Vier organisaties helper) met extra steun van de Nationale Postcode Loterij de vluchtelingen veilig terug te keren naar huis, naar Zuid-Soedan. Kijk op: www.veiligthuisinzuid-soedan.nl gratis advertentie moeders Facilicom Services Group is de holdingmaatschappij van onder andere Gom Schoonhouden, Trigion Beveiliging, Prorest Catering, Axxicom Personeels- diensten, Breijer Bouw en Installatie en Facilicom Facility Solutions. Het leveren van facilitaire diensten is onze kernactiviteit. Daarmee neemt Facilicom op grote schaal de facilitaire zorg uit handen van haar opdrachtgevers, zodat zij zich geheel kunnen richten op hun eigen core business. Op het hoofdkantoor in Schiedam bevindt zich de stafafdeling Klantenwerving Direct Marketing. Deze afdeling is primair verantwoordelijk voor het werven van afspraken voor de salesmanagers van alle divisies. Functieomschrijving: U staat aan het begin van het salestraject. Uw taak bestaat voornamelijk uit het telefonisch contact leggen en het maken van kwalitatief goede afspraken met prospects. De door u gemaakte afspraken zijn van groot belang voor de gehele organisatie. Om de juiste kwaliteit en hoeveelheid afspraken te realiseren, werkt u intensief samen met de salesmanagers. Taken en verantwoordelijkheden: het maken van afspraken voor de salesmanagers van de verschillende divisies; het verwerken van de gespreksinhoud in het CRM- systeem; het bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de gemaakte afspraken. U heeft: een mbo-werk- en denkniveau met uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; een proactieve houding als doorzetter met overtuigingskracht; een servicegerichte persoonlijkheid met een groot inlevings- en doorzettingsvermogen; enthousiasme. Het maken van telefonische afspraken ziet u als een uitdaging (ervaring met outbound bellen is een pre). Wij bieden: Een enthousiast team met een no-nonsense mentaliteit die, met respect voor de individuele kwaliteiten, het beste van haar medewerkers vraagt en daarvoor ook de juiste ondersteuning en begeleiding biedt. De functie van Medewerker Klantenwerving is een parttime functie, waarbij de mogelijkheid bestaat om tijdens alle school- vakanties vrij te zijn. Facilicom Services Group heeft uitstekende arbeidsvoorwaarden. Reageren? Stuur uw cv met motivatie naar mdewilt@facilicom.nl. Schriftelijke sollicitaties kunnen gestuurd worden naar Facilicom Services Group NV, t.a.v. dhr. M.A. de Wilt, Postbus 144, 3100 AC Schiedam. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer M.A. de Wilt (010 - 298 11 83) of surf naar onze site: www.facilicom.nl tF www.facilicom.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 51