Wil je werken met mensen? Ben je handig en zelfstandig? Gezocht: Secretaresse projectbureau 32 uur m/v Vacature Word servicemonteur bij Welzorg! ll T WATERWEG WONEN I Werken bij Waterweg Wonen 1 K Thuis in Vlaardingen F-Hot Nieuwe StadsbladWoensdag "13'fetlriiari 200$- Paginal52 Onze monteurs in de buitendienst zijn altijd met een eigen bedrijfsbus onderweg om onze klanten ter plaatse te helpen. Zij repareren het hulpmiddel zo dat onze klant weer verder kan. Het gaat om hulpmiddelen als elektrische rolstoelen en scootmobielen voor mensen met een (tijdelijke) handicap. De serviceoproepen krijg je door vanuit het contractteam Rotterdam. qa il 9 Waterweg Wonen is een Vlaardingse woningcorporatie. Wij verhuren 13.000 woningen. Waterweg Wonen heeft hart voor mensen. Voor de klant, maar zeker ook voor onze medewerkers. Bi] Waterweg Wonen werkje in een prettige omgeving met enthousiaste collega's. Ben je nauwkeurig, doortastend en een echte regelneef? Dan pas jij perfect in ons team! Kijk voor meer informatie op www.waterwegwonen.nl en klik op vacatures. Waterweg Wonen wil dat mensen in Vlaardingen beter kunnen wonen en leven. Wij investeren in de stad door de kwaliteit in onze bestaande huurwoningen te verhogen, door nieuwe woningen te bouwen en (huur)woningen te verkopen. Ook dragen we bij aan een betere woon- omgeving. Fijn wonen is meer dan een goed onderhouden huis! Aoquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! Wij zoeken mensen die techniek 'in de vingers' hebben, die graag mensen helpen en die een groot oplossend vermogen hebben. Wij vragen minimaal een afgeronde LTS-opleiding (Elektro- of Motorvoertuigentechniek) aangevuld met een of meerdere jaren middelbaar technisch onderwijs en werkervaring in een technische serviceomgeving. Je bent communicatief vaardig en bent gewend om te werken met computers. Voorwaarden Wij hebben goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een fulltimer heeft bij ons 13 ADV-dagen en 24 vakantiedagen. Je krijgt daarnaast een vaste eindejaarsuitkering van 6,5%. We besteden veel aandacht aan de persoonlijke ontwikkeling van onze medewerkers. Interesse? Ben je geinteresseerd geraakt in bovenstaande vacature? Ga dan naar www.werkenbijwelzorg.nl voor meer informatie of neem contact op met Dennis Kriek, Contractmanager 06-21818404. Reageren op deze vacature kan tot en met 22 februari a.s. door middel van een sollicitatiebrief voorzien van een uitgebreid CV, bij voorkeur per e-mail naar solliciteren@welzorg.nl of per post naar Postbus 1313, 1300 BH Almere. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kun je bellen naar 020-5840107. Je kunt je sollicitatie richten aan Gabi Bilgenroth, personeelsadviseur.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 52